Piątek, 21.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Hossa
Hossa
Hossa

Sprzęty AGD, które mogą się przydać podczas podróży kamperem

  • 22.11.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Sprzęty AGD, które mogą się przydać podczas podróży kamperem
Wakacje w kamperze nie każdemu przypadną do gustu. Narzekać będą szczególnie ci, którzy przyzwyczajeni są do wygód, jakie oferują im kilku gwiazdkowe hotele. Rezerwując pobyt w domu wypoczynkowym lub pensjonacie mamy świadomość, że w wielu obowiązkach będziemy wyręczani, a wszystkie niezbędne w codziennym życiu gadżety będą dostępne do użytku. Planując podróż mobilnym domem o całe wyposażenie trzeba zatroszczyć się samemu. Przedstawiamy 3 turystyczne urządzenia, które przydadzą się w kamperze. Wspomniane sprzęty bez dwóch zdań ułatwią Ci życie.

Pralka turystyczna

Wyjeżdżając na tydzień lub nawet kilka tygodni musisz liczyć się z tym, że zasób czystych ubrań będzie mocno ograniczony. W końcu przyjdzie moment, gdy wyprane i pachnące ciuchy się skończą. Pranie brudnej bielizny i odzieży ułatwi pralka turystyczna. Najprostsze urządzenie kupisz już za kwotę 300 złotych. Pralkę turystyczną cechują małe gabaryty, więc bez problemu znajdziesz na nią miejsce nawet w małym kamperze. Sprzęt działa dokładnie w ten sam sposób, co ten który mamy w domu. Dzięki niej pranie ubrań z uporczywymi plamami na wyjeździe przestanie być udręką.

Żelazko turystyczne

Skoro będziesz miał pralkę, to przydałoby Ci się jeszcze do kompletu żelazko. Sprzęt tego typu w wersji turystycznej posiada małe rozmiary, dlatego nie zajmie Ci zbyt dużo miejsca. Dzięki niemu pożegnasz się z niewyprasowanymi koszulkami i pogniecionymi spodniami. Wybierając żelazko turystyczne miej na uwadze, by można było podłączać je do prądu o różnym napięciu – pozwoli Ci to używać go w Polsce i za granicą.

Piekarnik na kuchenkę gazową

Większość kamperów wyposażonych jest w mini kuchnie, w których można przygotowywać posiłki. Ale choć kuchenka gazowa pozwoli przygotować zupę dla całej rodziny, to jej możliwości są mocno ograniczone. Przy jej pomocy nie zrobisz zapiekanki makaronowej ani nie upieczesz ciasta. Ale jakby postawić na kuchence gazowej dedykowany jej piekarnik, przygotowywanie pieczonych dań stanie się możliwe. Każda ze stron urządzenia nagrzewa się równomiernie, dzięki czemu potrawa dokładnie się dopieka. Urządzenie tego typu nie jest drogie – to wydatek rzędu 200 złotych, a dzięki niemu pomysły na posiłki na kempingu są nieograniczone.

 

Self build motorhome insurance samodzielnie dobierane ubezpieczenie dla kampera może objąć też zabrane w podróż sprzęty AGD. Pamiętaj o tym kupując polisę.

Grupa Tipmedia
Podziel się: