Wtorek, 25.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
JYSK Starogard
JYSK Starogard
JYSK Starogard

Wyciskarka nie tylko do soku

  • 11.10.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Wyciskarka nie tylko do soku
Wiemy już, żer w dzisiejszej diecie nie może zabraknąć warzyw i owoców. Zdaniem dietetyków bardzo ważne jest, aby proces obróbki danego składnika nie spowodował utraty jego wartości. Dobrym rozwiązaniem wydaje się w tym przypadku wyciskarka wolnoobrotowa.            

W wyciskarce wolnoobrotowej możemy uzyskać sok, miąsz lub dowolną kombinację składników w postaci odżywczego shake'a, a nawet bardzo egzotyczne owoce. Na topie dietetyków są np. jagody goi, które dodane do kiwi tworzą unikalną mieszankę nie tylko odchudzającą, ale obniżającą ciśnienie i chroniącą przed wolnymi rodnikami . Do tego urządzenia możemy włożyć zarówno, marchew, selera, czy pietruszkę, jak i jabłka, pomarańcze, czy gruszki. W wyciskarce uzyskamy pełen witamin i cennego błonnika sok także z naci dowolnych warzyw, jak np. z pietruszki, czy pora. Wyciskanie składników na wolnych obrotach daje ten sam efekt, co tzw. slow food - owoce i warzywa traktowane przez niskie obroty i temperaturę stopniowo uwalniają swoje bezcenne witaminy, minerały i smak, a brak możliwości utleniania się w czasie obróbki chroni wszystkie dobroczynne substancje.   

Wyciskarka wolnoobrotowa to urządzenie występujące w szerokiej gamie ofert na rynku. My zdecydowaliśmy się sprawdzić, gdzie szukać godnego zaufania urządzenia w internecie. I tak znaleźliśmy w jednym miejscu na stronie Skąpca kilkadziesiąt wyciskarek, pracujących na wolnych obrotach w bardzo różnych cenach, o różnej mocy i z kombinacjami funkcji dodatkowych. Wyciskarka wolnoobrotowa w  serwisie skąpiec.pl może kosztować ponad 2000 zł, ale i ciekawy model można znaleźć już za ok. 200 zł! Zwłaszcza, że sklepy internetowe, które współpracują ze Skąpcem prześcigają się w promocjach, sposobach i kosztach dostawy, a wszystko na ten temat można przeczytać w jednym miejscu w opiniach dotychczasowych kupujących. Nie wszystkie obietnice sprawdzają się w rzeczywistości, ale większość tak, bo sklep z kiepskimi opiniami po prostu nie utrzymuje się w serwisie. 

Jeżeli zdecydowałeś się na dany model jednym kliknięciem uzyskujesz dostęp do min. kilku sprzedawców, ocenionych gwiazdkami i opiniami kupujących, z porównaniem cen. Zdarza się, że jedna wyciskarka wolnoobrotowa różni się ceną od kilkunastu do kilkudziesięciu procent, a wpływają na to np. czas dostawy, czy bonusy. Szukając urządzenia możesz także precyzyjnie wybrać, jakie cechy produktu, jak np. kolor, moc, czy dodatkowe funkcje, najbardziej Cię interesują. Jesteśmy pewni, że jeżeli skorzystasz z opcji, jakie daje skapiec.pl wybierzesz dokładnie to, czego potrzebujesz. 

Grupa Tipmedia
Podziel się: