Piątek, 21.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Hossa
Hossa
Hossa

Czy whisky Jack Daniels to dobry prezent?

  • 03.09.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Czy whisky Jack Daniels to dobry prezent?
Prezenty kupujemy co najmniej dwa razy w roku – na urodziny oraz z okazji Świąt Bożego Narodzenia. I za każdym razem mamy ten sam problem – co kupić? W poniższym tekście postaramy się go rozwiązać odpowiadając na pytanie „czy whisky Jack Daniels nadaje się na prezent?”.

Kłopotliwy prezent

Każdy z nas ma inne, szersze lub węższe, grono osób do obdarowania oraz liczbę okazji, by to zrobić. Dlatego, by niepotrzebnie nie przedłużać tego poradnika, skupmy się tylko na jednej okazji – urodzinach osoby, którą znamy dość dobrze. Jednak to, że znamy kogoś dobrze nie oznacza, że mamy mniejsze problemy z kupnem odpowiedniego prezentu. Zawsze możemy dać drugiej osobie pieniądze, jednak czasami po prostu nie wypada lub nie chcemy być sztampowi. Co więc zrobić? Gdzie szukać idealnego prezentu? Warto rozejrzeć się za dobrym alkoholem, bo to praktycznie zawsze trafiony prezent.

Alkohol na prezent? Czemu nie!

Niektórzy ludzie uważają, że kupowanie alkoholu na prezent jest niestosowne. Możemy się zgodzić z tym stanowiskiem, jednak tylko w przypadku, gdy mówimy o obdarowywaniu osoby, której nie znamy zbyt dobrze. Jednak w przypadku, gdy mówimy o naszym dobrym znajomym, nie ma nic złego w butelce dobrego trunku. Alkohol na prezent możemy wręczyć ojcu, dziadkowi, bratu czy koledze. Warunek jest jeden – musi on go lubić. Nie ma sensu kupować whisky czy wódki komuś, kto nie pije tego typu trunków. Alkohol jako prezent nie zawsze sprawdzi się w przypadku kobiet. Z pewnością każda kobieta ucieszy się z butelki dobrego wina, jednak brandy, bourbon, wódka czy whisky to bardziej „męskie” prezenty.

Czy whisky Jack Daniels to dobry prezent?

Przejdźmy więc do pytania postawionego w temacie. Czy whisky Jack Daniels będzie dobrym prezentem? Zdecydowanie tak, ale tylko dla fana tego rodzaju alkoholu. W sklepach, np. https://swiat-whisky.sklep.pl/49-whisky, można kupić whisky Jack Daniels w różnych cenach. Najtańszą z nic dostaniemy za około 50-70 złotych. Jednak jeżeli nasz solenizant to wielbiciel whisky przez duże „W”, wtedy możemy pokusić się o nieco, albo sporo droższą whisky. Przykładowo Jack Daniel's Single Barrel LMDW to alkohol z limitowanej edycji, którego cena sięga niemal 400 złotych. Z kolei Jack Daniel’s Sinatra Select jest ponad dwa razy droższa. Oczywiście mamy po drodze wiele innych whisky z niższych półek cenowych. Warto jednak zwrócić uwagę, że na jakiego Jacka byśmy się nie zdecydowali, zawsze będzie to dobry wybór. Jack Daniels to marka sama w sobie, dlatego każdy, komu podarujemy butelkę tego trunku doceni nasz prezent.

Grupa Tipmedia
Podziel się: