Wtorek, 25.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
JYSK Starogard
JYSK Starogard
JYSK Starogard

Laptopy Dell - najlepsze dla profesjonalistów

  • 21.08.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Laptopy Dell - najlepsze dla profesjonalistów
Firma Dell została założona w 1984 roku, w Austin w stanie Teksas. Jej nazwa wzięła się od nazwiska założyciela- Michaela Della. To przedsiębiorstwo produkuje między innymi komputery stacjonarne, serwery, notebooki, jak również innego rodzaju urządzenia, takie jak na przykład drukarki laserowe, monitory oraz projektory.

Dobrze znane graczom komputerowym

Osoby, które uwielbiają gry komputerowe bardzo dobrze wiedzą, że laptopy Dell charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz dobrymi parametrami monitorów Dell z serii UltraSharp. Jednak to głównie laptopy produkowane przez tą firmę zdobyły w naszym kraju największe uznanie w oczach wielu grup użytkowników.

Laptopy Dell – linie dostępne na rynku

Asortyment laptopów Dell można podzielić na kilka linii o rozmaitym przeznaczeniu. Najwięcej modeli znajduje się w linii Latitude, która jest przeznaczona przede wszystkim dla klientów biznesowych oraz innych profesjonalistów. Dla klientów, którzy potrzebują dużej mocy obliczeniowej najbardziej odpowiednie będą stacje robocze Precision. Interesujące cenowo laptopy z serii Vostro przygotowane zostały przede wszystkim dla małych firm i użytkowników indywidualnych. W dodatku Ci ostatni mają do wyboru bardzo wiele modeli z serii Inspiron i XPS. Bardziej zaawansowanym graczom nie trzeba prezentować już legendarnej marki Alienware, która ma w swojej ofercie nie tylko laptopy przeznaczone dla graczy, ale również komputery stacjonarne. Ta marka od 2009 roku jest zależna od firmy Dell.

Laptopy Dell - linia Dell Latitude

Linia Latitude przeznaczona jest głównie dla klientów biznesowych i profesjonalistów, którzy wymagają najwyższej jakości oraz bezawaryjności. Szeroki wybór wersji i konfiguracji daje możliwość wybrania urządzeń, które będą w największym stopniu pasowały do oczekiwań konkretnego użytkownika. W tej linii znajdują się różnorodne modele laptopów Dell, których przekątna ekranu waga się w granicach od 11,6″ do 15,6″. Występują wśród nich specjalnie wzmocnione laptopy Dell. Są to Rugged i Rugged Extreme. Spełniają one rygorystyczne normy wojskowe. Zostały one wyprodukowane z materiałów, które pochłaniają wstrząsy, a w dodatku mają ciśnieniowe zabezpieczenia przed piaskiem, pyłem oraz cieczami (stopień ochrony IP65). Przegrzanie jest uniemożliwiane przez zaawansowaną technologię zarządzania temperaturą, która nazywa się QuadCool. Użytkownicy, którzy nie wymagają, aż tak zaawansowanych rozwiązań mogą wybierać spośród całej gamy pozostałych modeli, które wyróżniają się czystym, eleganckim wzornictwem i zawierają najnowocześniejsze podzespoły. Wiele z nich znajdziesz w tym miejscu. Wysoką wydajność gwarantują procesory Intel Core i3, i5 lub i7 szóstej generacji. W niektórych modelach laptopów Dell występują również procesory Intel Celeron, Pentium lub i3/i5 piątej generacji. Laptopy Dell posiadają maksymalną ilość pamięci operacyjnej 32 GB. W zależności od modelu i wersji ekran może posiadać różną wielkość i rozdzielczość (1920×1080 lub 1366×768 pikseli. Laptopy Dell są doskonałym wyborem dla każdego.

Grupa Tipmedia
Podziel się: