Jezioro Łabędzie do muzyki Piotra Czajkowskiego.

start 15.12.2018 17:00

Starogardzkie Centrum Kultury

Lokalizacja: Starogard Gdański, ul. Al. Jana Pawła II 3

15 grudnia 2018 r.
godz. 17:00
Kino "Sokół"
Bilety 80 zł

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza 15 grudnia o godzinie 17:00 do kina "Sokół" na widowisko baletowe pt. "Jezioro Łabędzie". Bilety w cenie 80 zł do nabycia w SCK i na stronie https://sck-bilety.interticket.pl/.

"Jezioro Łabędzie" to z pewnością fenomen w historii baletu. Wzorzec klasycznego piękna, niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie Narodowego Baletu Ukrainy jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.

"Jezioro Łabędzie" to wydarzenie roku dla całej rodziny i każdego kto kocha taniec w najlepszym wykonaniu. Imperial Lviv Balet to jeden z najlepszych baletów na świecie. Tego wydarzenia nie można opuścić.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.