Zarząd Spółki Kociewskiego Centrum Zdrowia z absolutorium

Podziel się:
Oceń:
18.06.2021, 12:02
18 czerwca odbyło się Zwyczajne Zgromadzenie Wspólników Spółki Kociewskiego Centrum Zdrowia.

- Zgromadzenie zaczęło się od spotkania w powstającym w ramach #WielkiegoProjektu budowy budynku bloku operacyjnego. Członkowie Zgromadzenia, Zarząd Spółki oraz Zarząd Powiatu przyjrzeli się postępom prac. Trzeba przyznać, że postęp robót, ich zaawansowanie, zastosowane rozwiązania i technologie, robią wrażenie. Realizując porządek obrad Zgromadzenie udzieliło m.in. absolutorium członkom Rady Nadzorczej oraz członkom Zarządu - informują władze powiatu.

 (fot. Powiat Starogardzki)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Genek
Genek 15.09.2021, 14:48
Inwestują w szpital,robią sobie promocje a jaki jest stan faktyczny służby zdrowia w szpitalu powiatowym ?
Ostatnio poświęcono sesję rady powiatu temu problemowi,gdyż coraz wiecej skarg pacjentów.Z sesji nic nie wynika chorzy narzekaja dalej i z koniecznosci korzystaja z szpitali w innych miastach.
Czas na otrzeżwienie w naszym powiecie i rzetelne rozwiazywanie problemow mieszkańców.Odnoszę wrażenie,że ta władza jest dla samych siebie, zwłaszcza wysokich pensji i diet radnych a wyborcy to drugi plan.Przestancie "gwiazdorzyć".
I jeszcze jedno: trzeżwość w pracy to podstawa.Ludzie patrzą i komentują i wstydzą się kogo wybrali.
Ja
Ja 05.09.2021, 16:28
Za mało Gabriela...
Pielęgniarka
Pielęgniarka 05.08.2021, 13:08
Na zdjęciach widać pana i władcę. Jedyny taki od lat ! Wie wszystko i pokazuje paluszkami niczym Kim Ir Sen... To dlatego służba zdrowia w Starogardzie Gdańskim jest najlepsza na świecie, nie ma kolejek do lekarzy ! Wielki wódz czuwa aby nikomu nie stała się krzywda!