Piątek, 22.06.2018, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

STG Summer Festival - już w sobotę! "Pożegnajmy wakacje z przytupem"

STG Summer Festival - już w sobotę! "Pożegnajmy wakacje z przytupem"
26 sierpnia, o godz. 18.00, na starogardzkim Rynku ruszy kolejna odsłona STG Summer Festival. To gratka dla miłośników muzyki klubowej!

- Płynąc wciąż na falach zeszłorocznych emocji związanych z pierwszą edycją Stg Summer Festival chcielibyśmy zaprosić Was na kolejną odsłonę tego wspaniałego muzycznego wydarzenia – zachęcają organizatorzy. - Przygotowując się do tegorocznej edycji festiwalu przyświecała nam jedna myśl – po raz kolejny pozytywnie Was zaskoczyć. Aby tak się stało zaprosiliśmy wspaniałych artystów, występujących zarówno w kraju jak i za granicą. Naszym marzeniem jest kontynuowanie tego dzieła tak długo, jak tylko będzie ono przyciągało tyle uśmiechniętych twarzy co rok temu. Pożegnajmy wakacje z przytupem, z rękoma uniesionymi ku górze, z muzyką w uszach i pozytywnymi emocjami w głowie i w sercu! Bądźcie tego dnia razem z nami! - dodają organizatorzy STG Summer Festival. 

Tegoroczny Line-Up: DJ 69Beats, Dj Bajo, Bartes, Delight, Johnny Sax, neeVald, Snecz / perkusja, Soulfreak Kollektiv, Wiosna Wiosnowska / vocal, Wosiek. Organizatorami wydarzenia są: OSiR Starogard Gdański, Basement Club, Stg.fm, A łyżka na to oraz Starogardzkie Centrum Kultury.

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe