×
Wtorek, 16.10.2018, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Maraton MTB "Kociewie Szlakiem" - warto zapisać się już dziś!

  • 19.04.2017, 12:31 (aktualizacja 19.04.2017 13:25)
  • kg
Maraton MTB "Kociewie Szlakiem" - warto zapisać się już dziś! Tomasz Rogalski
Tegoroczna edycja maratonu MTB "Kociewie Szlakiem" odbędzie się 7 maja 2017. Dystanse do wyboru będą dwa - 27 km i 54 km.  Biuro zawodów, jak co roku, będzie mieściło się w Leśniczówce Szpęgawsk. Zobacz, jak się zapisać i jakie nagrody czekają na uczestników imprezy!

Oprócz dwóch tras długich przygotowana zostanie również mała, bezpieczna pętelka 4km, na której będą mogli przejechać najmłodsi adepci kolarstwa MTB pod opieką rodziców lub opiekunów (uwaga - zabrania się uczestnictwa osób pieszych, a w szczególności prowadzących wózki dziecięce oraz uczestnictwa dzieci na rowerkach biegowych). Dla jeszcze młodszych przygotowano nielada atrakcję - Paradę Rowerków Biegowych na krótkiej, oznaczonej pętli, o długości 1km też pod stałą opieką rodziców lub opiekunów - wymagana rejestracja (uwaga - tutaj również zabrania się uczestnictwa osób prowadzących wózki dziecięce).
- Maraton będzie miał charakter amatorski - więc nie zgłaszamy naszego wyścigu do UCI i nie przewidujemy kategorii dla zawodników z licencjami - informują organizatorzy maratonu "Kociewie Szlakiem". - Biuro zawodów, jak co roku, będzie mieściło się w Leśniczówce Szpęgawsk. Serwis zapewni Salon Rowerowy KROSS  SZPRYCHY.com, będzie oczywiście profesjonalny catering, będą znowu sympatyczne Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z przysmakami kociewskimi. Podczas maratonu dla wszystkich startujących w maratonie MINI i MEGA odbędzie się loteria fantowa, w której do zdobycia będzie obuwie i odzież sportowa - podkreślają organizatorzy. 

ZAPISY NA MARATON 

Uczestnikiem maratonu będzie mogła zostać osoba, która dokona rejestracji oraz opłaty startowej. Rejestracji można będzie dokonać w Biurze Zawodów w godzinach 8.00-10.30 w dniu zawodów, jak również on-line za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, link poniżej:

ELEKTRONICZNE ZAPISY NA MARATON MTB KOCIEWIE SZLAKIEM 2017

Wpłaty, podobnie jak rejestracja, można dokonać w Biurze Zawodów w godzinach 8.00-10.30 w dniu zawodów lub przelewem na subkonto GK STG: Bank SGB w Starogardzie Gdańskim 94 8340 0001 2002 0004 4482 0001

W przypadku dokonania płatności na konto, przy rejestracji lub weryfikacji w Biurze Zawodów należy przedstawić potwierdzenie przelewu.


OPŁATY WPISOWE
40 zł - koszt uczestnictwa w maratonie na dystansach MINI / MEGA - przelew do dnia 30.04.2017
50 zł - koszt uczestnictwa w maratonie na dystansach MINI / MEGA –  wpłata na miejscu w dniu zawodów
0 zł - koszt uczestnictwa w Maratonie Rodzinnym oraz Paradzie Rowerków Biegowych

DYSTANSE
MINI - 27 km (jedna pętla) - przeznaczony jest dla zawodników specjalizujących się w średnich dystansach Podczas zgłoszenia do zawodów uczestnik deklaruje dystans, na którym wystartuje. Zmiana dystansu w trakcie jazdy nie jest możliwa. 
MEGA - 54 km (dwie pętle) - przeznaczony jest dla zawodników o odpowiednim zaawansowaniu kondycyjnym specjalizujących się w jeździe długodystansowej

NAGRODY

Pierwszych trzech zawodników w klasyfikacji każdej kategorii na dystansach MEGA/MINI otrzyma puchary oraz nagrody pieniężne.
Pierwszych 350-ciu zawodników na dystansach MEGA/MINI na mecie otrzyma pamiątkowy medal.

Wszystkie dzieci – uczestnicy Maratonu Rodzinnego oraz Parady Rowerków Biegowych otrzymają pamiątkowe medale.

Pierwszych 150-ciu zapisanych poprzez elektronicznezapisy.pl na dystanse MEGA/MINI otrzyma bidony. 

KATEGORIE WIEKOWE 
- kobiety/mężczyźni
- wiek do 18 lat 
- wiek od 19 lat do 30 lat
- wiek od 31lat do 45 lat 
- wiek od 46 lat i więcej
Prawo do startu w maratonie mają osoby, które ukończyły 18 lat (wymagane przedstawienie dowodu tożsamości), w przedziale wiekowym 15-17 lat za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Poniżej 15 lat pod stałą opieką rodziców lub opiekunów prawnych startujących w imprezie. Do 12 lat włącznie, można wystartować tylko w Maratonie Rodzinnym razem z rodzicem lub opiekunem prawnym lub osobą sprawującą opiekę na maratonie.

MARATON RODZINNY - 4km
Maraton Rodzinny zostanie przeprowadzony na zasadzie rekreacyjnego przejazdu rowerowego najmłodszych adeptów kolarstwa MTB pod opieką rodziców lub opiekunów. Przejazd odbędzie się na krótkiej, oznaczonej pętli o długości 4km. Nie będzie prowadzona klasyfikacja generalna, przejazd nie będzie miał charakteru wyścigu jednakże każdy uczestnik otrzyma numer startowy. Zaleca się zastosowanie kasku ochronnego oraz roweru przystosowanego do jazdy w terenie leśnym. Wymagana rejestracja uczestników.

PARADA ROWERKÓW BIEGOWYCH - 1km

Wymagana rejestracja uczestników.

 

 

kg

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe