Środa, 17.01.2018, imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana

Wysłał dziecku erotycznego SMS-a. 36-latek trafił w ręce policji

  • 3.01.2018, 17:25 (aktualizacja 03.01.2018 17:48)
  • redakcja
Wysłał dziecku erotycznego SMS-a. 36-latek trafił w ręce policji
Pod koniec grudnia policjanci ze Starogardu Gd. przyjęli zawiadomienie dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa na tle seksualnym. Jak poinformowali nas Czytelnicy, najprawdopodobniej poszkodowana jest osoba małoletnia.

Jak udało nam się dowiedzieć, do zatrzymania pedofila doszło w drugie święto Bożego Narodzenia.
– Policjanci w Starogardzie Gdańskim przyjęli zawiadomienie dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa na tle seksualnym. Czynności w tej sprawie prowadzone są przez Prokuraturę Rejonową w Starogardzie Gdańskim – potwierdza rzecznik starogardzkiej policji.

Wiadomo już, że zatrzymany został 36-letni mężczyzna, mieszkaniec Starogardu Gdańskiego.
Podejrzany wysłał na numer nieletniego dziecka SMS-a z propozycją seksualną. Wiadomość została zauważona przez jednego z członków rodziny.

Jak ustaliliśmy, 36-latek został zatrzymany przez członków rodziny, którzy następnie powiadomili policję. Zatrzymany mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych mu czynów.
Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

 

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sygnalista
sygnalista 6.01.2018, 18:10
sam jeden sms to trochę za mało ? - pójdę powiem że znajomy jest pedofilem bo szedł na spacer z dzieckiem i co ?
ktoś
ktoś 6.01.2018, 21:09
A skąd możesz wiedzieć ile było sms przecież można się domyśleć że pewnie coś więcej jest na rzeczy skoro jest w areszcie.
?
? 4.01.2018, 12:49
Kolejna sprawa gry online kipiące agresją ze względu na swoją treść.gdzie spotykają się gracze w różnym wieku.Tam przecież można komunikować się online i osoby w różnym wieku obrzucają się epitetami i wulgaryzmami.Czy dla młodego człowieka kiedy ma z tym styczność takie marginesowe zachowania nie działają deprawująco?
Gość
Gość 4.01.2018, 09:40
Za same pomówienia nie zatrzymują w areszcie
Frank
Frank 4.01.2018, 07:04
Ukarani musza byc ci ktorzy z dziecmi szukaja kontakt powinno ich sie kastrowac i zdjecia twarzy oficjalnie pokazywac
MegiStg
MegiStg 4.01.2018, 14:46
Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwosci jest publiczny rejest osob skazanych za przestepstwa seksualne.Widnieja tam dane ze zdjeciem!
kto ś
kto ś 4.01.2018, 16:50
na chwilę obecną zamieszczone są wyłącznie osoby za gwałt, nie podeofile więc nie ma co wierzyć nagłówkom gazet
;,
;, 4.01.2018, 01:22
Według mnie powinno to działać w obie strony.Jeśli udowodniono komuś winę a nie jest to pomówienie to trzeba ponieść konsekwencje.Zgadzam, się, że przez bezpodstawne pomówienia można dzisiaj zniszczyć każdemu życie.Jeśli osoba niepełnoletnia odwiedzi strony przeznaczone dla dorosłych i będzie szukała kontaktu to również powinna zostać ukarana no i pełnoprawni opiekunowie.Nie znam tej konkretnej sytuacji ale nie wystarczy kupić dziecku nowego smartfona , tableta, czy laptopa i niech robi co chce.
Frank
Frank 4.01.2018, 07:11
Ciekawy jestem czy takie samo zdanie by bylo jak do twojego dziecka by ktos tak pisal
Frank
Frank 4.01.2018, 07:07
W obie he ci co te strony zakladaja i dzieci szukaja to dozywocie powinni dostac
Gosc12
Gosc12 4.01.2018, 10:46
Nagroda sie. Nalezy dla tych co go zlapali moze zaczna ludzie wkoncu walczyc z tymi bestiami
.''
.'' 4.01.2018, 09:47
Duża część naszego społeczeństwa ma problem czytania ze zrozumieniem.Pytam się ciebie Frank kot napisał, że dziecku trzeba dać dożywocie za wchodzenie na strony zakazane?.Chodzi o większą kontrole rodziców nad tym co robią ich dzieci w realu jak i w sieci a przez real rozumiem[ realny świat.] Szukanie na siłe znajomych w internecie, udostępniane fotek i danych oraz numeru tel.Pisanie co aktualnie robisz musisz być na znanym portalu online i mieć mnóstwo znajomych inaczej jak ktoś powiedział nie istniejesz.Zgadzamy się wszyscy z tym, że dorosły człowiek piszący sms czy szukający kontaktu zakazanego powinien być ukarany i każdy rodzic reaguje na takie doniesienia emocjonalnie nawet ci którzy nie mają dzieci.Zgodzicie się chyba ze mną, że jeśli nieletni odwiedził stronę zarezerwowaną dla dorosłych gdzie osoby pełnoletnie poznawają się i komunikują i tam szuka znajomych powinien być namierzony i wezwany na rozmowę razem ze swoim prawnym opiekunem.Czy takie dziecko nie powinno uzyskać pomocy dajmy na to psychologa oraz rodzic poinstruowany o tym co za sobą niesie bezkarne surfowanie w necie.Internet jest na bieżąco monitorowany i szukani są przestępcy ale można tez monitorować nieletnich i ich poczynania.
Frank
Frank 4.01.2018, 10:12
Numer telefonu wybil przypadkowo na chybil trafil dziecko do neta nie mialo i nie ma dostepu
zootechnik
zootechnik 4.01.2018, 00:40
a jeżeli go ktoś wrobił? przecież jutro możesz być ty wrobiony....dopóki nie jest pewne,nie rzucaj kamieniem-najbardziej halo robią gazety a potem ,gdy prawda wypłynie-cisza...
Frank
Frank 4.01.2018, 07:08
Wrobil jak niby przeciez smsy sam pisal ze swojego numeru i nie przeszkadzalo mu ze osoba to chlopiec i nie letni
ania
ania 4.01.2018, 01:04
Ilu rodziców sprawdza i kontroluje na jakie strony wchodzą ich pociechy, potraficie to sprawdzić?.Czasem jak człowiek posłucha rozmowy młodzieży i ich rynsztokowego jezyka to uszy puchną.Wystawanie pod oknami i chwalenie się co z kim się robiło bez wstydu a najgorsze to często dziewczyny są.Koleżanka to opowiadała, że od samego słuchania się zaczerwieniła a mieszka w bloku i zapewne niejedne uszy to słyszały.Szukanie sobie starszego chłopaka itd.Nie mam zamiaru tutaj nikogo bronić, bo jeśli jest winien to kara musi być, ale nastolatkowie tez nie są dzisiaj święci.
Kobieta
Kobieta 4.01.2018, 00:21
Dozywocie dla takich ! Wcale tych zboczencow mi nie zal, tylko krzywdza dzieci i ich rodziny. 2 lata posiedzi i dalej ta sama piosenka .... kary dla tych zboczencow zdecydowanie sa zbyt lagodne. Niech sie wezma za tych bydlakow porzadnie!
Jan
Jan 6.01.2018, 00:37
Słuchaj kobieto te twoje postulaty za dożywociem dla takich są delikatnie mówiąc nie na miejscu.Proszę się zastanowić ilu różnych zwyrodnialców utrzymują uczciwi podatnicy do końca życia?.A jak to się ma do tego, że przez lata ciężkiej pracy dziadek czy babcia ma głodową emeryture, żyje w skrajnym ubóstwie a matka zbiera i się poniża w internecie aby zebrać pieniądze na chore dziecko.Mamy być humanitarni a czy morderca, zabójca często wielokrotni, gwałciciele, narkomani i alkoholicy wsiadający za kółko po używkach i pozbawiający życia niewinne osoby nie zasługują na bardziej surową ii odstraszającą kare niż nic nie robienie i utrzymanie za pieniądze uczciwie tyrających?.Każdy taki powinien być znakowany w jakimś widocznym miejscu żeby od razu można było rozpoznać kto jest kto.
KATole
KATole 4.01.2018, 00:03
KAToliku tylko dlatego że wysłał zdęcie ? tego cie ksiądz uczy i twoja religia ? wstyd !
kat
kat 3.01.2018, 19:56
obciąć genitalia i w kamieniołomy zboczonego bydlaka
Frank