×
Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Pochwal się swoim zwierzakiem przed światem!

  • 31.10.2017, 15:25 (aktualizacja 01.11.2017 22:42)
  • redakcja
Pochwal się swoim zwierzakiem przed światem!
Nasi Drodzy Czytelnicy, specjalnie dla Was ruszamy z trzecią już edycją naszej zabawy. Tematem przewodnim będą Wasze super zwierzaki! Wspaniali przyjaciele, wierni słuchacze, niezastąpieni towarzysze wspólnych zabaw... Takie właśnie są Wasze super pupile! Pochwalcie się nimi przed światem, pokażcie ile dla Was znaczą i jak bardzo dumni z nich jesteście!

Ruszamy z kolejną zabawą! Wzorem ubiegłych lat, specjalnie dla naszych Czytelników plebiscyt dotyczyć będzie Waszych wspaniałych, mniejszych przyjaciół – czyli Waszych ukochanych zwierzaków. Jesteś dumnym posiadaczem czworonożnego przyjaciela? A może Twoim ukochanym pupilem jest ptaszek, patyczak lub rybka? Nieważne ile ma nóg, ważne, że dla Ciebie jest najważniejszym stworzeniem na świecie! 

Jak się zgłosić?
Co zrobić, by zgłosić swojego pupila do konkursu? Wystarczy wysłać zdjęcie Waszego Super Pupila pocztą elektroniczną (redakcja@gazetakociewska.pl), tradycyjnie (na adres Redakcji Gazety Kociewskiej, ul. Rynek 36, 83-200 Starogard Gd.) lub dostarczyć je osobiście do naszej siedziby. Wraz ze zdjęciem prosimy o dołączenie informacji dotyczących imienia zwierzaka i kilku słów o nim, a także danych właściciela. Zdjęcia będziemy publikować na łamach Gazety Kociewskiej. Zapraszamy do naszej zabawy!

Jak głosować?
Na swojego faworyta będzie można głosować za pomocą kuponów drukowanych na naszych łamach co tydzień oraz poprzez SMS. Jeden kupon z Gazety to równowartość 2 punktów, jeden SMS to 1 pkt dodawany na konto wybranego zwierzaka. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, których fundatorem jest sklep ZOO Bajka.


Zapraszamy zatem do udziału w plebiscycie wszystkich miłośników małych i dużych zwierzaków! Czekają fantastyczne nagrody i upominki!

_redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe