Niedziela, 23.09.2018, imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Starogardzie Gdańskim!

  • 22.06.2018, 10:13
  • redakcja
Po raz pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Starogardzie Gdańskim!
Food trucki z całej Polski oraz dania kuchni z różnych stron świata już 29 i 30 czerwca oraz 1 lipca w Starogardzie!

Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczny weekend z food truckami w ramach Dni Starogardu. Organizatorzy zaprosili ponad 20 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata.

Celem festiwalu jest promowanie idei slow foodu, czyli jedzenia przygotowanego ze świeżych, starannie dobranych produktów, „na oczach” klienta. Slow food to również kultura celebrowania posiłków, jedzenia bez pośpiechu. Festiwal Smaków Food Trucków odbywa się w wielu miastach Polski, a w tym roku po raz pierwszy zawita do Starogardu Gdańskiego.

Food trucki, które przyjadą na festiwal z całej Polski, wyróżnia jakość, staranność
przygotowywania potraw, świeże składniki, autorskie dodatki, a przede wszystkim pasja i oryginalny pomysł na menu. Dania przyrządzane są na miejscu, a goście mogą obserwować cały proces przygotowywania. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą
udział w wydarzeniu. 

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz muzyczka, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności I edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Starogardzie.

Data: 29-30 czerwca i 1 lipca 2018
Godziny: piątek 12:00 – 24:00, sobota 10:00-24:00 i niedziela 12:00-20:00
Miejsce: Stadion Miejski 
Wstęp bezpłatny.

Żak Starogard
Żak Starogard
Żak Starogard
_redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daria
Daria 30.06.2018, 15:02
Super
kolo
kolo 26.06.2018, 22:04
Czy to prawda że wywalili Walczaka i Głucha z Zarządu Miejskiego PiS? Brawo
xXx
xXx 26.06.2018, 22:11
Oj Danio uważaj, nie przeginaj...
.
. 24.06.2018, 13:01
Zapychacze żył cholesterolem.
To powinno być zakazane!
olo
olo 26.06.2018, 11:52
Idź zjeść kotleta z kurczaka na antybiotykach po 7,99 za kilo, tych zalegających w tesko, obślizgłych i śmierdzących :)
tt
tt 26.06.2018, 22:23
a myślisz że mięso w tych kuchniach na kołach pochodzi z ich własnego chowu ? Przecież oni to dopiero wałki robią , przyjadą na dwa dni i wcisną ci śmieciowe jedzenie - przecież wiedzą że drugi raz nie przyjdziesz do nich zjeść !
Mieszkanka
Mieszkanka 24.06.2018, 12:07
Ostatnio szału nie było!!!!
obywatel
obywatel 23.06.2018, 10:13
śmieciowe jedzenie !!!
[]
[] 22.06.2018, 22:09
Mam nadzieję że będzie tanio.
benobius
benobius 22.06.2018, 16:47
w zeszłym roku była ta impreza koło carrefoura, śmierdziało, jedzenie odgrzewane, żadnych świeżych surowców, ceny warszawskie, miejsc do siedzenia trzy na krzyż, trzeba sobie było trzymać w garściach to co się zakupiło, porażka. coraz paskudniejsze są te imprezy miejskie, chyba dla plakatów jedynie, że niby się dzieje a organizacja leży i kwiczy.
kkklkka
kkklkka 23.06.2018, 17:58
Jak miałeś za mało miejsca to mogłeś przynieść krzesełko z domu :-) to są Food Trucki a nie sala bankietowa no i najważniejsze jak imprezy są dla ciebie paskudne to nie chodz na nie
Pojem-bao
Pojem-bao 22.06.2018, 14:09
ale to już było

http://starogardgdanski.naszemiasto.pl/artykul/starogard-gd-zlot-food-trackow-wygraj-voucher-na-jedzenie,4172790,art,t,id,tm.html
As
As 22.06.2018, 12:11
Juz w zeszłym roku byly...Obok Carrfoura..Czy wydawało mi się ?
czarodziej
czarodziej 22.06.2018, 13:34
oczywiście że były a organizatorem był sklep zoologiczny Bajka. Miejsce koło Carrefoura.
lokiszon
lokiszon 22.06.2018, 14:24
Pewnie że były ale janusze muszą się czymś pochwalić. A i zdjęcie się zrobi przy okazji i do samowielbiącej gazetki będzie.
Jerzy
Jerzy 23.06.2018, 16:36
Właśnie czytam tą Ich Starogardzian gazetkę i tak sobie myślę bo po: 1. Stawiamy na sport uuuu (ale na sport czy na zdjęcia ze sportowcami?) powiedzcie to beniaminkowi, 2. Bardziej transparentnesamorządy - to gdzie są transmisje video z obrad rady powiatu i rady miasta 3.Patrze na radnych i Pani Ewa odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, Pan Krzysztof również, Pan Marek także, Pani Ania bez dwóch zdań też ale proszę mia napisać jakie uczelnie i jakie kierunki pokończyli panowie Jarosław i Daniel że piastują najważniejsze stanowiska w dwóch chyba najistotniejszych komisjach?
gosc
gosc 26.06.2018, 22:03
To poczytaj sobie ile beniaminek dostaje z miasta.
Jerzy
Jerzy 26.06.2018, 22:12
A uczelnie podasz? Chyba jakieś kończyli?
Alicja
Alicja 23.06.2018, 19:47
Jerzy to jak to ale widziałeś zaproszenie na facebooku na Wielki Jarmark Kociewski? Ciekawe ile kosztowało wyprodukowanie tego dzieła. Odniosłam wrażenie, że to zaproszenie na festyn bractwa kurkowego a nie na jarmark.
1111
1111 23.06.2018, 17:55
Nie wiem nie pokazywali mi świadectw
danfan
danfan 23.06.2018, 22:27
A dlaczego?
Seba79
Seba79 22.06.2018, 10:52
Brawo wkoncu food trucki w starogardzie
Olo
Olo 26.06.2018, 11:41
Były w ubiegłym roku. Carrrywurst przepyszna była. Teraz tez będą ciekawe pozycje jak pierozki, quesadillas czy kofta. malkontentom i wiecznym marudom mówimy NIE! Nie chcesz, nie przychodź ale nie krytykuj, szczególnie na zasadzie "nie znam się to się wypowiem". jak jestes taki madry jeden z drugim to, kup furgonetkę, przystosuj, załatw wszelkie papiery i pozwolenia, miej pomysł na jedzenie, spróbuj coś sprzedać, zobacz ile Cię to kosztowało, jaki profit a potem komentuj!!!
siwy
siwy 26.06.2018, 14:14
Jestem za food truckami i jedzeniem z niech ale niech władza się nie podpina

Pozostałe