Poniedziałek, 23.07.2018, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Komisja sprawdziła postęp prac

Komisja sprawdziła postęp prac
Za nami wizyta monitorująca przedstawicieli Komisji Europejskiej, Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego, która przyglądała się projektowi z zakresu szkolnictwa zawodowego.

Z ramienia Powiatu Starogardzkiego udział w niej wzięli członkowie Zarządu Powiatu , Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego oraz Dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych, w których prowadzone są projekty unijne. Goście w osobach Judit Torokne Rozsa z Dyrekcji Generalnej ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych i Włączenia Społecznego, Anny Gałązka z Programme Manager - EU policies / desk Poland, Anety Sobotka z Programme and Policy Assistant - desk Poland, Marcin Fuchs – zastępca dyrektora Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Teresy Szakiel – zastępca dyrektora Departamentu Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Katarzyna Mykowska – Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, mieli okazję zobaczyć postęp prac w Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie oraz Kociewskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Starogardzie Gdańskim.

_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wtf
wtf 22.06.2018, 23:29
Papierowe kleszcze.
mato
mato 18.06.2018, 17:05
kury im sZczać prowadzić należy a nie udawać że coś się robi dla ludzi. Swoje kabzy ddbają a innych mają daleko w d...ie. Taki jest niby starosta i niby członek aby inaczej nie napisać zarządu
mato
mato 20.06.2018, 13:06
bigi zamikłeś bo strzał trafny. kasę za takie wpisy bierzesz od członka .....
bigi
bigi 21.06.2018, 09:48
Nie mierz mato wszystkich swoją miarą - nepotyzm, fucha, kasa za coś . Praca w starostwie albo innym urzędzie to ostatnie miejsce gdzie mnie zobaczą. A co do władz czy to powiatowych czy miejskich to moje zdanie jest bardzo krótkie - wszystkie władze do wymiany! Koniec tematu.
mato
mato 19.06.2018, 16:16
bigi czyli swój bo nepatyzm działa i dpostał pewnnie fuchę w starostwie
bigi
bigi 19.06.2018, 08:13
Jeszcze "Ł" w nazwie i pasowałoby idealnie do poziomu twoich wypocin.
Nemo
Nemo 19.06.2018, 07:06
Chyła człowieku zrób rachunek sumienia i zastanów się nad swoim morale.Potem idź już na emeryturę.
Wystarczy twojego "politykierstwa".
kuna
kuna 18.06.2018, 16:58
bo gbryjel musi pokazać swoją nikczemną facjatę licząć że znowu oszuka wyborców dbając tylko o własny i znajomych interes. Grzywka burczyka opada jak jego poparcie. Piczę na kolalicję stowarzyszebia psl i pis. Wtedy pogonić trzeba tych co na zdjęciu
Pis
Pis 19.06.2018, 08:34
PSL to partia a nie Stowarzyszenie.
Nie ma co liczyć bo obecnie w Radzie Powiatu przedstawiciel PSL nijaki Jurand Kolaska moim zdaniem i nie tylko to żenująca pomyłka.
Buta,buta i nic więcej.
love
love 19.06.2018, 08:23
Jakiego stowarzyszenia bo jedno gorsze od drugiego?
Gość
Gość 18.06.2018, 09:03
No właśnie a po co oprócz starosty Burczyka jeszcze wicestarosta K.Chyła i etatowy członek zarządu Gabriel ?
Byle się pokazać a czy nas podatników stać. ,zeby ta "trójca" się lansowala?
Gdzie oni byli jak przyjechała telewizja Uwaga i trzeba było tlumaczyc się z afery w rodzinie zastępczej ?
Wtedy nie bylo ani Chyły ani Gabriela.
A tak na marginesie PANIE Chyła czyż nie trzeba kupić nowej marynarki bo ta zdecydowanie za ciasna jak to wygląda zwłaszcza w towarzystwie tak znamienitych gości. Stanowisko zobowiązuje !
Pensja chyba nie jest za mała ?
Obserwator
Obserwator 19.06.2018, 07:23
Marynarka jak marynarka ale trzeba było zobaczyć jak wyłazi ledwo co z goksir po "świetowaniu udzielenia absolutorium pewnemu oddanemu wlodarzowi na głębokiej prowincji "
To jest obraz władzy ?
Gość
Gość 19.06.2018, 08:26
Co nie ma jak się nachlać ?
Hulaj dusza za publiczną kasę ?
Lud
Lud 18.06.2018, 11:02
Bujają się całą paczką ,pół starostwa bo kto ich kontroluje?
RADNI kasę biorą i chętnie przyklaskują a kto reprezentuje wyborców?
Kto z radnych przeanalizował wysokie nagrody ,które dostali urzędnicy ?
Czas na zmiany.
lolo
lolo 18.06.2018, 12:06
O zaraz wyjdzie na jaw w innym urzędzie akcja z korzystaniem z aut służbowych. I to dopiero będzie czas na zmiany panie Lud
Nemo
Nemo 18.06.2018, 13:12
W jakim urzędzie ?
amor
amor 18.06.2018, 14:51
W urzędzie w którym kwitnie miłość.
Max
Max 18.06.2018, 12:32
I dobrze niech prawda wyjdzie na jaw.
Publiczne to nie prywatne ranczo.

Pozostałe