Środa, 20.06.2018, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

FOTO, FILM: Poważny wypadek na krajowej „22”. Policja wyznaczyła objazdy

  • 10.01.2018, 15:47 (aktualizacja 11.01.2018 11:03)
  • redakcja
FOTO, FILM: Poważny wypadek na krajowej „22”. Policja wyznaczyła objazdy
Dziś, kilka minut po godzinie 15.00, na drodze krajowej nr 22 w kierunku miejscowości Szpęgawsk (okolice Stadniny) doszło do wypadku drogowego. Obecnie na miejscu występują utrudnienia w ruchu. Policja wprowadziła objazd.

Jak udało nam się ustalić, dwie osoby zostały poszkodowane.

AKTUALIZACJA 17.04

- W wyniku tego zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby – informuje kpt. Karina Stankowska, rzecznik KP PSP w Starogardzie Gdańskim. - Jedna osoba znajdowała się w pojeździe, natomiast druga poza nim. Obie te osoby były nieprzytomne. Strażacy zabezpieczyli teren wypadku i ewakuowali poszkodowaną osobę z pojazdu. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego, któremu przekazane zostały osoby poszkodowane. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo, policja wprowadziła objazd – mówi kpt. Karina Stankowska.

Obecnie na miejscu zdarzenia pracują policyjni technicy i strażacy. Na ruch został przywrócony.

AKTUALIZACJA (11.01.) 17.04

- Na miejsce natychmiast udali się policjanci z drogówki oraz grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków oraz wykonali czynności procesowe - poinformował asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy KPP w Starogardzie Gd. - Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze 34-letni kierowca audi jadąc od strony Tczewa w kierunku Starogardu Gdańskiego w trakcie manewru wyprzedzania zjechał na lewe pobocze drogi, gdzie czołowo uderzył w drzewo. Kierowca oraz pasażer tego auta doznali obrażeń ciała i nieprzytomni trafili do szpitala. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny od rozbitego pojazdu. W celu ustalenia czy kierowca nie znajdował się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających pobrana została krew. Interweniujący w tej sprawie śledczy sporządzili dokumentację procesową oraz zabezpieczyli ujawnione na miejscu zdarzenia ślady, które pomogą w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego zdarzenia - podkreślił asp. sztab. Marcin Kuka.

Akademia Morska rekrutacja
Akademia Morska rekrutacja
Akademia Morska rekrutacja

 

 

_redakcja

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (108)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cała prawda
cała prawda 10.03.2018, 14:53
Brałem udział w tej akcji, policja była po 10 min, po następnych 10 straż, zabezpieczaliśmy pojazd, kolektor był strasznie nagrzany, pogotowie było po około 40 minutach, niewiele brakowało aby był helikopter wezwany, dziś w gazecie zauważyłem tytuł 34 latek czeka miesiąc na operacje kręgosłupa - to porostu jakaś masakra, ja kiedyś oberwałem na mieście, po prostu miałem pecha - lekarze potraktowali mnie po prostu jak śmiecia, obsada tego szpitala powinna pracować w ubojni, utracić prawa do wykonywania zawodu, są postawieni i totalnie bezkarni, więc traktują pacjentów gorzej niż ja maszyny które naprawiam na codzień.

https://www.tvp.info/36326425/miesiac-w-spiaczce-czekal-na-operacje
Hitler
Hitler 20.01.2018, 14:30
Niki, ale ten pasazer jest dorosly , a nie dzieckiem, wiec zle porownanie. Mogl powiedziec, ze ma tak nie jechac szybko, bo on ceni swoje zycie.
Niki
Niki 13.01.2018, 22:10
Idioci??? Wariaci??? Przecież kierowca jest jeden a pasażer nie zawsze ma wpływ na jego zachowania! Jeżeli nie reagował widząc popisy kierowcy wówczas jest idiotą ale tego nie wiemy więc skończcie hejtować w liczbie mnogiej.Czy dzieci jadące z osobą powodującą wypadek rownież SĄ idiotami i dobrze IM tak???!!! To raz! Dwa - odnośnie Pana z kamerką i osób zbyt śmiałych w komentarzach: KARMA WRACA .
Ja
Ja 12.01.2018, 22:40
Obydwoje nie sa swieci ani kierowca ani pasarzer . . Chodz w tym przypaku pasarzer winy teraz nie poniosl to do swietych nie nalezy . . .glupote popelnil na cale zycie zapamieta . ..
A123
A123 16.01.2018, 09:16
W leb sie ***nij i to konkretnie.co ciebie baranie to obchodzi.
Lolek
Lolek 12.01.2018, 22:25
No wlasnie, mogl pomyslec o rodzinie, gdy wyprzwdzal, bo ryzykowal tak naprawde nie tylko swoim zyciem, ale tez osoby obok. Jak tamta rodzina ma sie czuc?
Ja
Ja 12.01.2018, 19:11
Przestancie komentowac juz ten wypadek .pomyslcie ze rodzina to czyta matka ojciec brat siostra zona czy dziecko a wy glupoty wypisujecie mogliby zdech... no zal tego czytac
Bolek
Bolek 12.01.2018, 12:01
Przepraszam, ze to napisze, ale nie jest mi ich zal. Dobrze wiedza wszyscy jaka jest tam droga, to po cholere wyprzedzal? A, bo mam super fure, nie bede sie wlekl za innymi gratami, bo musze byc w domu o 10 minut szybciej. Zero wyobrazni i tak jak ktos napisal, ze dobrze, ze trafili w drzewo, a nie w inny samochod zabijajac kogos.
Niki
Niki 12.01.2018, 12:14
Co z ciebie za czlowiek piszac teksty tego typu.moze sie podpisz a nie pod pseudo.
Starogardzianka
Starogardzianka 12.01.2018, 19:00
Niki twoj przedmowca jest realista.
Niki
Niki 16.01.2018, 09:18
To nie nam jest osadzac.obojetnie jaka sytuacja chodzi o zycie ludzkie a chyba to jest najwazniejsze.
Ja
Ja 12.01.2018, 11:42
Ależ oczywiście nie komentujcie tego co się stało.Obrońcy się znaleźli.Trzeba o tym mówić i pisać publicznie kto uciekał przed czołówką poboczami i rowami wie o czy mówie.
A1234
A1234 12.01.2018, 11:04
Zastanow sie co piszesz zeby zeby to by zadnych wypadkow nie bylo.chyba nie myslisz i bardzo sie nudzisz opisujac zdarzenie w komentarzu .opisy zeznania sklada sie na policji a nie na forach .
Lioness
Lioness 12.01.2018, 10:42
Jadąc w kierunku Tczewa to auto wyjechało mi na czołowe zderzenie na samym szczycie zakrętu. Ledwie udało mi się odbić i uniknąć zderzenia najpierw z nim a później z metalowymi barierami. Dopiero po kilku godzinach dotarła do mnie informacja o tym wypadku.
Wyprzedzając "na trzeciego " w dodatku mając znacznie ograniczoną widoczność na zakrętach, gdzie celowo przekracza się podwójną linię ciągłą i ze zdecydowanym przekroczeniem prędkości to raczej podróżujący tym rozbitym autem nie myśleli o swoich rodzinach, zwłaszcza czytając że ten "rajd" trwał dużo wcześniej. To jeśli chodzi o "ludzie pomyślcie co przeżywają rodziny" - oni nie myśleli.
nico
nico 12.01.2018, 09:03
Zakładając, że jechali jak "wariaci" (a po wpisach widać, że chyba tak):
ja dziękuję Bogu, że nie trafili w inny samochód. Sorki, ale jakoś mi nie żal takich osób, które stwarzają REALNE niebezpieczeństwo dla innych (jadą za szybko, po alko / narko, itp.). Może dzięki temu nikt inny nie zginie, bo za dużo czytam o tym, że ktoś jedzie prawidłowo a inny "uczestnik" umyślnie powoduje jego śmierć, bo musi się dowartościować szybką / niebezpieczną jazdą.
To jazda
To jazda 11.01.2018, 23:24
Na wlasne zyczenie sie rozbili wlasna glupota to poczynila . . Ale mimo wszystko zal tych ludzi i rodziny jakie nerwy musza przechodzic zal. Dzieki bogu nikt nie zginol a zapewne duzo im nie brakowalo patrzac na ten samochod . . .KIEROWCA TEGO AUTA MOZE TERAZ SIE OPANUJE Z JAZDA i spojrzy na to ze mogl kogos zabic pasarzer miales szczęście duze bog nad toba czuwal
Ktos
Ktos 11.01.2018, 23:15
Idzcie sie klocic na podworko mimo ze piraci drogowi i tak sa w ciezkich stanach kto wie czy przezyja. Nie wiecie co rodziny przechodza tu liczy sie zdrowie a nie wasze komentarze
tt
tt 11.01.2018, 22:55
Brak policji drogowej na trasach ! Samo stanie z suszarka w stałych punktach nic nie daje ! Dlaczego brak patroli jeżdżących w nieoznakowanych radiowozach ???
Driver
Driver 11.01.2018, 20:33
Zostalem wyprzedzony przez tych panów przed skrzyzowaniem do Zdun. Ich jazda wyglądała jak rajd po śmierć. Glupota, brawura brak szacunku dla wlasnego życia i przede wszystkim brak szacunku dla pozostałych uczestników ruchu. Final tej szaleńczej jazdy znamy .....
Bakery
Bakery 11.01.2018, 18:03
Pod Szpęgawskiem ciągle KŁOPOTY.Fatum,przeznaczenie,miejsce ZŁE...........Naznaczone bólem i cierpieniem...........
. . . .
. . . . 11.01.2018, 17:30
Wystarczy spojrzec na samochod i podziekowac bogu ze zyja ten co byl poza samochodem za 2 tyg spodziewa sie malenstwa a teraz lezy w ciezkim stanie w gdansku spojrzcie na to ze oni tez maja rodziny a wy tu glupoty wypisujecie . . Zal normalnie glupot czytac nauczke maja ale oby wrocili do zdrowia jeszcze tego im zycze
Ania
Ania 12.01.2018, 11:40
Ten Pan, który wypadł to pasażer, czy kierowca?
EFFECT
EFFECT 11.01.2018, 21:35
TO BYŁ KLOPS !!! ON MA 7 ŻYĆ !!! 2 stracił w effectorze takze 5 mu zostało :)
Gość
Gość 11.01.2018, 15:15
Jeśli to prawda co tutaj przeczytałem, że osoba poszkodowana była od pasa w dół bez odzieży, a ktoś zamiast pomagać lub nie przeszkadzać nagrywał filmik to jest karalne.Można było bez uprzedzenia zatrzymać taką osobe do przyjazdu Policjii aby nie mogła skasować dowodu jakim jest nagranie, lub dyskretnie obserwować a potem bez ostrzeżenia podszedł by do niej funkcjonariusz i spisał.Nikt bez waszej zgody nie może was nagrywać są wyjątki , ale poniżające , wyśmiewające filmy czy zdjęcia jeśli trafią do internetu lub zostaną użyte do szantażu to tez jest karane.Nie zdziwiłbym się gdyby jeszcze delikwent prowadził transmisje na żywo dla znajomych bo zrytych beretów nie brakuje.Mam nadzieje, że świadkowie zapamiętali rysopis i zgłosili lub zgłoszą tego pseudo reportera na Policje.
tt
tt 11.01.2018, 22:57
Mylisz się można każdego nagrywać i fotografować bez jego zgody, nie można tylko bez zgody rozpowszechniać i publikować filmów i zdjęć .
pompon
pompon 11.01.2018, 15:50
Nieprawda.
W miejscu publicznym MOŻNA nagrywać wszystko i każdego bez jakiejkolwiek zgody. Jednak nie można tego udostępniać bez wyraźnej zgody.
n
n 11.01.2018, 18:17
Jest monitoring miejski gdzie nie musisz mieć zgody, wiele firm, urzędów , banków sklepów również go posiada i tam jesteś najczęściej informowany tabliczką o kamerach.Nie możesz nagrywać osób prywatnych jeśli sobie tego nie życzą.Udostępnianie takich treści znajomym na portalach na yt szczególnie w ośmieszającej sytuacji stawiającej bohatera filmu czy zdjęcia jest karalne.Widze Pompon że nie masz pojęcia także zapytaj jakiegoś Policjanta czy wszędzie i każdego można nagrywać, fotografować i potem radoche mieć z tego.Możesz bez zgody nagrywać funkcjonariusza publicznego wykonującego czynności przeciwko tobie.Myślicie, że macie kamerki w telefonach i każdego możecie bezkarnie nagrywać mylicie się.
Pompon
Pompon 11.01.2018, 18:51
Ależ oczywiście że w przestrzeni publicznej mogę robić zdjęcia jakie mi się tylko podobają. Jeśli się mylę proszę wskaż mi przepis prawa który mi tego zabrania.
Podkreślam jeszcze raz. Na swój użytek mogę robić sobie zdjęcia czegokolwiek i kogokolwiek jeśli jestem w przestrzeni publicznej. Problem zaczyna sie gdy chcę takie zjdjęcie opublikować - na to muszę mieć już zgodę.
heniek
heniek 11.01.2018, 21:55
Gdybym widział, że mnie nagrywasz lub robisz fotki zwróciłbym ci uwagę raz potem drugi a za trzecim telefon przeszedłby test wytrzymałości.
Pompon
Pompon 12.01.2018, 02:01
Spotkalibyśmy się w sądzie, płaciłbyś koszta sprawy i za zniszczone mienie.
Nie miałbyś żadnej podstawy prawnej na swoją obronę więc sprawa z góry przegrana.

Poza tym zupełnie nie rozumisz o czym jest mowa. Mówimy tu o sytuacji gdzie fotografując jakąś sytuację w przestrzeni publicznej jeśli znajdujesz sie w moim kadrze to nie jest moim problemem, że ci się to nie podoba. Zawsze możesz odejść na bok (:
Nikt nie podchodzi do kogoś i nie robi mu zdjęć przed twarzą..
Kris
Kris 11.01.2018, 16:42
Nie mozna nagrywać wszysko co sie chce jedtes w błędzie
A istnieje cos takiego jak zwykła prxyzwoitosc a takich idiotów nie brakuje ciekawa jestem jak by to dotyczyło kogoś z ich rodziny
//
// 12.01.2018, 11:35
Kris z jaką przyzwoitością ty wyjeżdżasz?,tacy ludzie jej nie znają.Zamiast pomagać nagrywają ludzką tragedie.Potem wysyłają do jakiejś stacji czy gazety aby im zapłacili.Nigdy nie wiecie kto i w jakim celu was nagrywa w miejscu publicznym może to jakiś zwyrol który potem ogląda sobie filmiki w domowym zaciszu i ,,,,, reszte dopiszcie sobie sami
genio
genio 11.01.2018, 14:02
żadnego odszkodowania dla tych piratów drogowych,przez takich nieodpowiedzialnych idiotów rosną stawki ubezpieczeniowe
Aga
Aga 12.01.2018, 11:13
Naprawde musisz byc idiota majac taki tok myslenia.kim ty jestes ze oceniasz innych .
Xd34
Xd34 11.01.2018, 13:37
Ci poszkodowani to ze Starogardu ? Czy okolic ?
Ktos
Ktos 11.01.2018, 13:46
Tak sa oboje ze starogardu jeden lezy w gdansku w szpitalu wszystko jest pod kontrola

Pozostałe