×
Środa, 22.11.2017, imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Młyny trafią pod młotek. Jak poinformował wiceprezydent, jesienią ma się odbyć licytacja starogardzkich Młynów

Młyny trafią pod młotek. Jak poinformował wiceprezydent, jesienią ma się odbyć licytacja starogardzkich Młynów
Nie cichnie temat starogardzkich Młynów. Po optymistycznych wieściach dotyczących spotkania władz z właścicielami pałacu Wicherta, ponownie nasuwa się pytanie, co dalej z sąsiadującymi ruinami Młynów. Jak się okazuje,

Niedawno informowaliśmy Was o spotkaniu władz miasta z właścicielami Pałacu Wicherta w sprawie renowacji bramy należącej do miasta ale i planów związanych z samym budynkiem pałacu. Temat ten pobudził radnych do ponownego zainteresowania samorządu sprawą sąsiadujących z Pałacem Młynów.   
- Czy odbyło się spotkanie właścicieli tych resztek, ruin Młynów? Jeżeli tak, to prosimy o informację – pytał radny Ryszard Gajda.

Odpowiedzi na to pytanie udzielił wiceprezydent ds. techniczno – inwestycyjnych.
- Spotkanie takie się nie odbyło, ponieważ właściciele Młynów nadal pozostają niezidentyfikowani i niedostępni – mówił Przemysław Biesek – Talewski. - Nowego właściciela jeszcze nie ma, według aktualnych informacji jesienią ma się odbyć licytacja tej nieruchomości – podsumował z-ca prezydenta.

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zuczek
Zuczek 11.09.2017, 14:51
Sprzedasz mlynow to wielki smrod najwieksza parcela w miescie niedlugo bedzie nalezala do czosnkowych .bo tylko oni maja kase.Dlaczego doprowadzono do upadku wielkich przedsiebiorstw w miescie.ano dlatego aby zachod mial tania sile robocza.
ghvyf
ghvyf 12.09.2017, 02:50
A kto to czosnkowi?
l
l 11.09.2017, 18:13
Przestań jątrzyć baranie.
I
I 8.09.2017, 20:16
Coś mi tu śmierdzi.
Niezidentyfikowany właściciel największej parceli w mieście? To sprawdzcie w KW.
Moim zdaniem tą sprawą powinien zająć się jakiś pisior. Wystarczy mu nagadać, że to jakiegoś peowca działka.
Jan
Jan 8.09.2017, 16:47
Wszystko doprowadzić do ruiny obuwianke a teraz młyny.Czy to jest celowe działanie, aby zrujnować to co nasze i kupować mąke od firm z zagranicznym kapitałem?.Ile ludzi miało prace w Neptunie i młynach, nie musieli wyjeżdżać.Nastawiają galerii nie widmo po co i restauracji z niezdrowym jedzeniem.Nikt nie myśli o dobru ogółu ale o sobie.
Kazimierz
Kazimierz 8.09.2017, 15:00
Jak zlicytują to się znajdą właściciele i przyjdą po swoje niebotyczne pieniądze za ich własność.Czasy Bieruta minęły, może czekają na to by zlicytować ich resztki zabytkowych młynów.
afera
afera 8.09.2017, 14:20
Czy to jest kabaret czy prima aprilis : "właściciele Młynów nadal pozostają niezidentyfikowani i niedostępni" ? Sz. Panie prezydencie czy kosmici kupili te młyny ? Jakby było poważne śledztwo to by już dawno ustalono kto jest właścicielem ? Są od tego specjalne służby,ale jak do tej pory nikt nie wystąpił o ściganie tych pseudowłaścicieli bo jak kiedyś informowano od wielu lat nie płacą podatków od nieruchomości ! Za same zaległości chyba można już tą ruinę przejąć ? Sprawa jest porostu "śmierdząca" !
walka z systemem
walka z systemem 9.09.2017, 16:55
Dokładnie tak jak piszesz. Tu wychodzi nieudolność władz. No chyba, że ktoś czeka aż któryś z lokalnych oligarchów zechce to kupić.
kamila
kamila 7.09.2017, 13:34
Jak właściciele mogą być niezidentyfikowani? No jak miasto może nie wiedzieć? Dziwna sprawa...
ergo
ergo 7.09.2017, 13:59
Niech sprawdzą w ewidencji albo w księgach wieczystych i zaraz będą wiedzieć.
takpytam
takpytam 7.09.2017, 11:48
kto będzie sprzedawał skoro nie ma właściciela?
emil łowca
emil łowca 7.09.2017, 12:43
Duch Kacper hahaha
gość
gość 7.09.2017, 11:44
Bzdura!!!! właściciele są i to nie w Polsce, a kto miastu przedstawiał plany związane z rewitalizacją tego terenu ???
..no kto?ten z Irlandii ?
..no kto?ten z Irlandii ? 7.09.2017, 22:19
Alik
Cdx
Cdx 11.09.2017, 07:32
A gdzie on jest ? Spytaja wladze miasta. Zal serce sciska jak patrze na niszczace mlyny. Choćby miasto z tego muzeum , hotel zrobilo a tu nic .
Adi
Adi 11.09.2017, 22:40
W sumie to u nas by sie przydal jakis porzadny hotel lub jakies centrum rozrywko by spedzac tam czas

Pozostałe