Piątek, 25.05.2018, imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 28-latek spędzi najbliższe 7 miesięcy za kratkami

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 28-latek spędzi najbliższe 7 miesięcy za kratkami
Najbliższe 7 miesięcy spędzi w areszcie 28-latek, który został zatrzymany przez policjantów ze Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna został skazany przez sąd za udział w bójce i nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki 28-latka, który został skazany przez sąd za udział w bójce i nie stawił się do aresztu w celu odbycia kary. Mężczyzna został zatrzymany dzięki współpracy kryminalnych oraz przewodników psów służbowych.

Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX
Gołębiewski Starogard Gdański FORD B MAX

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze od pewnego czasu prowadzili szeroko zakrojone czynności ukierunkowane na zatrzymanie mężczyzny ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości.

Wczoraj przed południem w trakcie kolejnej kontroli w miejscu zamieszkania, funkcjonariusze zatrzymali starogardzianina, wobec którego sąd wystosował nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna został doprowadzony do miejscowej komendy skąd po sporządzeniu dokumentacji został przekonwojowany do placówki penitencjarnej.

Zgodnie z wyrokiem sądu, mieszkaniec Kociewia spędzi teraz najbliższe 7 miesięcy za kratkami, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwo.

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

AA
AA 7.04.2017, 14:58
Przy prokuraturze w Starogardzie Gdańskim jest przejście dla pieszych i nie są namalowane pasy-jak ktoś zginie jaki baran będzie odpowiadał.
TR
TR 9.04.2017, 18:07
Znaki pionowe mają takie samo znacznie jak poziome.
BB
BB 7.04.2017, 16:11
To właśnie ustali prokuratura.

Pozostałe