Poniedziałek, 21.05.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

59-latek odpowie za kradzież piły spalinowej

  • 23.03.2017, 10:42 (aktualizacja 23.03.2017 10:50)
  • Admin admin
59-latek odpowie za kradzież piły spalinowej
Zarzuty dotyczące kradzieży markowej piły spalinowej usłyszał w poniedziałek 59-letni mieszkaniec gminy Osiek. Mężczyzna został zatrzymany przez miejscowych funkcjonariuszy. Policjanci odzyskali również utracone w wyniku kradzieży mienie. W najbliższym czasie złodziej odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo.

Policjanci z Posterunku Policji w Skórczu zatrzymali 59-latka podejrzanego o kradzież markowej piły spalinowej. Mężczyzna został zatrzymany w wyniku pracy operacyjnej jeszcze przed otrzymanym zgłoszeniem o kradzieży.

Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło na początku marca br. podczas wycinki drzew w jednej z miejscowości w gminie Osiek. Sprawca wykorzystał nieuwagę właściciela i ukradł pozostawioną bez opieki piłę o wartości 800 zł.

Śledczy ustalili personalia sprawcy tego przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Posterunku Policji w Skórczu, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży mienia. W trakcie przeszukania mieszkania 59-latka policjanci zabezpieczyli skradzioną piłę spalinową.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze przyjęli od pokrzywdzonego zawiadomienie o popełnionym przestępstwie oraz zwrócili skradzioną piłę.

W najbliższym czasie 59-latek odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo. Za ten czyn, kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Admin admin
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe