×
Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

FOTO, FILM: LIX sesję Rady Miasta. Ostatnie posiedzenie radnych VII kadencji

  • 8.11.2018, 11:58 (aktualizacja 08.11.2018 12:29)
FOTO, FILM: LIX sesję Rady Miasta. Ostatnie posiedzenie radnych VII kadencji
Wczoraj w auli Urzędu Miasta odbyła się ostatnie sesja radnych VII kadencji. Tego dnia nie zabrakło wielu miłych słów, podziękować i gratulacji.

Radni rozpoczęli sesję od wspólnego zdjęcia wykonanego przed budynkiem Urzędu Miasta. Następnie przeszli do auli, gdzie odbyło się posiedzenie. Przewodniczący Jarosław Czyżewski powitał wszystkich zebranych, a następnie odczytał list gratulacyjny i wręczył nagrodę Magdalenie Jassak, która doskonale poradziła sobie w programie „Jaka to melodia?”, reprezentując Starogard. 
- Pani wiedza muzyczna, pamięć oraz refleks są godne podziwu. Wspaniale reprezentowała pani Starogard Gdański i na skalę ogólnopolską rozsławiała jego imię, napawając nas wszystkich dumą - powiedział przewodniczący. Kwiaty i podziękowania otrzymali też rodzice Magdy Jassak. 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard

W dalszej części specjalne podziękowania otrzymał Stanisław Kubkowski, który od 24 lat bierze aktywny udział w obradach SRM. W tym roku przechodzi on na zasłużony odpoczynek. 
– Dzisiejszy dzień mógłbym porównać do dnia ślubu – powiedział wzruszony Stanisław Kubkowski. – Przez tyle lat ofiarowałem siebie, ale nie żałuję tego czasu spędzonego w tym urzędzie – mówił. 

Nagrody wręczono wszystkim radnym, paniom z obsługi biura rady, a także prezydentom. Atmosfera była bardzo uroczysta, a sesja obyła się bez zbędnych sprzeczek. 
Tego dnia stawili się wszyscy radni z wyjątkiem Ryszarda Gajdy. 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janek
Janek 9.11.2018, 21:29
a ja bede obserwował Janaszka bo on mi podpada...
jankes
jankes 9.11.2018, 20:33
nareszcie ten radny -bezradny kubkowski zakonczyl kariere wsamorzadzie,tylko przypomienie co obiecywalprzez wiele lat a z realizacja prawie nic,panie kubkowski co z nieznosnym smrodem na osiedlu krasickiego,korczaka ,tam przeciez zamieszkuje,zero zalatwienia sprawy,tylko gestykulowanie ,machanie rekoma z panskiej strony
mieszkaniec
mieszkaniec 9.11.2018, 17:25
ludzie czy to prawda że zmienia się dyrektor Biblioteki ? Tzn sam się chyba nie zmienia
zyga
zyga 10.11.2018, 15:39
A co czyżby czyjaś córka dostała tą posadkę?
Szi
Szi 8.11.2018, 18:59
Czym go kupił?
zapałka
zapałka 8.11.2018, 19:37
Podobno posadą w Urzędzie Miasta dla córki
taśmy Beger
taśmy Beger 8.11.2018, 18:54
Nasz Starogard kupił Ruśniaka z PO i przechodzi do nich. Korupcja polityczna na całego
kociewiak
kociewiak 10.11.2018, 09:58
Stefan Kisielewski pisał :
"- To, że jesteśmy w ***, to jasne.
Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać."
widz
widz 8.11.2018, 15:48
ostatnie posiedzenie , a kiedy rozliczenie ???
ja
ja 8.11.2018, 16:00
Rozliczyli wyborcy wskazując swoich kandydatów .
kociewiak
kociewiak 10.11.2018, 10:42
następne przekręty i kolesiostwo , teraz widać jak szczury z PO uciekają do innych formacji , a co z krzyżakiem w stroju kociewiaka - maskotką peło ?
zorientowany
zorientowany 10.11.2018, 20:54
Ptaszki ćwierkają, że z peło zaraz odejdzie więcej członków, którym już nie po drodze z rysiem i zbysiem. Może być ciekawie. Zastanawiav tylko kto ostatni tam światło zgasi.
kowal
kowal 11.11.2018, 07:14
powinni im na dupskach wypalić logo peło , żeby byli rozpoznawalni w innych formacjach - judasze
duma
duma 10.11.2018, 15:41
A który to?
jean pierr
jean pierr 11.11.2018, 20:31
niedoszły ksiądz
pyzdro
pyzdro 10.11.2018, 17:30
zapisz się do peło i się dowiesz
prawda
prawda 8.11.2018, 16:06
jaja sobie robisz , ja i mój to ...
???
??? 8.11.2018, 14:02
nagrody????? za co panowie i panie za cooooooooooooooo
wiera
wiera 11.11.2018, 07:15
dziadostwo pazerne na szmal
Ja
Ja 8.11.2018, 13:29
Ciekawe co NS pokaże przez te 5 lat.Biorąc pod uwagę poprzednią kadencje mam pewne obawy.

Pozostałe