×
Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

FILM: Konferencja prasowa Jana Kiliana. Tematem przewodnim była infrastruktura drogowa

  • 18.10.2018, 10:58
FILM: Konferencja prasowa Jana Kiliana. Tematem przewodnim była infrastruktura drogowa
Dziś o godzinie 10.00 przy drodze krajowej nr 22 odbyła się konferencja posła na Sejm RP Jana Kiliana. W briefingu wzięli udział również Marek Chodkiewicz - wiceminister infrastruktury i budownictwa, Radosław Kantak - dyrektor Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku oraz Aleksander Mrówczyński – poseł na Sejm.

Konferencja odbyła się w pobliżu Ronda Wałaszewskiego. 
Tematem głównym spotkania była infrastruktura południowego Pomorza, droga krajowa nr 22 oraz obwodnica Starogardu.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard


 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Daniel łysy wega
Daniel łysy wega 19.10.2018, 23:51
Jedno jest pewne na koniec kampanii nie głosujecie na Walczaka to zakłamana szuja.
tt
tt 19.10.2018, 22:24
Gdyby tak Pan poseł a zarazem kandydat na prezydenta Starogardu akurat teraz wbijał pierwszą łopatę przy rozpoczęciu budowy obwodnicy Starogardu to miałby moje poparcie , a tak nie jestem tępakiem który kupi tę bajeczkę !!!!
Mlody
Mlody 19.10.2018, 21:48
A od kiedy ten bolszewik zna sie na drogach? Przeciez inteligencja jest wypisana na jego twarzy! Kilian jako dyrektor za komuny napewno nalezal do PZPR!!!
kamil
kamil 19.10.2018, 18:53
Starogard musi się rozwijać,ale nie tak jak robi,to platforma i pan Stankowiak i inne jakieś dziwne anonimowe ugrupowania stowarzyszenia jeśli w tych wyborach ich wybierzemy będzie,to tylko czas zastoju i stracone lata tak jak dotychczas.PiS jest uczciwym ugrupowaniem dali tego świadectwo trzema latami ich rządów platforma natomiast broni tylko swoich grup interesów lokalnych i zagranicznych zwykłego człowieka nie będącego w żadnym układzie mając za nic,to kłamcy i łgarze!Starogardzianie jeśli chcecie być dalej oszukiwani,to dalej wybierajcie POstkomunę,bo ja głosuję na Prawo i Sprawiedliwość!!
2019
2019 25.10.2018, 16:49
TACZKA +
.
. 19.10.2018, 19:55
Kamilku,PiS to okupant. Po wygranych wyborach skrajnie małą ilością głosów ,przejął władzę w państwowych spółkach. Obsadził tam stanowiska SWOIMI ludzmi i tamtędy wypompowywuje kasę z budżetu. Pieniądze te otrzymują tylko SWOI.Za dwa lata jeśli nie będziesz pisowcem nie dostaniesz nawet emerytury.Mafia? No zaprzecz że nie.
kamil
kamil 19.10.2018, 23:07
Buuuuaaaahahahaha ale żeś się popisał chyba sam, w to nie wierzysz,co napisałeś,albo jesteś jednym z nich,że ich tak bronisz,bo ja tu widzę okupanta tylko jednego wysługującego się niemcom,albo ruskim i lokalnym szemranym grupom interesów.Cała III RP,to postkomuna ukształtowana po układzie okrągłostołowym i magdalence także nie przekonasz mnie,co to znaczy i jak zaważyło na rozwoju gospodarczym Polski i spowolnieniu jego rozwojowi.Złodziejska prywatyzacja,kolesiostwo,sitwy,rozpasanie tzw elit III RP sięgnęło już zenitu ludzie w Polsce już mają tego dosyć rozumiesz i nie dadzą się nabierać na wasze ściemy i sztuczki i głosują na partię,która nie puszcza słów na wiatr tylko realizuje swoje obietnice wyborcze.Według POwców już mieliśmy być drugą Grecją i totalnym bankrutem tymczasem rozwijamy się jak nigdy dotąd w najlepsze ku ich wściekłości i zajadłości jak atakują obecny rząd w Polsce i za granicą i wszystko w temacie!
.
. 19.10.2018, 23:15
Kamilku...
s pierdala j na drzewo.
Zoi
Zoi 23.10.2018, 00:38
Tak to jest jak ktos nie potrafi rzeczowo dyskutowac. Zeby wypowiadać sie w internecie nie trzeba pokazywac zaswiadczenia o stanie psychicznym, sma szkoda. Mozba byc za to niestety chamem i prostakiem.
xyz
xyz 21.10.2018, 22:06
A ty na palmę banany prostować.
Mia
Mia 19.10.2018, 15:47
Tylko Janusz Stankowiak jest porządnym człowiekiem i bardzo dużo zrobił dla Starogardu! Głosujcie na niego! Idźcie na wybory, to zajmie Wam tylko pół godziny.
zygmunt
zygmunt 19.10.2018, 10:15
Kuchatczyk to przy***s Kiliana który mu załatwił szkołę aspirantów w Poznaniu a miał iść inny strażak z Sopotu ale kolesiostwo zwyciężyło
wyborca PIS
wyborca PIS 19.10.2018, 09:15
Nawet przedstawiciele PIS z Gminy Zblewo wspierają Iwonę Nixon a nie Kiliana na prezydenta Starogardu. O czy tu dużo mówić !!! Wystarczy wejść na znany portal społecznościowy.
leszek
leszek 19.10.2018, 00:05
taaa...wpuścić Kiliana to będzie to samo co ze Stadninami i wieloma innymi miejscami gdzie PIS wpuścił swoich...Boże Broń nas przed takimi nieudacznikami
.
. 18.10.2018, 23:31
I te ciemne okulary? Żenujące.Ubecja? Cinkciarze?Tajniaki?
I to takim właśnie osobnikom PiS za wybory odwdzięczy się jakoś finansowo.Np. będą kierować polską energią albo polskim węglem generując straty.Będą zarabiać miliony miesięcznie z naszych podatkowych pieniędzy....Tylko za to,że tam stoją?.
Płaczek się chce....Buuuu/
xyz
xyz 19.10.2018, 01:03
Te ciemne okulary to pan Wiczkowski, agent SLD w szeregach PiS.
DZIK
DZIK 18.10.2018, 22:49
Kilian-masakra, był przeciw obwodnicy, a teraz bajki pocisk. Nie rób jeden. Stankowiak bynajmniej ruszył inwestycje w miescie. A powiedzcie jedno? Który z prezydentów zrobił większe inwestycje w Starogardzie??????? Dotad żaden!!!! Tylko Stankowiak ruszył nasze miasto. Plany ma dalsze ale w 4 lata to nie oczekujemy wielkich sukcesów. Wszystko niestety trwa-zwłaszcza sprawy papierowe.,zezwolenia przekształcenia itp. Ale mam jedno pytanie!!! GDZIE TE MIESZKANIA"BLOKI" Z PROGRAMU MIESZKANIE PLUS????? A BYŁO Z TAKĄ POMPA PROMOWANE 😎
U
U 18.10.2018, 21:03
NIE dla Iwana Kiliana Kilianowicza.
Nie chce być wpychany w łapy Putina.
gosc
gosc 18.10.2018, 20:54
No nie Konkolewski pajacował z Neumannem a teraz Kilian z jakimś ministrem gada o pierdołach. Chłopie obwodnica to zadanie Rządowe a ty chcesz jeszcze wyciągać kasę z naszego miasta? Co to jest?
abc
abc 19.10.2018, 05:01
No jasne niech rząd nam wszystko finansuje,a nasi wspaniali włodarze z prezydentem na czele niech sobie bąki zbijają i nic nie robią i niech jeszcze zażądają podwyżki bo te ich pensyjki coś bardzo marniutkie.
real
real 18.10.2018, 19:44
Macie pretensje do pana Kiliana za brak obwodnicy tylko pytanie kto aktualnie rządzi Starogardem,czy to nie aby pan Stankowiak?!Pytanie po co nam taki prezydent skoro on nic nie robi i nic nie może.Wybierzmy pana Kiliana na prezydenta i dopiero wtedy go rozliczmy,a nie ferujmy wyroków już teraz.
aa
aa 19.10.2018, 07:52
przeciez 3.5 roku pis byl w koalicji ze stankowiakiem i co? jeden wart drugiego kombinatorzy i nieroby
Cim
Cim 19.10.2018, 05:09
Chłopie co ty piszesz , przecież Kilian w sejmie nie głosował za obwodnicą to tak jak by jej nie chciał. Więc niech tu teraz nie pitoli farmazonów .
U
U 18.10.2018, 20:57
***j
przestan pieprzyc glupoty
przestan pieprzyc glupoty 18.10.2018, 17:45
Na debacie kociewiaka pan Kilian nic nie miał za dużo do powiedzenia w temacie dróg. wiec co on pieprzy za glupoty teraz. Wtedy to chciał parkingi przy drogach stawiac (widocznosc na skrzyzowaniach napewno bylaby wielka...) oraz remontowac rondo przy sobieskim. Taki on ma plan na starogard
xyz
xyz 18.10.2018, 17:03
A gdzie pan S. Wiczkowski co 4 lata temu z czerwonego SLD startowal, a teraz z czerwonego PiSu startuje do rady miasta?
xyz
xyz 18.10.2018, 22:14
A nie, przepraszam stoi dumnie w czarnych okularach, żeby nikt nie poznał, że startował z SLD.
no nie...
no nie... 18.10.2018, 16:31
pan Kilian - na emeryturę. Brak obwodnicy to jego zasługa, prawda?
wyborca
wyborca 18.10.2018, 15:41
kilian , nie jest ci wstyd , przypomniałeś sobie o obwodnicy na 3 dni przed wyborami i przyjechałeś z kolesiami - obiecywaczami , wracaj do produkcji kapeluszy , albo skarpetek na drutach , ponadto wyzerowałeś pisiorów w naszym mieście , a posłem też jesteś "za karę"...
Ad
Ad 18.10.2018, 15:19
Oszołomy, wypad
Ona
Ona 18.10.2018, 15:15
A w tle geiazda szalonego teatru... Kucharczyk 🤣😂😅
Podcast
Podcast 18.10.2018, 23:39
Wygląda na upośledzonego ten Kucharczyk
deja vu
deja vu 18.10.2018, 14:56
Przecież mówił ostatnio, że w poprzedniej kampanii wyborczej nie obiecywał obwodnicy, więc może teraz to też nie jest obietnica tylko moje deja vu?

Pozostałe