Poniedziałek, 10.12.2018, imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

Wielka Debata Prezydencka. Obejrzyjcie relację wideo i zobaczcie, o czym dyskutowali kandydaci

  • 12.10.2018, 12:15 (aktualizacja 12.10.2018 12:18)
Wielka Debata Prezydencka. Obejrzyjcie relację wideo i zobaczcie, o czym dyskutowali kandydaci
Podziel się:
Oceń:
Wczoraj, 11 października o godzinie 17.30 w pięknym wnętrzu Sali Kryształowej przy ulicy Kilińskiego 11 w Starogardzie Gdańskim odbyła się debata przedwyborcza kandydatów na prezydenta Starogardu Gdańskiego organizowana przez redakcję naszej gazety. W debacie wzięli udział wszyscy kandydaci – Iwona Nixon, Janusz Stankowiak, Jan Kilian i Marek Konkolewski.

Debata pomiędzy kandydatami na urząd prezydenta Starogardu Gd. odbyła się w Sali Kryształowej. Wzięli w niej udział wszyscy kandydaci ubiegający się o urząd prezydenta miasta, a także bardzo liczna grupa starogardzian. 

Kandydatów pytaliśmy o najważniejsze sprawy. Padły pytania m.in. o infrastrukturę drogową i gospodarkę komunalną, bezpieczeństwo i ekologię, rynek pracy, a także sport i rekreację. Spore zainteresowanie wzbudził segment pytań od publiczności. Na prośbę Młodzieżowej Rady Miasta wprowadziliśmy specjalne pytanie, które zadała przewodnicząca tego ugrupowania. 

Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca
Hubertus Starogard Praca

Zachęcamy Was do obejrzenia relacji z debaty.

 

 

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Starogardzianin
Starogardzianin 16.10.2018, 17:59
Mieszkam blisko nowo wybudowanego kościoła na skrzyżowaniu ulicy Lubichowskiej i Okrężnej. Co niedzielę muśmy słuchać wszystkie msze które są tam odprawiane. Księża wystawili głośniki na zewnątrz kościoła i puszczają nam je na cały regulator. Zamiast odpoczywać i relaksować się w niedziele i święta muszę to słuchać !. Czy jest na to jakaś rada?.
abc
abc 21.10.2018, 22:00
Zgłosić, już nie jedna taka sprawa była i kościoły musiały likwidować głośniki.
u
u 16.10.2018, 22:28
Nie.
Kościół jest nietykalny.
kalina
kalina 16.10.2018, 18:38
Tak. Przeprowadzić się. I jaki nowo wybudowany?
Zenek
Zenek 16.10.2018, 16:15
POwcy,to notoryczni kłamcy i łgarze raz mówią,że podatki nie podniosą później podnoszą innym razem mówią na 500+ nie ma piniędzy teraz od razu mają pieniądze i chcą ten program nawet rozszerzyć,wiek emerytalny mówią,że nie podniosą później podnoszą,uchodźców patrz migrantów raz chcą przyjmować innym razem nie przyjmują o Smoleńsku już nie ma ,co nawet wspominać,bo to był prawdziwy festiwal ich kłamstw i tak można wymieniać w nieskończoność.Naród w Polsce nie w ciemię bity i to wszystko widzi PiS może być spokojny o wygraną w przyszłych i następnych wyborach.
mefisto
mefisto 15.10.2018, 20:21
Jestem członkiem Platformy Obywatelskiej będziecie i tak na mnie głosowali,bo nie macie innego wyjścia jeśli na nas nie będziecie głosować zablokujemy wam fundusze z UE,a wiecie i widzicie Starogardzianie,że Bruksela nas popiera i stoi murem za nami i mamy swoich ludzi na wysokich stanowiskach UE!
antyns
antyns 16.10.2018, 18:39
Mefisto czy danielek? Nie uda ci się chłopcze skłócić ludzi
kat
kat 15.10.2018, 20:29
będziecie rozliczeni , wszyscy co do jednego i unia nic wam nie pomoże !!!!!
Piotr
Piotr 15.10.2018, 20:34
Kacie uważaj bo zesrasz się w pis-gacie
re
re 15.10.2018, 20:43
nie jestem z pisu tylko z fiskusa i ty będziesz pierwszy do rozgrzeszenia , do zobaczenia...
Obywatel
Obywatel 15.10.2018, 17:04
Drodzy rozmówcy proszę Was bardzo o kulturę wypowiedzi i o to aby nie głosować na totalną opozycję. Siedziałem w tym kilka ładnych lat i wiem co piszę. Pozdrawiam.
a-z
a-z 14.10.2018, 20:02
POwcom mówimy NIE!!Tylko Pan Jan Kilian!!!
.
. 14.10.2018, 20:17
s.....j
ws
ws 14.10.2018, 19:06
Jestem kibicem na sobotnim meczu pojawili sie jak zksiężyca obecni włódarze nigdy ich nie było na meczach ubrani na mecz jak pajace w garniturach
.
. 14.10.2018, 20:19
ale że co ci się niby durniu nie podoba, że ktoś jest ładnie ubrany?
mm
mm 15.10.2018, 21:00
ubiera sie stosownie do sytuacji. jezeli przyszedl jako kibic to zenada jezeli na woec wyborczy to gdyby byl bardziej lotny wiedzialby ze lepiej wypadnie bedac na luzie
yyy
yyy 14.10.2018, 20:09
yyy, że kibic to widać, ale ze co?!
Starogardzianin
Starogardzianin 14.10.2018, 17:05
Mam prośbę do włodarzy miasta, nie zapraszajcie na otwarcia i inne imprezy lub uroczystości KSIĘŻY. Polikwidujcie etaty kapelanów w Policji,Straży Pożarnej i inne. Opodatkujcie ich nieruchomości,grunty i kościoły tak jak nas macie opodatkowane.Chyba najwyższy czas zrobić z nimi porządek ,dość utrzymywania ich z naszych ciężko wypracowanych podatków. Jesteśmy w końcu PAŃSTWEM ŚWIECKIM
.
. 14.10.2018, 20:20
Ale co ty masz do księży?
były
były 14.10.2018, 17:09
w trosce o własne dupska - zbokom w sukienkach - NIE
Adam
Adam 14.10.2018, 15:26
Kandydat na włodarza miasta jest tylko jeden Pan Konkolewski człowiek na wysokim poziomie
romek
romek 14.10.2018, 17:06
taatarcza , paaała , kaakask = ZOMO i miiichnnikkk...
nico
nico 13.10.2018, 16:25
Starogardzianie jak będziecie nadal wybierać totalną POstkomunę i PZSLkomunę i różne inne anonimowe stowarzyszenia piniędzy na obwodnicę Starogardu nie ma i nie będzie!
wy...ps
wy...ps 13.10.2018, 20:57
Z ględzenie bandy Pisiorów wynika, że obiecują wybudowanie obwodnicy Starogardu ze swoich składek + ewentualnie lokalnego ich koalicjanta czyli N.S.. Nie potrafię jednak uwierzyć iż z tych obiecywaczy tacy milarderzy. Budżet w każdym normalnym i demokratycznym kraju jest własnością całego społeczeństwa. W każdym poza Pislandem gdzie ani demokracji, ani poszanowania tylko dzielenie na swoich-zaufanych i gorszy sort w ocenie szalonego kurdupla.
mk
mk 13.10.2018, 19:03
czyli trzeba byc podleglym pisiorem bo inaczrej rzad nie rozda naszych pieniedzy.. to jest prawdziwy pis chamstwo dyktatura obluda i prostactwo
nico
nico 13.10.2018, 19:57
Czyż,to nie słowa POwcy waszego guru Rostowskiego w rządzie Donalda.T biorę z niego słuszny przykład piniędzy nie ma i nie będzie,a może się mylę?!
mk
mk 13.10.2018, 20:39
tylko nie bylo dla wszystkich a nie dla wybranych. jezeli jawnie pis wypowiada takie slowa to znaczy jedno kupowanie glosow bo ma male poparcie i wazna rzecz on rozdaje NASZE pieniadze bez wzgledu na przynaleznosc partyjna.
nico
nico 14.10.2018, 09:47
PiS oddaje Polakom,to co obiecali w kampanii wyborczej PO natomiast oddaje też,ale złodziejom vatowskim i wszelkim polskim i zagranicznym grupom interesów,które się tuczyły przez lata ich rządów na naszej krwawicy pomniejszając Polski rozwój gospodarczy,a tym samym i nasz poziom życia!Pytanie tylko ,czy chcemy powrotu do takiego modelu gospodarczego jaki był za ich czasów?!Na to pytanie odpowiedzą już najbliższe wybory! Wtedy nie ma się co dziwić,że totalni mówią narodowi polskiemu,że piniędzy nie ma i nie będzie.
.
. 13.10.2018, 09:44
Ostatnia wieczerza.
Ewa
Ewa 12.10.2018, 22:25
Mnie sie podoba, o gustach się nie dyskutuje
Lina555
Lina555 12.10.2018, 17:49
Kto taki stół przygotował? Koszmar!
jan niezbędny
jan niezbędny 14.10.2018, 20:11
Mądry człowiek zobaczy i przemilczy, a głupi człowiek zobaczy i krytykuje.

Pozostałe