Niedziela, 21.10.2018, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Już dziś wielkie otwarcie starogardzkiej starówki!

  • 7.10.2018, 07:25
Już dziś wielkie otwarcie starogardzkiej starówki!
Długo oczekiwana przebudowa starogardzkiej starówki dobiega końca. Z tej okazji władze miasta zapraszają wszystkich mieszkańców na wielkie otwarcie Rynku. Huczna impreza odbędzie się już dzisiaj o godzinie 17.00. Na scenie zobaczymy m.in. polską piosenkarkę Cleo.

O godzinie 17.00 spotykamy się na Starogardzkim Rynku, by uczestniczyć w zakończeniu I etapu inwestycji pn. „Starogardzki Rynek od nowa – ochrona dziedzictwa kulturowego i podniesienia jakości historycznej przestrzeni publicznej w Starogardzie Gdańskim”. 
- Tego dnia nie zabraknie atrakcji muzycznych i wizualnych. W programie zaplanowano: okolicznościowe wystąpienie prezydenta miasta, przecięcie wstęgi oraz występy lokalnych grup muzycznych – przybliża Magdalena Dalecka z Urzędu Miasta w Starogardzie Gdańskim. - Gwiazdą wieczoru będzie polska piosenkarka Cleo, znana publiczności z występu w 56. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Z zawodu jest architektem krajobrazu, śpiewa - z pasji. Od 2013 roku współpracuje z Donatanem. Ich wspólny singiel „My Słowianie” stał się wielkim przebojem. Oboje mają na koncie Super Jedynkę w kategorii Super Gwiazda w sieci. 7 listopada 2014 roku Cleo wydała swój debiutancki album studyjny, zatytułowany Hiper/Chimera, który nagrała wspólnie z Donatanem. W dwa lata krążek otrzymał certyfikat potrójnej platynowej płyty. Od nowego sezonu zastąpi Edytę Górniak w jury programu The Voice Kids – podsumowuje Magdalena Dalecka. Na Rynku stanie też plenerowa wystawa starych fotografii Rynku. 
 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Na czas ciszy wyborczej wyłączona została możliwość komentowania pod artykułami.

Pozostałe