×
Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

25-latek targnął się na swoje życie. Co go do tego skłoniło…?

  • 21.06.2018, 12:15
25-latek targnął się na swoje życie. Co go do tego skłoniło…?
Do tragicznego zdarzenia doszło 13 czerwca przy ulicy Kościuszki w Starogardzie Gdańskim. Na swoje życie targnął się 25-letni chłopak. Wstępnie wykluczono udział osób trzech, lecz w dalszym ciągu rodzą się pytania: co skłoniło go do podjęcia takiej decyzji?

W ubiegłą środę policjanci otrzymali zgłoszenie o śmierci młodego chłopaka. Dyżurny skierował na miejsce policjantów i techników. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że 25-latek powiesił się w swoim mieszkaniu. 
- W dniu 13 czerwca dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim otrzymał zgłoszenie o śmierci 25-letniego mieszkańca Kociewia. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Kościuszki – potwierdził asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim. - Dyżurny skierował na miejsce funkcjonariuszy grupy dochodzeniowo - śledczej oraz technika kryminalistyki. Przeprowadzone na miejscu czynności procesowe wstępnie wykluczyły udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tej sprawy – poinformował rzecznik. 
Udało nam się dotrzeć do rodziny młodego mężczyzny. 
- Miał kochaną narzeczoną, córkę, rodzeństwo, kuzynostwo i był wspaniałym wujkiem. Nigdy nie widziałem go smutnego. Zawsze był wesoły, chętny do pogaduszek – wspomina członek rodziny zmarłego. 
Ceremonia pogrzebowa odbyła się 18 czerwca. 25-latka żegnała pogrążona w żałobie rodzina, bliscy i przyjaciele. 
 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Onaa
Onaa 19.08.2018, 01:23
Co wy mozecie o Tym wiedziec ...
Patryk spoczywaj w pokoju (*)
Kolezanka
Kolezanka 24.06.2018, 20:32
*** zostawcie dla siebie te komentarze!!! *** ci do tego czy był w kasynie czy dostał wypłatę!!! Jego sprawa!!! Brak słów po prostu!!! Nie wiesz jak było to nie pisz!!!!
koleżanka
koleżanka 24.06.2018, 14:59
Spoczywaj w pokoju *Patryk*
Koleżanka
Koleżanka 24.06.2018, 14:58
Spoczywaj w pokoju *Patryk*
Pani.
Pani. 24.06.2018, 12:55
Boże ludzie nikt już się nie dowie dlaczego to zrobił. Wymyślacie jakieś niestworzone historie, aż czytac się tego nie chce. Nie pierwsza i nie ostatnia osoba zrobiła coś takiego. Myślicie że rodzinę miło czyta się takie rzeczy? Wogole ten cały artykuł jest bez sensu bo po co roztrzasac prywatne sprawy ludzi.
Znajoma
Znajoma 23.06.2018, 23:03
Biedny chlopak mial cale zycie przed soba wspaniala kobiete coreczke zawsze umial sobie ze wszystkim poradzic.
Kolezanka
Kolezanka 23.06.2018, 16:25
To że ludzie się kloca nie oznacza że się nie kochają nie ma związku bez klotni, związków idealnych oni nie mieli swoje własne problemy ale mimo to kochali się bardzo mocno. A ludzie próbują teraz z ludzkiej tragedii zrobić sensacje i jeszcze *** obrobić. Żałosne uszanujcie to że jego rodzina jest pogrążona w smutku i żałobie.
Malutka
Malutka 22.06.2018, 21:35
Na zawsze w naszych sercach :-(
Nn
Nn 22.06.2018, 17:25
Spoczywaj w pokoju wszyscy beda o tobie pamietac
Hela
Hela 22.06.2018, 17:01
Świat oszalał. Młody człowiek mający rodzinę odbiera sobie życie. Tragedia dla najbliższych. Ale jak sobie ludzie mają radzić w tak trudnych czasach. Młodzi nie mają startu życiowego brak perspektyw na dobrze płatna pracę, mieszkania strasznie drogie. Jeden mały krok do załamania się o tragedia gotowa. Szkoda chłopaka miał całe życie przed sobą a teraz została rodzina z ogromnym bólem w sercu. Współczucia dla nakblizszych
Teeee
Teeee 22.06.2018, 14:13
Spoczywaj w pokoju, uśmiechnięty nie zawsze znaczy szczęśliwy.. Co się nie dzieje.
Onna
Onna 19.08.2018, 01:25
Patryk zawsze byl uśmiechnięty nawet w najgorszym smutku
Znajoma
Znajoma 22.06.2018, 13:14
Niech ziemia będzie ci lekka Patryk (*)
Koleżanka
Koleżanka 22.06.2018, 12:22
Spoczywaj w spokoju. (*) zawsze w pamieci????????????
Ksiądz
Ksiądz 21.06.2018, 12:28
Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie. +
Hania
Hania 25.06.2018, 12:23
A światłość wiekuista niech Ci świeci na wieki, wieków Amen.

Pozostałe