×
Piątek, 21.09.2018, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

FILM, FOTO: Policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 kilogramów narkotyków

  • 12.04.2018, 13:41 (aktualizacja 12.04.2018 13:44)
  • redakcja
FILM, FOTO: Policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 kilogramów narkotyków
Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W wyniku przeszukania jednej z posesji w pobliżu Starogardu Gdańskiego policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 kilograma środków odurzających. Podejrzany 23-latek został doprowadzony do komendy i jeszcze dziś usłyszy zarzuty. Za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia.

W środę 11 kwietnia br. policjanci ze Starogardu Gdańskiego doprowadzili do swojej jednostki 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany, gdy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej funkcjonariusze odwiedzili go w miejscu zamieszkania.

Podczas przeszukania posesji oraz pomieszczeń gospodarczych ILAB, bo tak nazywa się pies wyspecjalizowany do poszukiwania zapachu narkotyków, wskazał funkcjonariuszom miejsca oraz skrytki, w których ukryte były środki odurzające. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze zabezpieczyli zakopane w ziemi worki oraz reklamówki, w których mężczyzna ukrył susz roślinny oraz biały proszek. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina i marihuana. Mundurowi zabezpieczyli łącznie blisko 1,5 kilograma tych narkotyków.

Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Żak Starogard
Żak Starogard
Żak Starogard

 

_redakcja

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

selim
selim 15.04.2018, 01:28
andrij podstawowe pytanie - kto każe Ci o tego kolesia kupować ?
Zazdrościsz jemu zysku ?
Masz rację dzieciaki są głupie, a za głupotę się płaci. Skoro bierzesz pod uwagę, że Twoje 16 letnie dziecko może kupić jakiś szemrany narkotyk od jakiegoś nieznanego kolesia to jest niestety głupie i niestety to Ty nie wpoiłeś mu elementarnych zasad.
Moja córka ma 12 lat i wie co ją czeka jeśli przed 18 tokiem życia przyjdzie pijana, naćpana lun śmierdziała fajkami.
andrij
andrij 13.04.2018, 23:06
poldek tez jestem za tym by kazdy sie trul czym tam chce, ale 1.5 kg narkotyków to już jest zaawansowany diler jak na nasze starogardzkie warunki.
1500 gram * 30 zł (za 1 grama załóżmy) - 45000 zł.czyli jego zysk po podziale pewnie to mniej więcej 20 000 zł.
A młodziaki są głupie niestety i nie chciałbym by moje dziecko 16 letnie kupiło jakąś amfetamine i się otruło przez jakiegoś obcego kolesia.
Niestety z tego co obecnie widzę w internecie coraz częściej można kupić jakąś marihuanę nieznanego pochodzenia, mefedrony i inne wynalazki. I bardzo dobrze, że policja łapie takich ludzi.
poldek
poldek 13.04.2018, 16:36
Znachorki. Od lat marihuana była legalna na całym świecie. Do czasu gdy naukowcy odkryli właściwości zdrowotne - nagle zaczęto na świecie stopniowo delegalizować ten narkotyk.
Teraz moje pytanie: dlaczego tytoń, który bardzo mocno niszczy życie i zdrowie jest legalny, a marihuana, która mniej uzależnia i ma dużo mniejsze skutki negatywne jest nielegalna ?
Nie piję alkoholu, ani nic nie palę tylko tak z ciekawości pytam..
Narkotykiem jest wszystko co ma substancje uzależniające - nikotyna, kofeina itd... Pozdrawiam
Ps: Dobrze, że policja łapie takich ludzi - kto wie co tak naprawdę za chemiczną truciznę sprzedawał...
]';;
]';; 13.04.2018, 12:15
W obronie narkotyków stają najczęściej smakosze tego rodzaju dodatków.Żal mi tych dilerów którzy naoglądają się amerykańskich filmów dom, auta,basen, kupa kasy i szacunek na mieście, a Polska rzeczywistośc zupełnie inna.Pocieszające jest to, że każdego prędzej czy później zakapuje jego własny klient, znajomy, ktoś z rodziny lub przyjaciół.
Iga
Iga 13.04.2018, 09:15
Każdej osobie uzależnionej od używek zmienia się zachowanie na daną sytuacje.Pobudliwośc,ospałość , agresja.Tak samo jest z tymi eksperymentującymi ze sterydami.Szybko się uzależnaja od nich mięsnie rosną, ale w organie odpowiedzialnym za myslenie ubywa gigabajtów i zostaje niecały 1mega na którym zapisane jest tylko branie odżywek i trening.Muszą mieć takie osoby kogoś kto za nich myśli i podejmuje decyzje.No i męski narząd na którym faceci mają hopla wprostproporcjoanlnie maleje do rosnących mięsni i zostaje tylko penseta.Chodzą tacy myślą że wzbudzają strach a robia z siebie idiotów, oczy mętne błądzące za rozumem.
tomek
tomek 13.04.2018, 08:37
Marihuana to nie narkotyk?, to polepszacz humoru aby życie widzieć w kwiecistych barwach zapewne to chcieliście napisać.Napiszcie jak wpływa na logiczną ocenę sytuacji dajmy na to na drodze czy taki nadmiernie wyluzowany konsument prawidłowo myśli o zagrożeniach?.Bardzo dobrze, że ktoś sypnął.Jak na razie takie procedery jak handel i uprawa są zabronione przez nasze prawo.
Anna Maria Wesołowska
Anna Maria Wesołowska 13.04.2018, 08:18
Ktoś sypnął
opak
opak 13.04.2018, 01:59
Szkoda chłopaka.
Ps: marihuana to nie narkotyk.
Proszę o informację co policja teraz zrobi z tymi narkotykami, bo nigdy nikt o tym nie pisze - bo na pewno nie zniszczy...
Szczery
Szczery 12.04.2018, 21:09
Wszystkich was wyłapią wcześniej czy później!!!!!
jasnowidz
jasnowidz 12.04.2018, 17:14
Odwiedzili go w msc zamieszkania gdyz ktos wskazal miejsce gdzie.. co... i jak...
Starogardzianin
Starogardzianin 12.04.2018, 17:06
Cyt : " Funkcjonariusze odwiedzili go w miejscu zamieszkania..." czyli funkcjonariusze nie pierwszy raz tam byli ?? To autor miał myśli?





"
Jasnowidz
Jasnowidz 12.04.2018, 16:56
Zostal na bank wy*** z ***...

Pozostałe