Wtorek, 19.06.2018, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Dwie osoby poszukiwane listem gończym zostały zatrzymane

Dwie osoby poszukiwane listem gończym zostały zatrzymane
Aż dwie poszukiwane listem gończym osoby zatrzymali wczoraj policjanci ze Starogardu Gdańskiego. 21 i 33-latek zostali doprowadzeni do miejscowej komendy, skąd zgodnie z decyzją sądu trafili do aresztu śledczego, gdzie będą odbywać karę pozbawienia wolności.

Dwóch poszukiwanych listem gończym mężczyzn schwytali wczoraj kryminalni ze starogardzkiej komendy. Jako pierwszy w ręce funkcjonariuszy wpadł 33-latek, który był ścigany listem gończym za groźby karalne. Mężczyzna został zatrzymany w na ulicy Skarszewskiej. Policjanci doprowadzili go do swojej jednostki, skąd po sporządzeniu dokumentacji trafił do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie karę 7 miesięcy pozbawienia wolności.

Kilka godzin później funkcjonariusze z tego samego wydziału zatrzymali poszukiwanego 2 listami gończymi 21-latka. Mieszkaniec powiatu starogardzkiego ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w jednym z domów na terenie gminy Czersk. Mężczyzna był poszukiwany za oszustwa przez Sąd Rejonowy w Szczecinie oraz Starogardzie Gdańskim. Jeszcze tego samego dnia kryminalni doprowadzili go do placówki penitencjarnej, w której odbywać będzie łączną karę 15 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa.


 
_redakcja
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe