Piątek, 21.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Hossa
Hossa
Hossa

Najpopularniejsze zabiegi wyszczuplające dla panów

  • 22.11.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Najpopularniejsze zabiegi wyszczuplające dla panów
O to, by ciało wyglądało jak najlepiej, dbają również panowie. Coraz więcej jest w Polsce wyspecjalizowanych gabinetów, oferujących zabiegi wyszczuplające specjalnie z myślą o nich.

Nie tylko panie pytają o zabiegi wyszczuplające

Pragnienie posiadania pięknego, zadbanego ciała – choć teoretycznie nie jest związane z konkretną płcią – przypisywane jest zazwyczaj kobietom, podczas gdy coraz częściej również panowie interesują się medycyną estetyczną, chociażby tą jej częścią, oferującą zabiegi wyszczuplające. Wśród tych, które mają panom pomóc odzyskać atrakcyjną sylwetkę, najczęściej wymieniane są skulturslim, elektrostymulacja punktowa brzucha i elektrolipoliza. W jaki sposób działają, jakie korzyści estetyczne mogą przynieść?

Skulturslim - zabieg odchudzający o trwałym efekcie

Jest to zabieg odchudzający, dzięki któremu w znacznym stopniu można zredukować tkankę tłuszczową na całym ciele. Ponadto, ma pozytywny wpływ na pobudzenie metabolizmu, poprawienie krążenia krwi i limfy i - co za tym idzie - przyspieszenie usuwania toksyn i zbędnych produktów przemiany materii z organizmu. Jako zabieg odchudzający, skulturslim sprawdza się wyśmienicie, a jego efekty są bardzo szybko widoczne. Już po pierwszej sesji wyraźnie zmniejszają się obwody ciała.  Efekt można utrwalić, poddając się serii zabiegów.

Punktowa elektrostymulacja wzmocni też mięśnie

W walce z niechcianą oponką pomocna jest również punktowa elektrostymulacja mięśni brzucha. Oprócz tego, że podczas zabiegu tkanka tłuszczowa jest spalana, a więc zmniejsza się obwód brzucha, ujędrnia się również skóra. Ponadto, elektrostymulacja pomaga wzmocnić i ukształtować mięśnie. Co warto podkreślić, choć elektrostymulacja punktowa brzucha jest zabiegiem z kręgu medycyny estetycznej, poprawiając muskulaturę, pozytywnie wpływa również na zdrowie panów, którzy za jej pomocą decydują się zrzucić zbędne centymetry.

Elektrolipoliza – zabieg wyszczuplający zamiast skalpela

Wielu zwolenników ma również elektrolipoliza - zabieg wyszczuplający, mający zastosowanie w usuwaniu miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej - na brzuchu, podbródku, plecach. Jego efekty bywają porównywane z liposukcją, owianym złym sławą inwazyjnym zabiegiem odsysania zbędnej tkanki tłuszczowej. W tym miejscu dowiesz się więcej na temat zabiegów wyszczuplających. Elektrolipoliza pozwala podobny efekt osiągnąć bez sięgania po skalpel. Ceny opisanych powyżej zabiegów są relatywnie dość wysokie, ale przekłada się to na ich skuteczność i trwałość, co ma przy zabiegach wyszczuplających kluczowe znaczenie. Wszak chodzi o to, by efekt utrzymywał się jak najdłużej.

 

Grupa Tipmedia
Podziel się: