Poniedziałek, 24.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
JYSK Starogard
JYSK Starogard
JYSK Starogard

Plakaty miasta – Nowy Jork i Paryż. Gdzie je kupić

  • 12.09.2018, 15:00
Plakaty miasta – Nowy Jork i Paryż. Gdzie je kupić
Paryż, Nowy Jork, Barcelona czy Rzym – to piękne miasta, które każdego roku odwiedzają miliony turystów, również z Polski. Na szczęście nie musimy być zawodowymi fotografami, by wspomnienia z którego z tych miast z nami zostały na zawsze. Do tego wystarczy plakat.

Jak zamknąć wspomnienia?

W obecnych czasach podróżowanie jest proste, jak nie było nigdy wcześniej. Wystarczy kupić bilet, wsiąść w samolot i za parę godzin jesteśmy na drugim końcu Europy. Paryż, Rzym, Barcelona, Monachium, Madryt – otworem swoi cały świat. Zwłaszcza, że niemal wszędzie bez problemu można porozumieć się w języku angielskim. A jeżeli nie, to od czego są internetowe słowniki? W podróżowaniu jednak najprzyjemniejsze są wspomnienia, które odżywają w nas, gdy spoglądamy na zdjęcia jakie zrobiliśmy w danym mieście. Niestety, nie zawsze mamy odpowiedni sprzęt, umiejętności czy możliwości, by zrobić piękne zdjęcia, które nadają się do wyeksponowania w naszym domu. Na szczęście wcale nie musimy tego robić. Możemy zdać się na pomoc fachowców i ich plakaty.

Plakaty miasta – Nowy Jork i Paryż

Być może nigdy nie słyszałeś o plakatach na ścianę. Obrazy, są ci z pewnością znane, jednak plakaty to zupełnie inny świat. Tymczasem to właśnie plakaty powinny królować w naszych domach i naszej świadomości. Dlaczego? Ponieważ motywów plakatów jest jest o wiele więcej niż obrazów. Są chociażby plakaty miasta, o których mówimy w tym tekście. Widziałeś kiedyś obraz z namalowaną Statuą Wolności lub wieżą Eiffela? Z pewnością niezbyt często. A plakat Nowy Jork czy Paryż nie jest niczym nadzwyczajnym. Plakaty mają również przewagę nad fotografiami, ponieważ są wykonane w o wiele lepsze jakości. Co więcej, zdjęcie musi być wykonane w bardzo wysokiej rozdzielczości, by następnie je powiększyć do chociażby rozmiaru A4, nie mówiąc o większych. Z kolei plakat Paryża, w sklepie z plakatami, kupimy nawet o wymiarach 50x70 centymetrów.

Plakat Paryż, Nowy Jork i inne – gdzie kupić?

Przejdźmy do najważniejszego fragmentu tekstu, czyli tego, gdzie możemy kupić dany plakat. Zapomnij o chodzeniu po sklepach czy galeriach. Zanim znajdziesz odpowiednie miejsce, zapomnisz tego w ogóle szukasz. Zdecydowanie lepiej jest sprawdzić internet. Sklep z plakatami znajdziesz chociażby pod tym linkiem. Możesz również szukać okrężną drogą, czyli włączyć wyszukiwarkę i wpisać odpowiednie hasło. „Plakaty miasta”, by znaleźć plakaty z różnych miast lub „plakat Paryż”, „plakat Nowy Jork” czy inne miasto, by zostały wyświetlone wyniki dla konkretnych metropolii.

Galeria zdjęć
Podziel się: