Czwartek, 24.01.2019

Przeżyli wspólnie pół wieku

  • 9.02.2018, 09:16
  • redakcja
Przeżyli wspólnie pół wieku
Podziel się:
Oceń:
Wspólnie przeżyli pół wieku. Wytrwali w małżeństwie, pomimo trudności. Świętujące „Złote Gody” pary, 25 stycznia okolicznościowymi medalami prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej uroczyście odznaczył prezydent miasta Janusz Stankowiak oraz przewodniczący Rady Miasta Jarosław Czyżewski.

Tym razem medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali: Helena i Remigiusz Łoś, Janina i Franciszek Spica, Wanda i Brunon Prętcy, Krystyna i Wiktor Mikołajczyk, Halina i Ryszard Słomińscy, Renata i Andrzej Kwaśniewscy, Teresa i Jan Mistelscy, Renata i Edwin Brzezińscy, Janina i Zygfryd Buczyńscy, Danuta i Jerzy Wojak, Barbara i Józef Piwowarczyk, Bogumiła i Zygmunt Lewandowscy.

Własną receptę na długoletnie i szczęśliwe pożycie małżeńskie zdradzili państwo Renata i Andrzej Kwaśniewscy. 
– Przede wszystkim nie można się za długo zastanawiać, tylko jak najszybciej brać ślub. Trzeba dużo pracować zawodowo i wspólnie czerpać z tej pracy korzyści. Najlepiej też na wszystkie pytania odpowiadać: „Tak jest, kochanie” – mówił pan Andrzej.
Organizatorem uroczystości jubileuszowych był Urząd Stanu Cywilnego.
 – Swoim życiem udowadniacie Państwo, że prawdziwa miłość może przetrwać naprawdę długo. Szczere uczucie to także kompromis oraz wrażliwość na drugiego człowieka, bo nie sztuką jest pokochać, sztuką jest wytrwać – mówiła kierownik USC Bożena Kamińska.
 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Antek M
Antek M 11.02.2018, 21:22
"Medal" od Adriana z różową wstążką. Paskudztwo, niech Adrian odznacza tym badziewiem pisiorskie Misiaczki
Jan
Jan 10.02.2018, 01:20
Wspaniała rocznica . o może być kwestia prawidłowgo odżywiania lub diety. Warto szukać poradników na ten temat - polecam szczególnie http://ezdrowo.pl/odzywianie-i…

Pozostałe