Czwartek, 24.01.2019

Najnowsza Gazeta Kociewska już w kioskach!

  • 7.02.2018, 04:50
  • redakcja
Najnowsza Gazeta Kociewska już w kioskach!
Podziel się:
Oceń:


„Przy płatności grabieją dłonie” - Zima nie odpuszcza, a niska temperatura na zewnątrz daje się we znaki mieszkańcom. Również niska temperatura wewnątrz jednego z sieciowych marketów znajdującego się przy Alei Wojska Polskiego uprzykrza życie klientom i pracownikom. 
Sklep ogrzewany jest butlą gazową, dodatkowo wiąże się z nieprzyjemnym zapachem spalonego gazu. O sprawie powiadomiona została Państwowa Inspekcja Pracy. Jakie nieprawidłowości wykryła? 

Kino „Sokół” grozi zawaleniem? - W ostatnim czasie na suficie kina „Sokół” pojawiło się sporych rozmiarów pęknięcie. Dyrekcja kina zadecydowała o tymczasowym wyłączeniu obiektu z użytkowania. Z przeprowadzonej ekspertyzy wynika, że kawałek podwieszonego sufitu może w każdej chwili oderwać się i spać na publiczność. Koszt wymiany dachu wyniesie około 325 tysięcy złotych. 

Zmarł Honorowy Obywatel Starogardu Gdańskiego - Mieszkańców Starogardu obiegła smutna wiadomość. W wieku 96 lat zmarł  Albin Ossowski, aktor, przedsiębiorca i działacz polonijny. Ceremonia pogrzebowa odbyła się w sobotę 3 lutego. 

Nadchodzą nowe inwestycje - Pod koniec  stycznia prezentowaliśmy inwestycje, jakie planowane są w bieżącym roku w gminach powiatu starogardzkiego. Wracamy do tego tematu i sprawdzamy kolejne gminy. Gdzie samorządy zainwestują w nowe drogi, gdzie wybudują nowe chodniki? A może powstaną place zabaw i obiekty użyteczności publicznej? Sprawdźcie co planowane jest w Waszej okolicy. 

Strażacy ewakuowali mieszkańców - Zapach gryzącego dymu obudził część mieszkańców domu wielorodzinnego w miejscowości Semlinek w gminie Zblewo. W piątek, 2 lutego około godziny 3. nad ranem w piwnicy wybuchł pożar. Na miejsce natychmiast skierowano kilka zastępów straży pożarnej. Pożar ugaszony został około godziny 5. Żaden z mieszkańców budynku nie ucierpiał. 

Wypadł z drogi i uderzył w drzewo - Do poważnego wypadku drogowego doszło na niebezpiecznym odcinku drogi w Trzcińsku w ubiegłą sobotę. Rozpędzony samochód wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. Do zdarzenia doszło w późnych godzinach wieczornych. 

Uratowany po zażyciu dopalaczy - Kolejna młoda osoba otarła się o śmierć po zażyciu dopalaczy. W niedzielę zespół ratownictwa medycznego przetransportował do Gdańska 21-latka z Tczewa, którego stan określano jako ciężki. O ile w Gdańsku liczba zatruć spowodowanych dopalaczami spada, w Tczewie podobnych przypadków odnotowuje się coraz więcej. 

Ponad sto kontroli straży miejskiej - Od ponad roku mieszkańcy ulicy Zielonej narzekają na gryzący dym. Powodem powstawania smogu ma być pobliska firma, która zdaniem mieszkańców spala materiały poprodukcyjne. W zakładzie przeprowadzono wiele kontroli, lecz żadna nie wykryła nieprawidłowości. Zarzuty odpiera również właściciel zakładu. 

W kolejce po zdrowie... - Zima to okres, w którym narażeni jesteśmy na różnego typu zachorowania. Zmiany temperatur, ciśnienia i pogody nie wpływają korzystnie na nasze zdrowie. Gdy już zachorujemy, rzeczą oczywistą jest udanie się do lekarza. A co jeśli w recepcji usłyszymy, że najbliższy termin przypada za kilka miesięcy lub za kilka lat? W takich przypadkach pozostaje jedynie wybrać domowe sposoby i leczyć się samemu lub skorzystać z wizyty prywatnej. Jeśli choroba jest dużo bardziej poważna, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać w kolejce. Sprawdziliśmy, jaki jest czas oczekiwania do danego specjalisty w Starogardzie Gdańskim, a także ile czasu czeka się na wybrany zabieg.

Starogardzka jednostka w czołówce pomorskiego garnizonu! - Pod koniec ubiegłego miesiąca w starogardzkiej komendzie policji odbyła się odprawa roczna z udziałem zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewy Pachury. Na odprawie podsumowano i omówiono pracę policjantów w 2017 roku.

Już niedługo matura! - Pod koniec stycznia w zamku w Gniewie odbyła się studniówka przyszłych maturzystów z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim. Zobaczcie, jak pięknie wyglądali abiturienci. 

Przeżyli wspólnie pół wieku - Wspólnie przeżyli pół wieku. Wytrwali w małżeństwie, pomimo trudności. Świętujące „Złote Gody” pary, 25 stycznia okolicznościowymi medalami prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej uroczyście odznaczył prezydent miasta Janusz Stankowiak oraz przewodniczący Rady Miasta Jarosław Czyżewski.

Praca wre! Widać już pierwsze efekty - Przebudowa ulicy Gajowej w Pinczynie idzie pełną parą. Jej obecny stan, choć remont nadal trwa, zmienił się diametralnie i już cieszy oko mieszkańców, którzy czekają na efekt końcowy. Termin zakończenia prac zaplanowano na połowę kwietnia bieżącego roku. 

Pomoc dla bezdomnych - Urząd Gminy w Skarszewach informuje, iż wszystkie osoby pozostające bez dachu nad głową mogą zostać skierowane do schroniska dla bezdomnych. Urzędnicy apelują do osób, w których otoczeniu przebywają potrzebujący schronienia, aby namawiały ich do skorzystania z tej formy wsparcia. Aktualnie  GOPS opłaca pobyt 7 osobom bezdomnym, które swój ostatni adres zameldowania mają na terenie gminy. Schroniska zapewniają wyżywienie, wszelkie środki higieniczne, podstawowe leki, a często także wsparcie psychologiczne. 

Światowy Dzień Kociewia - Już 10 lutego obchodzić będziemy po raz jedenasty Światowy Dzień Kociewia. A wszystko zaczęło się w 2007 roku, kiedy to Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE wraz ze Stowarzyszeniem Kultura Kociewia ze Starogardu Gdańskiego postanowiła uczcić pierwszą, historyczną wzmiankę o Kociewiu. Dokładnie 10 lutego 1807 roku, podczas wojen napoleońskich, ppłk Józef Hurtig meldował Janowi Henrykowi Dąbrowskiemu, że wysyła patrol „ku Gociewiu”…

Zwycięstwo po trzech porażkach - Po trzech porażkach z rzędu Kociewskie Diabły poprawiły kibicom nastroje i koncertowo, pod całkowitą kontrolą, pokonały wysoko faworyzowaną Rosę Radom 89:71. Mecz był zacięty, ale zdecydowanie to starogardzianie dyktowali warunki tego spotkania. 

Genialny występ młodych piłkarzy Beniaminka! - Wielki sukces na 15. urodziny Beniaminka zgotowali zawodnicy z rocznika 2003. W dniach 27-28 stycznia KS Beniaminek 03 Starogard Gdański udał się na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu w kategorii U-14.
 

 

_redakcja

Komentarze (91)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kandydat na prezydenta
Kandydat na prezydenta 13.02.2018, 14:13
Czy M.Kalinowski vice prezydent ma jakiś wpływ na Spóldzielnię Mieszkaniową ?
Czy ma tam jakieś fuchy i grzebie swoimi mackami?
lopez
lopez 13.02.2018, 15:55
Czy ma wpływ to nie wiem , na odpowiedź o swoje bezsensowne pytania sam go poproś. Jest natomiast radnym osiedlowym z zespołu os. Kopernika i to jest ciekawe bo podobno już na Kopernika nie mieszka.
Rudy
Rudy 13.02.2018, 18:38
Radny osiedlowy i to na nie swoim osiedlu ?
Nie został wybrany do Rady Miasta to chociaż na pocieszenie radny osiedla ????
Mieszkaniec.
Mieszkaniec. 11.02.2018, 21:40
Czy to nie przesada,ze burmistrz małego Skórcza ma ponad 9 tysięcy złotych ? Co za dużo to nie zdrowo.
Dobrze,że idą wybory.
sław
sław 12.02.2018, 08:12
Winter is coming hahaha
życzliwy
życzliwy 10.02.2018, 21:02
kobieto z piastów 4,uważaj kogo przyjmujesz pod swój dach,ten mały,łysy,rozwiedziony paskuda z niebieskim focusem swoją ostatnią ofiarę wykorzystał i po okradzeniu zostawił na al. woj. pol.,ta kobieta cały czas czeka na zwrot zagrabionych pieniędzy !!! , mamy w starogardzie kolejnego 63-letniego tulipana...
komitet blokowy
komitet blokowy 12.02.2018, 15:36
czy administracji sm kociewie wiadomo,że ten osobnik zamieszkuje tam nielegalnie i nie są obliczane obciążenia np. za ciepłą i zimną wodę od osoby,oraz inne opłaty ?
jacek
jacek 13.02.2018, 20:11
świński tulipanie,wracaj na aleję 27,nie chcemy na porządnym osiedlu ***y i molestantów kobiet
Gosć
Gosć 13.02.2018, 20:44
Powiedz co on ci zrobił ?
?
? 14.02.2018, 07:11
przyjmuj go dalej kobieto,to wyjdziesz na tym,jak inne jego ofiary - goła,wesoła i z brzuchem,już teraz sprawdz,czy coś ci nie zginęło - powodzenia...
sąsiadka
sąsiadka 13.02.2018, 08:32
A kto tam w tej administracji w ogóle siedzi? Bo na klatkach wiszą kartki z danymi radnych do maja 2017 a co dalej bewzkrólewie? Czy się boją dane podać?
bolo
bolo 13.02.2018, 13:52
A może art. 51 statutu?
8
8 13.02.2018, 09:51
Po dwóch podwyżkach czynszu też byś się bała przed mieszkańcami ujawniać.
sąsiad
sąsiad 12.02.2018, 15:43
blokuje też miejsce na parkingu przy bloku Nr 4
grażyna
grażyna 12.02.2018, 13:00
kobieto z os. piastów 4 , wywal tego zboczonego tulipana na jego łysy łeb , fuj stary świntuch , o swoich dokonaniach wobec kobiet na pewno ci nie opowiedział , zbereźnik i kłamca
kazik
kazik 13.02.2018, 07:11
pamiętam tą zboczoną małą gnidę jeszcze z naprawczych
zbych
zbych 13.02.2018, 20:09
mały,złodziejski żydek,zbok i molestant,nic dziwnego że z naprawczych go wywalili,a stara się z nim rozwiodła
wiechu
wiechu 14.02.2018, 21:02
a po bezrobociu załatwił sobie robotę w pzd i dalej się obija
Karakal
Karakal 8.02.2018, 10:55
Czy to prawda, ze w wydziale ochrony środowiska i rolnictwa w starostwie pracuje siostra synowej wicestarosty Chyły ?
górlalska prawda
górlalska prawda 9.02.2018, 17:21
a czy to prawda, że nie wiesz co piszesz??????
Burek
Burek 9.02.2018, 20:06
A ty góralska prawdo wiesz o co ci chodzi ?
Jany
Jany 8.02.2018, 13:37
Szwagier, brata, syna, ojca, wujek, zięcia, drugiego brata teść powiedział, że...
lili
lili 8.02.2018, 11:55
Może tak a może nie a co cię to obchodzi ? Chcesz się umówić?
Mariusz
Mariusz 8.02.2018, 12:19
Też by było z kim ha ha ha
Karakal
Karakal 8.02.2018, 12:19
lili to ty jesteś tą krewną wicestarosty ?
Na to wygląda , bo normalny obywatel nie popiera patologii a nepotyzm w przestrzeni publicznej to nic innego !!!!
PromotorNaukowy
PromotorNaukowy 7.02.2018, 23:33
Osobowość to w końcu promotor Kociewia (cokolwiek to znaczy).
promotor sądownictwa
promotor sądownictwa 8.02.2018, 00:21
yes yes w dziedzinie kultury więziennej dostać osobowość to jest coś. po nagrodę pojedzie w pasiastej pidżamie -gratulacje za brak honoru
jankes
jankes 7.02.2018, 17:33
sprawa zracego zapachu czy wrecz dymu ostrego na ulicach zielonej czy korczaka ,krasickiego jest znana od wielu lat ,wtym rejonie mieszka radny kubkowski i nie potrafi uporac sie z tym problemem przeciez zostal wybrany wlasnie z tego okregu wyborczego.....czas juz dawno dzialac wtym temacie,nie czekac zeby kto inny pisal czy chodzil po urzedach,jak to mowi sie ....do roboty;;
Palant
Palant 8.02.2018, 22:04
Radny kubkowski wysłowic sie nie umie a co dopiero cos zalatwic.I taki radny jest czwarta kadencje.Wstyd
oio
oio 7.02.2018, 20:44
Bo kopcenie jest bezkarne. Przynajmniej w Starogardzie.
.
. 7.02.2018, 17:20
Przepraszam a warto zgłaszać kopcące kominy do władz?
Może napiszcie w gazecie gdzie to trzeba zgłaszać i jakie konsekwencje truciciel poniesie?
jankes
jankes 7.02.2018, 17:20
moze sie wypowie nasz dzielny radny kubkowski.przeciez on na wszystkim sie zna,albo bedzie lepiej lubi zamieszac a potem nie wiadomo oco chodzi
Suweren
Suweren 7.02.2018, 15:54
Cyt. Informacje z ze strony Głosu Kociewia
Starogardzkie Centrum Kultury :

1. Bal Prezydencki:
– przygotowanie cateringu – 11 200,00 zł.
– występ taneczny – 2 521,50 zł.

2. Wierzyczanki:
– obsługa cateringowa – 5 400,00 zł.
– wykonanie wyposażenia bankietowego – 5 202,90 zł.
– opracowanie repertuaru oraz wykonanie koncertu – 2 300,00 zł.

Urząd Miasta:

Wierzyczanki:
– organizacja koncertu Wierzyczanki – 47 439,10 zł.
– prowadzenie gali – 2 500,00 zł.
– wykonanie grawertonów – 1 410,00 zł.

Łączny koszt organizacji Wierzyczanek – 64 252,00 zł.

Łączny koszt organizacji Balu Prezydenta – 13 721,50 zł.
wyborca
wyborca 9.02.2018, 11:20
Balują i kłamią że w ramach balu charytatywnego, który finansowany jest nie z ich własnych pieniędzy a z podatników czyli z budżetu miasta. wstyd panie Stankowiak
sew
sew 9.02.2018, 15:47
Jak można go za to rozliczyć?
Gość
Gość 7.02.2018, 16:10
Dobroczynny bal finansowany z bużetu miasta ?
Dużo szumu a dochód z balu mniejszy niz nakład ?
Co jest grane ?
poker fejs
poker fejs 8.02.2018, 09:01
To niech teraz pan prezydent i jego świta oddają ze swoich. Sprawdzam panie prezydencie.
poprawka
poprawka 7.02.2018, 16:59
To nie są wszystkie koszty. To tylko styczniowe wydatki związane z ww. imprezami. Do wydatków na organizację balu należy doliczyć także oprawę muzyczną III Balu Prezydenckiego w kwocie 3 700 zł oraz zorganizowanie usługi rozrywkowej pn.
Casino Royal w kwocie 2 214 zł, a do Wierzyczanek
spektakl muzyczny w kinie Sokół w dniu 29.01.2018 r. w kwocie 18 681 zł.
.
. 7.02.2018, 14:21
Sprawa Sokoła ma chyba jakieś drugie dno. Świadczy o tym obrzydliwie wysoka cena remontu dachu. Coś tu śmierdzi.
Doradca kancelarii
Doradca kancelarii 7.02.2018, 11:04
Piotr Kociewski jak się położy to wszystko pokryje ????nie takie dziury pokrywał ????
rzeżnik
rzeżnik 12.02.2018, 01:27
Te Kociewskie ona i on to ponoć herody....ich tuczą na baleron.ale będzie kwik przy zarzynaniu....brrrrrrr
dziennik z kociewia
dziennik z kociewia 7.02.2018, 14:41
No jasne osobowość roku ,która 3 tysiące nabiła swoimi telefonami żeby wygrać ha ha ha-w ostatniej godzinie to aż się zesrał tak napierdzielał z konkubiną w smski :)
sms
sms 7.02.2018, 14:54
Niech pokażą z jakiego nr. wysyłano eski ;)
Ferdek
Ferdek 7.02.2018, 23:01
Niech się nie ośmiesza.Kto by na niego głosował :) Nie ma ten człowiek szans na przebicie,konkubina też :) mniej niż zero no może masarnia wysłała trochę (bo wypada się zrewanżować za ubiegły rok)
abc
abc 7.02.2018, 10:13
mały,łysy gnom molestant z aleji,grasuje teraz na piastów,uważajcie kobiety...
x
x 9.02.2018, 09:47
okradziona przez tego świntucha z aleji kobieta nadal czeka na swoje pieniądze
shreku
shreku 9.02.2018, 10:31
Jak powiedział shrek: "No to sobie jeszcze poczeka"
inka
inka 9.02.2018, 09:37
pan Bóg pozbawił go wzrostu i ptak też mu nie urósł,to teraz wyje z zawiści,żona też go zostawiła...
Sąsiatdtka
Sąsiatdtka 8.02.2018, 13:44
Szczerze? Te wszystkie komentarze pisze jedna osoba, która najwyraźniej ma problem sama ze sobą, bo ludziom już się chce od tego rzygać po prostu. Weź sie człowieczko ogarnij, co?!
my
my 19.02.2018, 08:44
wiemy,że sam to napisałeś paskudny i świński tulipanie
sąsiatdtka
sąsiatdtka 12.02.2018, 01:36
Kociewski P. ty się ogarnij.ty i twój balon napchany.a rzygać się chce na twój widok gnomie.
kajtek
kajtek 9.02.2018, 09:38
gnomie,ty nawet po polsku pisać nie umiesz
janina
janina 8.02.2018, 18:58
masz stracha zboczony świński molestancie kobiet,ucieczka z aleji 27 na piastów 4 nic nie da,oszukane i okradzione kobiety cię rozliczą
aga
aga 9.02.2018, 09:31
świński skarlaku z południa polski,tam się spaliłeś,a na kociewiu polujesz na kobiety ?
funjoy
funjoy 9.02.2018, 10:32
A z waszych wpisów wynika, że taki on fe i be a babeczki wyrywa. No to jakto jest?
brat
brat 9.02.2018, 19:57
to oszust spod świdnicy
franc
franc 23.02.2018, 08:22
tam się uczył w technikum mechanicznym,cienki bolek
wojt
wojt 9.02.2018, 13:26
Może to jakieś nowe wcielenie Tulipana?
jaś
jaś 9.02.2018, 19:58
dokładnie tak,uważajcie kobiety,szczególnie ty nowa ofiaro z piastów 4
ola
ola 7.02.2018, 18:03
piszesz o tym skarlonym,świńskim łajdaku z 27 ?
grażyna
grażyna 8.02.2018, 19:05
podaj nazwisko tego karła-zboczeńca
sąsiadka
sąsiadka 7.02.2018, 20:19
fuj,stary,świński i złodziejski karzeł wenerycznie chory
a
a 8.02.2018, 06:46
świńska menda,odlewnik do bani,rozwiedziony pierdoła
cba
cba 7.02.2018, 11:09
Niech kierownika osiedla przypilnuje, aby ten zajął się dziurami w drogach
Suweren
Suweren 7.02.2018, 08:01
Widac ,że idą wybory bo gminach niektórzy się obudzili.
Będą walczyć o stołki.Trudno się dziwić bo pensje niektorych włodarzy zwłaszcza tych małych gmin są porażajace.Wstydu nie mają, żeby być takim pazernym.
Co to za granda,żeby burmistrz malutkiego Skórcza miał ok.10 tysiaka a wójt gminy Skórcz ponad 10 tysiecy ?
Ktoś musi do rozsadku im przemówić ?
Jerzy
Jerzy 7.02.2018, 11:09
Suweren w Zblewie podobnie.uważają się za bogów a przed wyborami bogowie na kolanach chodzą.za co wójt,sekretarz i skarbnik bierze takie pieniądze?wybrać wójta mniej pazernego !!!
karol
karol 7.02.2018, 07:11
A KTO KUPI sOKÓŁ ? Może to da odpowiedź skąd nagle dziura? Może dziura w budżecie :)
Młynek
Młynek 8.02.2018, 22:08
Jak to kto?szwarc z pastwą
órtograf
órtograf 7.02.2018, 08:09
Kino nie może być sprzedane bo ma się w nim odbyć WIELKIE DYKTANDO STAROGARDZIAN. Na mieście mówią, że podobno jest murowany faworyt...
o rany
o rany 8.02.2018, 10:39
Mówisz o danielu radnym... he he, którego żona ma ciepłą posadkę w wodociągach... he he, jakby ktoś nie wiedział....
Prezes
Prezes 8.02.2018, 22:11
Mowa o głupiej dziennikarce ze stg,która matury zdać nie mogła a w gazetach kupa błędów-won z tym chłamem!!!
Karzeł
Karzeł 8.02.2018, 22:10
Danielek łysy gnom sie chwali,ze moze wszystko w tym miescie:-(a wyrwac zagloby sie nie dało,choc slina ciekla po same gacie
king
king 8.02.2018, 11:57
A co mnie interesuje gdzie posadkę ma jego żona? Każdy gdzieś pracuje więc po co się czepiasz?
Rozsądek
Rozsądek 7.02.2018, 07:43
Nowoczesne kino jest w Neptunie i po co utrzymywać relikt przeszlości?
Kabarety mozna sprowadzać do SCK.
No trudno takie życie.Ja nie wierzę,żeby ktoś specjalnie zrobił dzurę w dachu kina Sokół !
jasne
jasne 7.02.2018, 10:42
Taka sala jest potrzebna. SCK jest za mały na kabarety, na Wierzyczanki, Noc Bardów, większe koncerty, spektakle - w przeciwieństwie do ładowania kasy w park Nowe Oblicze.
big sam
big sam 7.02.2018, 11:12
Nie nazywajcie tego czegoś parkiem- przecież tam nie ma drzew! Tak naprawdę to jest jedna alejka, kilka ławek, kulo-fontanna. No wypas na maksa, a kosztowało, że ho ho.
Gluś
Gluś 8.02.2018, 22:12
Kowalczyk kumpel zarobił a co
jasne
jasne 7.02.2018, 13:20
Dobra. To niech będzie "częściowo utwardzony trawnik", bo to określenie już funkcjonuje i pasuje jak ulał.
Starogardzianin
Starogardzianin 7.02.2018, 13:05
Przecież to jest jedyna inwestycja nie odziedziczona po Stachowiczu. A o swoje dzieci trzeba dbać ...
guzzo
guzzo 7.02.2018, 13:29
Swoje? Jakie swoje? Wymyśliły to podobno dwie nastolatki w budżecie obywatelskim
jasne
jasne 7.02.2018, 14:12
Na trawnik Nowe Oblicze prezydent planuje wydać w 2018 r. - bagatela - 1 250 000 zł.
Przypomni ktoś ile wydano w 2017?
plis
plis 7.02.2018, 14:30
A tą trawę to z księżyca chce zamówić, że taka cena?
takjest
takjest 7.02.2018, 16:50
Na ten trawnik wydano w 2017 r. już 1,6 mln.
e
e 9.02.2018, 11:18
Podobno CBA ma sprawdzić remonty zlecone przez Stankowiaka panu K. Podobno jest grubo
sklepikarz
sklepikarz 7.02.2018, 06:57
chciałbym to zobaczyć, tyle lat słuzyło i nagle wpierw nagonka na niepotrzebne KINO SOKÓŁ , A TERAZ NAGLE dziura?, co 3 metry sniegu?
Gość
Gość 7.02.2018, 07:14
Wiele lat służyło aż się ....zużyło.
Czy to dziwne ,ze zrobiła się dziura bo wszystko jest stare.Niestety nie spełnia nawet podstawowych standardów .
Dla niektórych to sentyment a nie obiektywna ocena sytuacji.
zamiast sniadania
zamiast sniadania 7.02.2018, 06:52
_________________
W jedności siła nie w budowanych murach
Wszystko ma swoją głębię
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
Na każdym człowieku spływa odpowiedzialność za cały świat!
--> http://zakazaneowoce.pl :jabłko:
Mieszkaniec
Mieszkaniec 7.02.2018, 06:47
Koszt remontu dachu kina " Sokół" bardzo wysoki !
Zresztą cały budynek jest przestarzały i nowy dach nie zalatwi sprawy.
danyboy
danyboy 7.02.2018, 08:07
A skąd ty znasz koszt remontu dachu?
Czytelnik
Czytelnik 7.02.2018, 10:00
Przeczytaj artykuł w Gazecie Kociewskiej to będzisz wiedział.Pisze jak byk ,ze ok.325 tysięcy złotych.
danyboy
danyboy 7.02.2018, 11:13
A to ok

Pozostałe