Koncert Noworoczny kwartetu Leonvoci

  • 06.01.2018, 06:05
  • redakcja
Koncert Noworoczny kwartetu Leonvoci

Podziel się:

Oceń:

Dziś o godzinie 18.00 w kinie „Sokół” wystąpi Kwartet Leonvoci w koncercie zatytułowanym „Grande Amore”. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w recepcji SCK i kasie kina „Sokół”.

Kwartet Leonvoci tworzy czterech utalentowanych młodych muzyków: Nazar Tatshyshyn - tenor, Roman Chava - tenor, Ihor Radvanskyi - tenor, Andriy Stetshkyi - baryton. Artyści wykonają największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory Andrea Bocelli i grupy Il Divo.
Leonvoci to obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery, jak i pop kultury.  Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek. 
 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Widz
Widz 10.02.2018, 14:27
W kinie ???? A tam sufit się nie wali ?
nie na temat ale wazne
nie na temat ale wazne 06.01.2018, 10:24
Znajomi!!!

Wczoraj dostałam list, na adres zameldowania, z Firmy Kruk Inkaso informujący mnie, że Firma ta wszczęła wobec mnie postępowanie windykacyjne za lata 1999-2014, za obanament radiowo-telewizyjny. Uprzejmie mnie poinformowali, że jeśli zapłacę kwotę 79,99 zł w przeciągu siedmiu dni, na ich konto, to darują mi koszty sądowe i windykacyjne czyli ponad 800 zł plus dodatkowe koszty czyli niecałe 1500 zł. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda prawdziwie tylko ja akurat zameldowana jestem u mamy, która to ten abonament płaci :) druga sprawa - przez 15 lat uzbierał mi się dług w wysokości 79,99 zł :)
Sprawdziłam tę Firmę, zadzwoniłam do Kruka i chciałabym Was ostrzec przed tą Firmą, gdyż jest to oszustwo. List został wysłany przez oszustów, którzy wykorzystują nazwę i zniekształcone logo firmy Kruk. Grupa Kruk nie zajmowała się i nie zajmuje obsługą zaległości z tytułu abonamentu radiowo-telewizyjnego. Firma Kruk sprawę tę przekazała organom ścigania.

Dane pomysłowej Firmy :)
Kruk Inkaso
Ul. Wilhelma Roentgena 8 lokal 11
50-362 Wrocław
Nr Infolinii 0801009485

Nie dajcie się nabrać :)

Pozostałe