Super gala, czyli 15 lat Teatru Kuźnia Bracka

  • 16.12.2017, 06:35
  • redakcja
Super gala, czyli 15 lat Teatru Kuźnia Bracka

Podziel się:

Oceń:

Dziś Teatr Kuźnia Bracka świętuje 15-lecie swojej działalności. Z tej okazji odbędzie się wyjątkowa gala, na której usłyszeć będzie można wiele legendarnych i popularnych melodii wykonywanych według interpretacji Teatru Kuźnia Bracka. Całość rozpocznie się o godzinie 18.00 w auli Starogardzkiego Centrum Kultury. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Osoby, które przybędą na wydarzenie, usłyszą hymny kuźniane, które towarzyszyły muzykom przez 15 lat i edukowały kolejne pokolenia kuźniaków. Będą to m.in.: "Sztuka" Marka Grechuty, "Pilnujmy Marzeń" Andrzeja Poniedzielskiego, "Piosenka o życiu" Antoniego Marianowicza, "Szukamy siebie" Ernesta Brella, "Miasteczko Marc Chagalla" Antoniego Marianowicza oraz wiele innych. 
Teatr Kuźnia Bracka już od 15 lat zachwyca swą muzyką publiczność, która jest wyjątkowa, częściowo stała, ale i też zmieniająca się, bo co koncert pojawiają się nowe osoby ciekawe występu. 
- Gdyby nie wy, nasi kochani widzowie, nie byłoby nas tyle lat – mówi Ireneusz Ciecholewski z Teatru Kuźnia Bracka. - Dedykujemy ten koncert właśnie Wam. Wystąpią obecni kuźniacy oraz ci, których los posłał w świat i mogą tego dnia przyjechać. Niektórzy dotrą tylko na sam koncert, więc nie wystąpią na scenie, ale będziemy mieli przyjemność spotkać się na małym bankieciku po koncercie, na który zapraszamy wszystkich widzów. Warto również wspomnieć, że odbędzie się on dzięki Starogardzkiemu Centrum Kultury oraz Urzędowi Miasta Starogard, na których wsparcie możemy zawsze liczyć – dodaje Ireneusz Ciecholewski
 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe