Piątek, 14.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Bal Wszystkich Świętych

  • 31.10.2017, 10:28 (aktualizacja 31.10.2017 14:38)
  • redakcja
Bal Wszystkich Świętych
Podziel się:
Z okazji obchodzonej 1 listopada uroczystości Wszystkich Świętych parafia św. Wojciecha w Staorgardzie Gdańskim organizuje dla dzieci „Bal Wszystkich Świętych”, który odbędzie się dzisiaj, 31 października.

Bal rozpocznie się o godz. 17.00 różańcem w kościele św. Wojciecha. Będzie to tzw. Różaniec ze świętymi. 
- Wszyscy przebrani za świętych zgłoszą się w specjalnych miejscach w kościele, by odebrać nagrodę pocieszenia za strój świętego oraz los do loterii nagrody głównej – mówią organizatorzy. - Po różańcu będzie miał miejsce Korowód Świętych, dlatego prosimy dzieci o zabranie ze sobą latarki i dowolnego instrumentu – dodają księża. 
W programie przewidziano: zabawy z wodzirejem, konkursy z nagrodami na świętego i świętą balu, quizy o świętych (z nagrodami), SMS-y od świętych, modlitwę o świętość, losowanie nagrody głównej i wiele innych ciekawych atrakcji Planowane zakończenie balu przed godziną 20.00.
- To propozycja zabawy z pięknym przesłaniem. Wybrzmiewa w niej prawda o życiu wiecznym w perspektywie radosnej nadziei: kochający Ojciec i niebo pełne przyjaciół – świętych, którzy pokazali jak pięknie jest żyć wartościami… To im właśnie: wszystkim naszym niebiańskim przyjaciołom poświęcony jest ten bal – zachęcają do udziału księża z parafii św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim. 
 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
_redakcja

Pozostałe