Poszukiwany 2 listami gończymi za włamania trafił do aresztu

  • 24.05.2017, 09:49
  • redakcja
Poszukiwany 2 listami gończymi za włamania trafił do aresztu

Podziel się:

Oceń:

Starogardzcy policjanci zatrzymali 54-latka ściganego 2 listami gończymi. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności za włamania i unikał kontaktu z mundurowymi oraz nie zamieszkiwał w miejscu zameldowania. Starogardzcy kryminalni zatrzymali go w jednym z mieszkań na terenie Gdańska. Mężczyzna był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy.

W poniedziałek przed południem kryminalni ze Starogardu Gdańskiego wpadli na trop poszukiwanego 2 listami gończymi 54-latka, który aby uniknąć orzeczonej przez sąd kary więzienia celowo ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

- Skazany, nie przebywał w miejscu zameldowania, nie posiadał dokumentów tożsamości oraz stałego zatrudnienia i często zmieniał miejsca pobytu, co dodatkowo utrudniało poszukiwania - informuje asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd. - Dzięki szeroko zakrojonej pracy operacyjnej starogardzcy kryminalni ustalili, że poszukiwany 54-latek chwilowo przebywa w jednym z gdańskich mieszkań. Mężczyzna był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy i w czasie zatrzymania nie stawiał żadnego oporu. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że był on poszukiwany przez starogardzki sąd w celu odbycia łącznej kary 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze włamania. Mężczyzna został doprowadzony do starogardzkiej komendy, skąd po sporządzeniu dokumentacji zgodnie z dyspozycją sądu trafił do placówki penitencjarnej, w której będzie odbywać swój wyrok - podsumowuje oficer prasowy starogardzkiej policji. 

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kto ?
Kto ? 03.06.2017, 13:36
Nieziemski lans Burczyka,Gabriela i Chyły podczas remontu mostu w Czystej Wodzie k.Skarszew.Cała trójca w towarzystwie kolegi przewodniczacego rady powiatu Brzoskowskiego ze Skarszew uwieczniona na zdjeciu .
Skandal bo po co przyjechali na budowe w trojke ? Zeby wyborcom sprzedac swoj lans jako sukces ??? Nie wstyd im wozić się limuzyną za publicze pieniądze ? A potem nieprawidłowości ,brak nadzoru i CBA ?
Nas podatnikow nie stac zeby ich utrzymywać .
Oni chyba zatracili ludzką przyzwoitosc ?
Tacy jak Brzoskowski bezwstydnie kasujący wiecej nuz najnizsze wynagrodzenie miesiecznie czy Chyła "lesny dziadek"
dawno powinni zrobic rachunek sumienia i odejsc .
Panie pośle Neumnn wasza koalicja jest gorsza od kazdej możliwej !
Takie zachowanie to brak szacunku dla mieszkancow.

Pozostałe