Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem". Wystartuj w największej imprezie rowerowej na Kociewiu!

  • 06.05.2017, 01:10
  • Admin admin
Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem". Wystartuj w największej imprezie rowerowej na Kociewiu!

Podziel się:

Oceń:

Ruszyły zapisy na kolejną edycję maratonu MTB ,,Kociewie Szlakiem", która odbędzie się już 7 maja. Będą dwa dystanse do wyboru - 27 km i 54 km. Biuro zawodów, jak co roku, będzie mieściło się w Leśniczówce Szpęgawsk.

Oprócz dwóch tras długich przygotowana zostanie również mała, bezpieczna pętelka 4 km, na której będą mogli przejechać najmłodsi adepci kolarstwa MTB pod opieką rodziców lub opiekunów (uwaga - zabrania się uczestnictwa osób pieszych, a w szczególności prowadzących wózki dziecięce oraz uczestnictwa dzieci na rowerkach biegowych). Dla jeszcze młodszych przygotowano nie lada atrakcję - Paradę Rowerków Biegowych na krótkiej, oznaczonej pętli, o długości 1 km też pod stałą opieką rodziców lub opiekunów - wymagana rejestracja (uwaga - tutaj również zabrania się uczestnictwa osób prowadzących wózki dziecięce).
Maraton będzie miał charakter amatorski i nie będzie zgłaszamy do UCI. Organizatorzy nie przewidują również kategorii dla zawodników z licencjami.
- Biuro zawodów, jak co roku, będzie mieściło się w Leśniczówce Szpęgawsk. Serwis zapewni Salon Rowerowy Kross Szprychy.com, będzie oczywiście profesjonalny catering, oraz sympatyczne Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z przysmakami kociewskimi. Dla wszystkich startujących w maratonie MINI i MEGA odbędzie się loteria fantowa, w której do zdobycia będzie obuwie i odzież sportowa - informują organizatorzy maratonu ,,Kociewie Szlakiem".
Szczegóły i formularz do zapisów on-line na www.gkstg.pl.

 

Admin admin

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

MS
MS 08.05.2017, 20:32
Fajna impreza pomimo pogody. Polecam za rok. Też będę.

Pozostałe