Kiedy na marsz? Kalendarz nadchodzących Imprez na Orientację w 2017 roku

  • 19.01.2017, 09:47
  • Admin admin
Kiedy na marsz? Kalendarz nadchodzących Imprez na Orientację w 2017 roku

Podziel się:

Oceń:

Znamy już terminy Imprez na Orientację organizowanych przez Kociewski Klub Turystyczny. Sprawdźcie kiedy należy zarezerwować sobie wolny termin, aby wystartować w zawodach.

Pierwsza impreza w 2017 roku odbędzie się 28 stycznia, po czym kolejne odbywać się będą w każdym miesiącu za wyjątkiem okresu wakacji, czyli lipca oraz sierpnia.

W kalendarzu sprawdzić możemy terminy imprez kajakowych, rowerowych oraz pieszych - dziennych i nocnych. Każdy z pewnością znajdzie odpowiednią dla siebie trasę.

W tym roku Kociewski Klub Turystyczny zaplanował 4 imprezy kajakowe, 7 rowerowych i aż 12 imprez pieszych, w tym 4 nocne. Wszystkie one dzielą się na różne kategorie względem stopnia trudności.
– Zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie, niezależnie od wieku – zachęca przewodniczący KKT. - Marsze na orientację to dobra okazja do miłego spędzenia czasu, poznania nowych, niezwykłych miejsc, o których niejednokrotnie nie mieliśmy pojęcia, a także do podszkolenia swoich umiejętności nawigatorskich w terenie. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia.
Na uczestników czekają trasy o różnych stopniach trudności i dystansie. Jeśli jesteś odważny, lubisz czasem zabłądzić w lesie oraz wybrudzić się w błocie, to impreza właśnie dla Ciebie - dodaje.


Admin admin

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe