KONKURS! Rozdajemy bilety do kina! Ladies Night wraca z przedpremierą filmu Plan Maggie

  • 16.09.2016, 09:54
  • Admin admin
KONKURS! Rozdajemy bilety do kina! Ladies Night wraca z przedpremierą filmu Plan Maggie

Podziel się:

Oceń:

Co począć z cudownym, ale niekochanym już facetem? Przecież to grzech, by się zmarnował. Może „upchnąć” go koleżance…? Albo jeszcze lepiej – byłej żonie! Cinema City zaprasza na pierwszą po wakacjach odsłonę Ladies Night – z przedpremierowym pokazem filmu Plan Maggie. Kobiecy wieczór pełen atrakcji, konkursów i niespodzianek już 22 września o godzinie 19.30 w Cinema City. Wyśmienity nastrój zapewnią Greta Gerwig, Julianne Moore oraz Ethan Hawke. To brzmi jak dobry plan! Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia! Zobaczcie, co trzeba zrobić, by je dostać! 

Maggie jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która po serii nieudanych związków ma plan: zajść w ciążę i wychować dziecko samodzielnie. Brzmi znajomo? „Projekt” częściowo bierze w łeb, gdy zakochuje się w Johnie. Sfrustrowany wykładowca i pisarz porzuca dla Maggie odnoszącą sukcesy naukowe, ale wpędzającą go w kompleksy żonę, Georgette. Tak też czasem bywa… Ale co począć, jeśli trzy lata później romantyczna miłość traci blask, a Maggie odkrywa, że mężczyzna i jego była żona tak naprawdę są dla siebie stworzeni?

W tytułowej roli zobaczymy uwielbianą za romantyczne role komediowe Gretę Gerwig, a w faceta z - i do odzysku wcielił się Ethan Hawke. I wreszcie: pretensjonalną profesor Uniwersytetu Columbia, mówiącą z duńskim akcentem Georgette, zagrała fenomenalna i zaskakująca w tej roli Julianne Moore.

Najbliższy kinowy wieczór Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Plan Maggie już 22 września, o godzinie 19:30 w Cinema City. Oprócz inteligentnej i pełnej ironii komedii, wszystkie panie mogą spodziewać się prezentów i niespodzianek. O kobiecą atmosferę i solidną dawkę porad z dziedziny zdrowia i urody zadbają zaproszeni eksperci.

Regularne pokazy filmu Plan Maggie od 23 września w Cinema City.

 

Mamy dla Was zaproszenia!
Mamy bielty dla naszych Czytelników. Aby otrzymać 1 z 2 podwójnych zaproszeń na seans Ladies Night w Starogardzkie Gdańskim wystarczy napisać, dlaczego to właśnie Wy chcecie spędzić ten wyjątkowy wieczór w kinie. Swoje zgłoszenia wysyłajcie na adres: [email protected]. W treści maila prosimy podać również imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku 19 września do godz. 9.00. Z autorami najciekawszych odpowiedzi skontaktujemy się telefonicznie :) Miłej zabawy! 

Admin admin

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

20.09.2016, 10:20

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

gosia
gosia 20.09.2016, 08:11
fajnie,że organizujecie konkursy ;)

Pozostałe