Zobacz Oktawię Nowacką na żywo! Wielkie powitanie medalistki z RIO już w środę na starogardzkim Rynku!

  • 26.08.2016, 11:45
  • Admin admin
Zobacz Oktawię Nowacką na żywo! Wielkie powitanie medalistki z RIO już w środę na starogardzkim Rynku!

Podziel się:

Oceń:

31 sierpnia 2016 o godzinie 17.00 na Rynku Miejskim w Starogardzie Gdańskim, będzie można powitać Oktawię Nowacką - brązową medalistkę tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. 

Warto przyjść na Rynek, by wspólnie podziękować za medal pięcioboistce ze Starogardu Gd. Zapraszamy! 

Admin admin

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz 30.08.2016, 12:39
Założe się że pierwszym który przybiegnie całować rączki będzie Gabryjel i jego PeOwska Ekipa
31.08.2016, 09:23
Nie pierwsi będą na co dzień przebywający przy pisuarze.
30.08.2016, 08:29
Rzygać już się chce od ilości informacji o Oktawii. Są jakieś granice które juz dawno przekroczyła prasa lokalna.
zaba
zaba 27.08.2016, 19:27
łapy precz od od Ok.... politycy bo tu Starogard jest anty do sport dotacje coraz mniejsze to co dadzą to zabiorą w inny sposób i tak oni wielcy politycy wspierają młodzież nawet wieli turniej kury odbywa się na stadionie to wielka farsa powinny brać w nim wszystkie kluby okoliczne i miejscowe które posiadają chłopców w danych grupach młodzieżowych PAN Kazik to się w grobie chyba przewraca że jest tak jak jest a miasto nic z tym nie robi ta polityka to choroba i ona nic dobrego nie wróży na przyszłość
26.08.2016, 23:49
od oktawii dajcie jej kwiaty i spadać. Z waszą formą to wynik fajdka wam by się przydarzył
26.08.2016, 23:00
Ktoś kto nie uprawiał sportu nie rozumie ile ciężkiej pracy trzeba włożyć by coś osiągnąć. Przytym też kontuzje tak jak to spotkało Oktawie ale się nie poddala walczyła i dlatego też powinniśmy być dumni że jest kociewianka .Podziekowania należą się itak. Po co mieszać politykę do sportu a kto Jej nie zna będzie miał okazję to zrobić.
26.08.2016, 21:55
Jak się nie ma czym pochwalić, to trzeba się chwalić cudzymi osiągnięciami. Inwestorów zero, bardzo niewiele inwestycji, gdzie rewitalizacja rynku, gdzie rewitalizacja parku, piekiełek itd. Nic nic nic!!!!!!!!!! No ale mamy nasz starogardzki medal. Bez najmniejszego naszego wkładu ale co tam pochwalić się można, a i zdjęcie strzelić do gazetki. Strasznie to przykre i takie małomiasteczkowe wręcz zaściankowe. Przy okazji najszczersze gratulacje dla Pani Oktawii Nowackiej. Wykonała Pani kawał świetnej roboty.
26.08.2016, 19:20
teraz miesiącami będą się nią podniecać i lansować zarówno politycy jak i beznadziejna lokalna prasa.

Jakoś dziwnie przed igrzyskami ani słowa o Oktawii nie słyszałem nie czytałem.

Jednak naród polski to prostaki
29.08.2016, 21:16
tyż jesteś Polak
26.08.2016, 14:42
Oj chłopcy z Ratusza ogrzewają swoje prezydenckie posady.
26.08.2016, 13:49
to po co jechali ?
26.08.2016, 14:33
zeby wydac panstwowe pieniadze?
26.08.2016, 12:06
Za mało już było lansowania władzy?

Pozostałe