Środa, 19.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Nowi najemcy w starogardzkiej Galerii Neptun. Jakie marki?

  • 11.03.2015, 10:34
  • Admin admin
Nowi najemcy w starogardzkiej Galerii Neptun. Jakie marki?
Podziel się:
Oceń:
Monnari, 4F, Lee Wrangler, EMPIK, Smyk, Home & You, a także salony Orange i  nc+,  to  kolejne  marki,  które  dołączyły  do  grona  najemców  starogardzkiej  Galerii Neptun. Sklepy zajmą łączna powierzchnię ponad 1 600 mkw powierzchni najmu.

Osiem  nowych  marek  potwierdza  zróżnicowanie  oferty  Galerii  Neptun  -  Pragniemy zapewnić  klientom  naszego  centrum  handlowego  możliwie  jak  najatrakcyjniejszą  ofertę zakupową - mówi Agnieszka Owsicka, Dyrektor Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. - Klienci
oczekują zróżnicowanego wyboru produktów, dlatego staramy się nawiązywać współpracę z markami charakteryzującymi się szerokim asortymentem. - dodaje.  Największą  powierzchnię  zajmie  debiutujący  w  Kociewiu  sklep  dziecięcy  SMYK: 523 mkw. A za nim kolejno salon Empik (353 mkw.), Monnari (241 mkw.) - oferujący odzież dla  kobiet,  Home  &  You  (237  mkw.)  czy  sklep  odzieżą  turystyczną  i  sportową  4F  (147  mkw.).  W  Galerii  Neptun  powstanie  także  butik  znanego  producenta  dżinsów  -  Lee Wrangler (63 mkw.). Klienci galerii będą mogli także skorzystać z usług salonu operatora
telekomunikacyjnego  Orange  (72  mkw.),  czy  poznać  najnowszą  ofertę  platformy telewizyjnej nc+. (23 mkw.) Dotychczas  w  gronie  najemców  Galerii  Neptun  znaleźli  się:  Intermarche,  Media  Expert, Martes  Sport,  Butik  I  Like!,  H&M,  pięć  marek  LPP  S.A.  (Reserved,  Sinsay,  Mohito,
House  i  Cropp),  Ray  Obuwie,  Baskoni,  PEPCO,  Diverse,  Moodo,  Reporter  Young, Triumph, Rossmann, Lavard, Zoo Karina, Play, Ziaja, Kolporter, Baltic Exchange, e-SmokingWorld, Apart, Giacomo Conti, a także multipleks Cinema City oraz park zabaw i rozrywki Jupi Park.
Galeria Neptun to nowoczesny trzypoziomowy obiekt handlowy w Starogardzie Gdańskim. Powstaje  na  terenach  po  byłej  fabryce  obuwia  „Neptun”  zlokalizowanej  w  centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II. Będzie to pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście, łączące funkcje: zakupową, wypoczynkową, rozrywkową i  gastronomiczną,  które  swoim  zasięgiem  obejmie  około  195.000  osób,  głównie mieszkańców  powiatów:  starogardzkiego,  kościerskiego,  tczewskiego  i  chojnickiego. Całkowita  powierzchnia  najmu  wyniesie  25  000  mkw.  Zajmie  ją  łącznie  około  100 najemców.  Deweloperem  jest  Galeria  Neptun  Sp.  z  o.o.  Sp.  k.  Generalnym  wykonawcą  jest  firma Dekpol Sp. z o.o. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu. Planowana data oddania Galerii Neptun do użytku to wiosna
2015 r. Szczegółowe informacje o inwestycji: www.galeria-neptun.eu.

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Admin admin

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

deutsch
deutsch 13.03.2015, 02:12
Co za badziewie!!!!!!!!!!!!!!!
zz
zz 12.03.2015, 21:40
Te "światowe" marki których większość produktów to made in China
weed
weed 12.03.2015, 12:11
Ludzie, od roku jest już "zaklepana" działka na KFC/ McDonalds z obsługą aut przy Berlince. A dokładnie na działce po starym Agriku (Transport i spedycja), róg Jagiełły i Nowowiejskiej. To, po co kolejna w Galerii?
12.03.2015, 19:25
takze od x lat byly "zaklepane" dwie galerie po ciezkich trudach powstala jedna oby nie upadla w dzisiejszych finasowych czasach, wiec na Twoim miejscu z tym "zaklepaniem" bylbym ostrozny -:))
12.03.2015, 12:39
Skąd takie informacje posiadasz?
12.03.2015, 10:23
jacy sa liderzy w Starogardzie każdy może zobaczyc konkurs polega na odgadnięciu o czym jest ten wykład odpowiedzi wysyłac do starostwa w nagrode wyjazd do Brukseli
https://www.youtube.com/watch?…
12.03.2015, 00:00
McDonalds i KFC organizują się w miejscach gdzie jest przewidywana odpowiednia sprzedaż , niestety Galeria Neptun im tego nie zapewnia , to jest odpowiedź na przyszłość Galerii już po roku funkcjonowania
Karol
Karol 11.03.2015, 21:59
kfc bedzie:-)
12.03.2015, 08:53
MC DONALDS też ale nie w galerii.
Gość
Gość 11.03.2015, 16:22
Czy ktoś jeszcze pamięta obuwianke , i ile w czasach swietnosci zatrudniała ludzi??
11.03.2015, 15:05
Ąż się w pale nie mieści , że kibel może być za darmo. Wyobrażacie sobie?
Miasto za sikanie zawsze kasowało a tu może być za darmo?
11.03.2015, 14:25
ludzie czym wy sie tak podniecacie orgazm bedziecie mieli juz tylko myśląc o galerii Nowoczesny Starogard bo bedzie galeria. Całe miasto w drgawkach szczęscia. Nic wiecej nam juz nie potrzeba
sic
sic 11.03.2015, 14:08
Taka "wielka inwestycja" a gdzie KFC? McD? Subway? Burger King choćby?
Tak się biją że się zdecydować nie mogą ?

...będzie kebab, gyros i pizza....
11.03.2015, 14:21
I to jest problem... Subway nie musi ale McD lub KFC mogłoby być. Z tego co się słyszy to są specyficzni partnerzy biznesowi i trudno jest wpasować się w ich wymagania i koncepcje ponieważ te firmy chca miec zbyt dużo atutów w swych rekach - ale może coś się zmieni - bo to ściagało by ludzi ( łącznie z dziećmi do Starogardu)
gg
gg 12.03.2015, 10:42
Podniecenie wśród gawiedzi: będzie McDonald. Żałosne
kotszczot
kotszczot 12.03.2015, 21:44
Żałosne! Wręcz przykre, że dla wielu ludzi MCDonald to synonim luksusu i lepszego życia.
11.03.2015, 12:10
Ja to się cieszę z kina, jeżeli chodzi o sklepy widać, że w znacznej części będzie to powtórka z rozrywki z rynku - czyli taka sobie atrakcja...
11.03.2015, 13:20
[quote]
Ja to się cieszę z kina, [/quote]

Kino splajtuje pierwsze
11.03.2015, 18:18
Bo tam 60 % widzów jest z Starogardu. A Tczewiacy jeżdżą do kina w Gdańsku.
Tczewianin
Tczewianin 11.03.2015, 21:12
Dobrze że będziecie mieli kino, przynajmniej u nas będzie spokój z wami. Szkoda że nie będzie McD, ale jakoś przebolejemy .
12.03.2015, 06:47
Zawsze wiedziałam, że Tczewianie to smród, brud, ubóstwo i ciasnota umysłów!Żenujące...eh
turysta
turysta 12.03.2015, 19:44
"gosciu" zenujacy jest Twoj wpis zachowales sie, jak prostak ! przeczytaj moze raz jeszcze co napisal "Tczewianin"
11.03.2015, 11:53
że dożyjemy jeszcze takich czasów ,w których strażnik miejski będzie machał do nas ręką zapraszając do zaparkowania na wolnym miejscu na rynku.
I wykrakałem:-))
11.03.2015, 14:14
NIE BĘDZIE MACHAŁ STRAŻNIK, bo wjazd na rynek będzie zablokowany a z pewnością częściowo ograniczony ! Poza chyba troche nalezy sie rynkowi też - więcej zieleni , relaksu i rozrywki a nie tylko hałas i smród spalin samochodów aby niektórzy mogli swoje biznesy utrzymać...
11.03.2015, 14:55
zieleń na rynku? Zaorają go wreszcie?
Kasia
Kasia 11.03.2015, 11:23
a ja się cieszę ze sklepu zoologicznego Zookarina, bo Starogardzka zooBajka w Tesco i Kociewskiej są najdroższymi sklepami zoologiczny w powicie i województwie chyba, ceny maja kosmiczne... masakra, omijamy ze znajomymi szerokim łukiem... W Tczewie bardzo mi się ten sklep podobał no i fajnie ze będzie i u nas!!
ktos
ktos 11.03.2015, 11:36
polecam sklep na parkowej, kolo gazowni. bardzo mily Pan i ceny bija bajke na glowe.
Kasia
Kasia 11.03.2015, 11:41
KTOŚ, tak znam i własnie tam kupuję, również polecam, miła obsługa i wielka wiedza na temat karm i żywienia.
11.03.2015, 18:04
są tam też suszone bycze penisy i robią furorę dla podstarzałych babek.
Kasia
Kasia 11.03.2015, 19:58