Piątek, 15.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…

  • 7.03.2014, 10:04
  • AM
Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy…
Podziel się:
Oceń:
- Babciu, pilnie potrzebuję pieniędzy… - taki telefon może odebrać każdy z nas, nie zdając sobie sprawy, że może mieć do czynienia z przestępcą. Oszuści działający metodą „na wnuczka” wprowadzają swoje ofiary w błąd, podając się za członka rodziny, prowadzą rozmowę w taki sposób, że potencjalna ofiara sama „zgaduje”, że rozmawia z kimś z rodziny - wnuczkiem, bratankiem, siostrzenicą.  Policjanci zatrzymują oszustów, lecz w ich miejsce pojawiają się kolejni, którzy modyfikują swoje metody działania. W ostatnim czasie podają się nawet za policjantów. Pamiętajmy w takich przypadkach natychmiast kontaktujmy się z Policją.

Sprawcy posługujący się metodą „na wnuczka” często działają w zorganizowanych grupach - w celu osiągnięcia korzyści majątkowych wprowadzają osoby pokrzywdzone w błąd co do swojej tożsamości, podając się za bliskiego członka rodziny: wnuczka, bratanka, kuzyna, siostrzeńca, synową lub podając się za członka rodziny znajomych, sąsiadów, przyjaciół. Ostatnio przestępcy podają się nawet za policjantów aby uwiarygodnić swoje zamiary. 

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Najpierw typują swoje potencjalne ofiary – najczęściej wybierają osoby starsze, mieszkające samotnie w dużych miastach. Wykorzystują głównie dane zawarte w książkach telefonicznych, wyszukując imiona, które rzadko występują współcześnie.  Następnie dzwonią do tych osób i w czasie rozmowy, wzbudzając przekonanie, że są ich krewnymi czy znajomymi, proszą o pilne pożyczenie pieniędzy na różnego rodzaju cel. Po kilku minutach kolejny telefon – to mężczyzna, który podaje się za policjanta i potwierdza całe zdarzenie.
Jest to oczywiście kłamstwo, które ma uwiarygodnić działanie oszustów.

Pamiętajmy! Policja tak nie działa! Policjanci w takich przypadkach nie kontaktują się telefonicznie. Gdy dzwoni do nas osoba podająca się za funkcjonariusza natychmiast skontaktujmy się z Policją dzwoniąc na bezpłatny numer 112 czy 997 bądź kontaktując się z najbliższą jednostką Policji.

Tylko natychmiastowe powiadomienie Policji daje duże możliwości szybkiego zatrzymania sprawcy. 

Ostatnio w Gdyni, dzięki temu , że pokrzywdzony szybko zorientował się, że padł ofiarą oszustów i natychmiast powiadomił Policję, troje sprawców, mimo iż telefonowali z Warszawy, zostało zatrzymanych i aresztowanych.

 

AM

Komentarze (90)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Susan Benson
Susan Benson Wczoraj, 21:59
Witaj, Panie i Panowie, czy pilnie potrzebujecie *** biznesowej, osobistej lub *** hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail ([email protected]), aby uzyskać ***

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, zaangażowana w pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy zostały zaprojektowane, aby pomóc w rozwoju, ochronie i oszczędzaniu majątku poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i specjalistycznej wiedzy.

Jeśli tak trudno uzyskać *** kapitałową od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Gdy składasz wniosek w SFGI, starasz się o kontakt z zaufaną firmą, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Przez cały proces będziesz się troszczyć.

GŁÓWNE KORZYŚCI;

- Zastosuj zawsze i wszędzie.
- Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Pożycz od 1000 do 30 milionów euro
- Brak ukrytych opłat.
- Niskie oprocentowanie 3%
- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny przez okres 1-30 lat.
- Oferujemy zarówno *** zabezpieczone, jak i niezabezpieczone

Jeśli potrzebujesz pilnej *** w ciągu 24 godzin, napisz do poniższego e-maila, aby uzyskać więcej informacji

Email: ([email protected])
Email: ([email protected])
WhatsApp: +447903159998

Gorące pozdrowienia
Susan Benson
nora
nora Wczoraj, 17:04
Witaj, Czy potrzebujesz ***? Czy potrzebujesz ***? Pomożemy Ci uzyskać szybką *** gotówkową

rozwiązać twoje problemy finansowe z bardzo niską stopą procentową w wysokości 3%. Ten program finansowania

pozwala klientowi cieszyć się niskim zwrotem z odsetek.
Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, rachunki medyczne, opłaty szkolne, wypłaty, kredyty na działalność gospodarczą,

osobiste *** lub niespodziewane problemy z gotówką itp. Nasza usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna.
Koniec z czekaniem i stresującymi wizytami bankowymi. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni

Tydzień - możesz uzyskać *** i wykonywać transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz
Zapewniamy 24-godzinną pomoc w światowej klasie. Zapytania / pytania? - Wysłać e-maila do (

[email protected] lub whatsapp +13052248197) i otrzymasz

odpowiedź za kilka minut.
Twoja rodzina, przyjaciele i współpracownicy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz

do nas, a dostaniesz ***.
Twoja finansowa wolność jest w twoich rękach!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Zawsze jesteśmy podekscytowani, aby usłyszeć od Ciebie! Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości,

napisz do nas przez e-mail
([email protected] lub whatsapp +13052248197)
([email protected])
Pozdrowienia
Pani NORA MASON
Adrian Bayford
Adrian Bayford Wczoraj, 15:19
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 2 dni temu, 10:01
Cześć wszystkim, jestem z Polski, szybko używam tego medium, aby ścinać świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczkodawcy, którzy pomogli mi i sprawili, że moje życie zmieniło się z trawy w łaskę, z bycia biednym do bogatej i odnoszącej sukcesy kobiety, która może teraz pochwalić się zdrowym i bogatym życiem bez stresu i trudności finansowych. Po tylu miesiącach prób uzyskania *** w Internecie i zostałem oszukany sumą 17.214 $, tak rozpaczliwie szukałem *** od legalnego pożyczkodawcy ***, który nie doda mi do bólu, więc postanowiłem skontaktować się z przyjacielem mój, który niedawno dostał *** przez Internet, rozmawialiśmy o tej kwestii i do naszych wniosków powiedział mi o człowieku o nazwisku Robbie dagga, który jest dyrektorem generalnym *** kapitałowej Pożyczka finansowa. Złożyłem więc wniosek o *** w wysokości (350.000,00 EURO) o niskiej stopie procentowej w wysokości 3%, więc pożyczka została zatwierdzona bez stresu i wszystkie przygotowania, które zostały wykonane w związku z przekazaniem ***, aw ciągu 24 godzin od złożenia *** na moje konto bankowe, więc chcę doradzić każdemu, kto potrzebuje ***, aby szybko skontaktować się z NIM ([email protected]), modlę się, aby Bóg dodał więcej błogosławieństw do swojego życia i do wszystkich wokół niego, jeśli jesteś zainteresowany, możesz skontaktować się z nimi teraz
Emily Gonzales
Emily Gonzales 12.02.2019, 22:05
Jestem Emily Gonzales po imieniu. Jestem z Meksyku, ale mieszkam w Barcelonie w Hiszpanii, chcę użyć tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie są oszustów. Kilka miesięcy temu byłem obciążony finansowo, a z powodu mojej desperacji zostałem oszukany przez kilku pożyczkodawców *** w wysokości 5.000,00. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie polecił mi bardzo wiarygodnej firmy pożyczkowej, zwanej David Peterson *** Firm, która pożyczyła mi niezabezpieczoną *** w wysokości 45 000 $ w ciągu 12-14 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek ***, skontaktuj się z nią teraz przez e-mail: davidpeterson***[email protected] lub przez WhatsApp +1 (413) 676-9401. Używam tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukujących pożyczek z powodu piekła, które przeszedłem w rękach tych oszukańczych pożyczkodawców. Skontaktuj się ze mną poprzez mój osobisty adres e-mail [email protected]
Adrian Bayford
Adrian Bayford 11.02.2019, 18:18
Cześć,

Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj ***!

Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących ***. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: ([email protected]
Ania Wioletta
Ania Wioletta 11.02.2019, 16:34
Witajcie, moi dobrzy ludzie z Polski, czy szukaliscie pilnej pozyczki, zeby splacic rachunki, zalozyc firme, zbudowac swój wymarzony dom i kupic samochód? jesli wiec przywitasz sie z poczuciem relium, bo tu jest firma pozyczkowa tutaj, w naszym kraju, Warszawa, jestem pania Ania z nazwiska i mieszkam tu w Polsce, szukalem pozyczki od 2 tygodni temu i w zeszlym tygodniu dostalem mail na forum i widzialem firme o nazwie Jorge Grace, która pomogla wielu ludziom przed tutaj w naszym kraju, i skontaktowalem sie z e-mailem i sledzic ich wplywy, i zlozylem wniosek o pozyczke w wysokosci 280 000 PLN i wreszcie dostalem pozyczke od Jorge Grace i tody przyszli na strone, aby odwolac sie do tej legalnej firmy i sa0bezpiecznie zabezpieczeni przed oszustami, wiec prosze skontaktuj sie z e-mailem (jorgegrace***[email protected]), a ty takze sledz ich na Facebooku, aby zobaczyc wiecej uslugi i jest bezpieczny i zabezpieczony.

Ania Wioletta
Adrian Bayford
Adrian Bayford 10.02.2019, 04:27
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 10.02.2019, 00:50
Cześć, moi ludzie, czy jesteś w kryzysie finansowym i potrzebujesz *** na opłacenie rachunków i założenie firmy? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem *** w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Globel provsion i chcę szybko skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co jest zgodne z prawdą i prawdą, po prostu zrób to, co o co prosiłeś, w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedź na swój problem finansowy, a zobaczysz, że jedyną osobą, której możemy zaufać, jest Globel provsion, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc skontaktuj się z nim dzisiaj, aby otrzymać ten e-mail poniżej:{[email protected]} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również wyczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj i czekam tutaj na twój dzisiejszy rodzaj odpowiedzi
Adrian Bayford
Adrian Bayford 8.02.2019, 01:44
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Werset MICHAŁ KEVIN
Werset MICHAŁ KEVIN 7.02.2019, 17:23
Szukasz PRAWDZIWEJ KREDYTOWEJ FIRMY KREDYTOWEJ, która dostarczy Ci *** od 10 000 euro do 10 000 000 euro (na *** biznesową lub korporacyjną, *** osobistą, kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne, venture capital, *** na zdrowie itp. ))
A może odmówiono ci kredytu z banku lub instytucji finansowej z tego czy innego powodu?
Złóż wniosek i uzyskaj realną *** finansową, przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 3 dni.
KREDYT FINANSOWY FIRMA FINANSOWA MICHAEL KEVIN, jesteśmy kredytodawcą kredytowym na poziomie międzynarodowym, który zapewnia PRAWDZIWE KREDYTY FINANSOWE dla osób fizycznych i firm o niskim oprocentowaniu 2% z ważnym paszportem lub paszportem międzynarodowym Twojego kraju w celu weryfikacji.
Spłata kredytu rozpoczyna się 1 (jeden) rok po otrzymaniu ***, a okres spłaty wynosi od 3 do 35 lat.

DO NATYCHMIASTOWEGO ODPOWIEDZI ORAZ PRZETWARZANIA WNIOSKU O GRANICĘ W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH,
Skontaktuj się z nami bezpośrednio za pośrednictwem tego listu: michaelkevinfinancial***[email protected]

Skontaktuj się z nami, podając następujące informacje:

Pełna nazwa: ____________________________
Kwota wymagana jako pożyczka: ________________
Pożyczka Czas trwania: _________________________
Cel ***: ______________________
Data urodzenia: ___________________________
Płeć: _______________________________
Stan cywilny: __________________________
Adres kontaktowy: _______________________
Miasto / Kod pocztowy: __________________________
Państwo: _______________________________
Zawód: ____________________________
Telefon komórkowy: __________________________

Wyślij zapytanie o natychmiastową odpowiedź na: michaelkevinfinancial***[email protected]

podziękować

CEO. Werset MICHAŁ KEVIN
KREDYT FINANSOWY FIRMA MIKHAIL KEVIN
E-mail: michaelkevinfinancial***[email protected]
Adrian Bayford
Adrian Bayford 6.02.2019, 14:46
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Ryan Jeremy
Ryan Jeremy 6.02.2019, 03:46
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie ***, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem *** w wysokości 58 000 euro od globalnej *** tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cię poprosiło i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc proszę skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {[email protected]} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuję się z nimi dzisiaj i czekam na życzliwą odpowiedź dzisiaj
michaelkevinfinancial***firm@gmail.com
michaelkevinfinancial***[email protected] 6.02.2019, 02:02
Vous recherchez une véritable entreprise de crédit financier pour vous proposer un crédit allant de 10 000 à 10 000 000 euros (prêt commercial ou commercial, prêt personnel, crédit hypothécaire, crédit automobile, crédit automobile, crédit de consolidation de dette, capital risque, crédit santé, etc.) ))
Ou avez-vous déjà refusé un prêt auprès d'une banque ou d'une institution financière pour une raison ou une autre?
Soumettez votre candidature maintenant et obtenez un véritable prêt financier, traité et approuvé dans les 3 jours.
FINANCIAL *** SOCIÉTÉ FINANCIÈRE MICHAEL KEVIN, nous sommes un prêteur au niveau international qui fournit des prêts REAL FINANCIAL à des particuliers et des entreprises ayant un faible taux d’intérêt de 2% et une carte d’identité ou un passeport international en cours de validité pour vérification.
Le remboursement du prêt commence un an après la réception du prêt et la période de remboursement est comprise entre 3 et 35 ans.

POUR RÉPONDRE IMMÉDIATEMENT ET TRAITER VOTRE DEMANDE DE FRONTIÈRE DANS LES 2 JOURS OUVRABLES,
Contactez-nous directement par cette lettre: michaelkevinfinancial***[email protected]

Contactez-nous avec les informations suivantes:

Nom complet: ____________________________
Le montant requis sous forme de prêt: ________________
Durée du prêt: _________________________
Le but du prêt: ______________________
Date de naissance: ___________________________
Le ***e: _______________________________
État civil: __________________________
Adresse de contact: _______________________
Ville / code postal: __________________________
Pays: _______________________________
Occupation: ____________________________
Téléphone portable: __________________________

Envoyez votre demande de réponse immédiate à: michaelkevinfinancial***[email protected]

remercier

PDG. MICHAEL KEVIN
SOCIÉTÉ DE CRÉDIT FINANCIER MIKHAIL KEVIN
Courriel: michaelkevinfinancial***[email protected]
Pablo Walker
Pablo Walker 5.02.2019, 15:48
Witam wszystkich tutaj, aby złożyć zeznanie, w jaki sposób otrzymałem *** od ***s Lending Club (Lending Club), po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że również zeznają na tym forum, uważałem, że zeznania są prawdziwe i zostały złożone, ale nigdy nie dałem mi ***. Potrzebowałem pilnej ***, aby założyć firmę, i złożyłem wnioski od różnych pożyczkodawców, którzy obiecali pomóc, ale nigdy nie dali mi ***. Dopóki mój znajomy nie przedstawi mnie ***s Lending Club (Lending Club), który obiecał mi pomóc i rzeczywiście zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie poznam *** Lending Club (Lending Club), który rzeczywiście pomógł mi z pożyczką i zmienił moje przekonanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujecie prawdziwej i pilnej ***, prosimy o kontakt z ***s Lending Club (Lending Club)

Email przez: ***[email protected]
Adrian Bayford
Adrian Bayford 3.02.2019, 20:42
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Frank Raymond
Frank Raymond 2.02.2019, 21:12
Witaj, widzę, nazywam się Frank Raymond, rozdajemy *** biznesową od minimalnej kwoty 5.000.usd do maksymalnej kwoty 1.000.000.usd. Jeśli jesteś zainteresowany zabezpieczeniem jakiejkolwiek ***, możesz skontaktować się z nami teraz Pan Frank Raymond poprzez e-mail frankraymond***investment @ gmail.com

WNIOSEK O POŻYCZKĘ

    Pełne imię i nazwisko:....................
    Kraj:.....................
    Stan:..............
    Miasto:..............
    Seks:.........................
    Nr telefonu:...........
    Kwota *** :...........
    Miesięczny przychód:..........
    Zawód:...................
    Okres kredytowania: ...................
    Cel ***:..................
    Adres e-mail: ......................
    Czy zastosowałeś się wcześniej? ............
Adrian Bayford
Adrian Bayford 1.02.2019, 14:25
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])
Mr william rogers
Mr william rogers 1.02.2019, 07:55
Złóż wniosek o przystępną *** 2%:

Witam wszystkich, którzy jesteśmy finansowani przez Financial Service firmy Sun Trust i są zarejestrowani przez rząd. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek przy bardzo niskich stopach procentowych 2%.
Czy potrzebujesz pilnej ***, aby rozpocząć nowy rok?
Czy potrzebujesz pilnej *** na spłatę rachunków?
Czy potrzebujesz pilnej ***, aby założyć firmę?
Czy potrzebujesz pilnej *** osobistej?
Czy potrzebujesz pilnej *** na leczenie?
Czy potrzebujesz pilnej *** na zakup domu, czy potrzebujesz pilnej ***, jeśli tak, skontaktuj się z nami przez e-mail: ([email protected])

Z poważaniem ,
William Rogers.
Adrian Bayford
Adrian Bayford 29.01.2019, 00:21
cześć

Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Oferujemy wszelką pomoc finansową o korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem ([email protected])

Pozostałe