PREMIUM DISTILLERS SP. Z O.O. poszukuje pracowników do Zakładu Produkcyjnego w Starogardzie Gdańskim

  • 05.08.2022, 08:47
  • art. spons.
PREMIUM DISTILLERS SP. Z O.O. poszukuje pracowników do Zakładu Produkcyjnego…

Podziel się:

Oceń:

PREMIUM DISTILLERS SP. Z O.O.

Premium Distillers Sp. z o.o. należy obecnie do Grupy United Beverages, jednego z największych dystrybutorów alkoholi w Polsce, który od 20 lat współpracuje z największymi producentami alkoholu w kraju i na świecie. Grupa jest również jednym z największych importerów win i alkoholi mocnych oraz właścicielem wielu znaków towarowych w różnych kategoriach i segmentach rynku.
 

poszukuje pracowników

do Zakładu Produkcyjnego w Starogardzie Gdańskim

na stanowisko

OPERATOR URZĄDZEŃ ROZLEWNICZYCH
 

Proponujemy:

♦ zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
♦ pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku
♦ dodatkowe benefity: opieka medyczna, dofinasowanie zajęć sportowych

⇒ Od kandydatów oczekujemy gotowości do pracy w systemie zmianowym; chęci współpracy, zaangażowania oraz sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań.

⇒ Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia.

⇒ Mile widziane posiadanie badań do celów sanitarno-epidemiologicznych.


________________________________________
Aplikacje wraz ze zgodą* na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres:
[email protected]
lub składać osobiście w siedzibie Spółki
ul. Skarszewska 1, 83-200 Starogard Gdański

 

*treść zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

art. spons.

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wojtek
Wojtek 06.08.2022, 10:51
Na Kociewiu nie szanuje się Pracownika !!!.
robert
robert 06.08.2022, 11:43
kolesiostwo , nepotyzm i kur.estwo - nie polecam tam pracować , zapytajcie tych , którzy odeszli...
Henio
Henio 08.08.2022, 06:27
A najgorzej jak poza pracą tam masz jeszcze jakieś dodatkowe w miarę opłacalne zajęcie, a praca w Polmosie nie jest twoim być albo nie być. Wtedy masz wieczne problemy. Oni kochają ludzi zrozpaczonych, zdesperowanych którzy dla Polmosu zrobili by wszystko - nawet sprzedali brata. Wtedy możesz liczyć na lepsze spojrzenie kierownika i pochwałę ustną z wpisem do akt. O poklepaniu po garbie nie wspomnę. Ogłoszenie na pół strony jakby zarobki tam zaczynały się od 4 tys na rękę. Żal mi ludzi którzy tam pójdą i dostaną najniższą i 150 PLN premii. Najgorsze jest wyrwać się z tego g***@. Niektórzy niestety się w nim urządzają.
Puchacz_Ruchacz
Puchacz_Ruchacz 08.08.2022, 07:51
Dokładnie! Pozdrawiam wszystkich z którymi tam pracowałem i mieli odwagę coś zmienić w swoim życiu i się stamtąd zwolnić. A czy będzie to polskie, francuskie czy amerykańskie to i tak pracowników na linii i magazynie będą traktowali jak swołocz- dopóki w kadrach jedna pani ma swój folwark i robi sobie co chce a góra tylko temu przyklaskuje to na pewno nie będzie lepiej. Jak już to tylko gorzej.
kiker
kiker 05.08.2022, 22:30
Najpierw 20 zwolnionych a teraz szukają pracowników.... Czyżby na nowych warunkach...hehe
Czarna_M@mb@
[email protected]@ 08.08.2022, 06:33
Ale chyba na lepszych co ? Nowy właściciel nowy plan nowe horyzonty nowe możliwości rozwoju to dla pracowników też coś skapnie. Jakaś 13-stka ? Dodatki? Karton wódki co miesiąc ? Wczasy pod grusza ?
kiker
kiker 08.08.2022, 10:10
Ten żart w formie sarkazmu to ci wyszedł....
Cierpiący(Bogdan)
Cierpiący(Bogdan) 05.08.2022, 21:32
Dobry pracodawca nie zniża się do ogłoszeń w lokalnej prasie. Jeśli jest DOBRY to szukają nowych z polecenia obecnych pracownikow. Jak pracodawca jest bylejaki to nikt go nie będzie polecał.
A firma o ugruntowanej pozycji na rynku to starogardzki polmos był kiedyś jakieś 30 lat temu. To już nie jest polskie to nawet wódka jakoś dziwnie smakuje - wręcz szkodzi.
słusznieminiony
słusznieminiony 05.08.2022, 10:31
a deputat w benefitach też jest?
a płacicie normalnie czy jak w lidlach i biedronkach bo taki benczmark na lokalnym rynku?
albin siwak
albin siwak 05.08.2022, 13:50
zapomnij , to już nie polmos , wszystko się zmieniło , ale na gorsze...

Pozostałe