Piłka nożna, siatkówka, gra w boule - sport w pigułce

  • 20.07.2022, 15:10
  • redakcja
Piłka nożna, siatkówka, gra w boule - sport w pigułce

Podziel się:

BOULE: 12 lipca w Parku Miejskim w Skórczu odbyły się rozgrywki w Boule dla dzieci i młodzieży. W zabawie wzięło udział około trzydziestu uczestników. Rywalizacja była niezwykle zacięta i emocjonująca. Na oczekujących na swoją kolej zawodników czekały pyszne kiełbaski oraz inne zabawy. Na koniec każdy otrzymał słodki upominek. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami.

SIATKÓWKA: Już 23 lipca o godzinie 10.00 w Czarnej Wodzie odbędą się Mistrzostwa Czarnej Wody w siatkówce plażowej. Zwody odbędą się na stadionie miejskim. Zapisy dwuosobowych drużyn prowadzone są do czwartku (21 lipca) do godziny 14.00 w Urzędzie Miejskim w pokoju numer 9, telefoniczne pod numerem: 58 587 8850 (wew. 37) lub pocztą elektroniczną: [email protected] Szczegóły dostępne są na stronie internetowej: www.czarna-woda.pl.

PIŁKA NOŻNA: W środę, 20 lipca, piłkarze Klubu Piłkarskiego Starogard zmierzą się w trzecim sparingu z zawodnikami Jaguara Gdańsk. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30 na boisku Włókniarz przy ulicy Harcerskiej w Starogardzie. A już w sobotę starogardzianie staną naprzeciwko Pomezanii. Trzymamy kciuki za zwycięstwo naszych zawodników.

 

_redakcja

Komentarze (0)


Pozostałe