Już w niedzielę XXII Festyn Kociewski w Zblewie! Nie może Was tam zabraknąć!

  • 02.07.2022, 10:00
  • redakcja
Już w niedzielę XXII Festyn Kociewski w Zblewie! Nie może Was tam zabraknąć!…

Podziel się:

Oceń:

Gmina Zblewo z zaprasza na fantastyczną, letnią zabawę w sercu Kociewia! Bawimy się na XXII Festynie Kociewskim już w najbliższą niedzielę 3 lipca na Placu 700-lecia w Zblewie. W programie m.in. wspaniałe koncerty, swojskie jedzenie od Kół Gospodyń Wiejskich, pełen emocji i dobrej zabawy turniej sołectw, kolorowy jarmark oraz wesołe miasteczko dla dzieci. A na scenie – gwiazdy: zespół TOP GIRLS oraz gwiazda wieczoru zespół LEMON. - Nie zabraknie najjaśniejszych gwiazd Kociewia – specjalnie dla naszej publiczności m.in. pokaz mody „Awangarda Kociewska” Kamili Froelke, światowej sławy kreatorki mody z Kociewia oraz występy naszych artystów - informują organizatorzy Festynu.

W związku z przygotowaniami i organizacją imprezy masowej „XXII FESTYN KOCIEWSKI” informujemy, że będą utrudnienia w ruchu kołowym na placu 700-lecia w Zblewie.
Wjazd i parkowanie na placu będzie niemożliwe w dniach od 02.07.2022 r. (sobota) od godz. 20.00 do dnia 03.07.2022 r. (niedziela) do godz. 24.00.
Za wszelkie utrudnienia i niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

 

PARKINGI DLA GOŚCI FESTYNU

W niedzielę 3 lipca na zmotoryzowanych gości Festynu Kociewskiego w Zblewie czekać będą wygodne parkingi. Przypominamy, iż w tym roku bawimy się na Placu 700-lecia w centrum Zblewa! Dzięki uprzejmości Polo Marketu i Delikatesów - zostaną także udostępnione parkingi przy tych obiektach. Ruchem będą kierować nasi niezawodni strażacy.

Gdzie parkować? Oto lista parkingów dla gości Festynu Kociewskiego:

• Parking POLO MARKET - ul. Kościerska 36B
• Parking przy DELIKATESACH - ul. Kościerska 2
• Parking przy „starej plebanii” - ul. Kościelna
• Parking przy Urzędzie Gminy ul. Główna

 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe