Zderzenie volkswagena z rowerem. Poszkodowany rowerzysta trafił do szpitala

  • 28.06.2022, 10:12
  • redakcja
Zderzenie volkswagena z rowerem. Poszkodowany rowerzysta trafił do szpitala…

Podziel się:

Oceń:

Dzisiaj, 28 czerwca, około godziny 8.00 w Starogardzie Gdańskim na skrzyżowaniu ul. Jabłowskiej z Pelplińską doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowego volkswagena i rowerzysty.

Dyżurny skierował na miejsce patrol drogówki.
- Jak ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, w wyniku zderzenia auta z rowerzystą, 58-letni kierowca jednośladu trafił do szpitala w celu zdiagnozowania obrażeń ciała. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Obecnie policjanci wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia - poinformował nas asp. sztab. Marcin Kunka z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

 


 
_redakcja

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kiker
Kiker 29.06.2022, 15:08
Bando oszołomów... skręt w prawo jest tam warunkowy i macie obowiązek zatrzymać się i udzielić pierwszeństwa rowerom i pieszym. Czy to takie skomplikowane!!! Dlaczego w tym mieście rowerzyści jeżdżą notorycznie po chodnikach? Czy straż miejska i policja ma zamiar w końcu coś z tym zrobić?
Roman
Roman 30.06.2022, 10:01
Ostatnio dojeżdżając do skrzyżowania wyświetliła mi się zielona strzałka warunkowego skrętu w prawo. Zatrzymałem się więc przed sygnalizatorem, to stary cap za mną o mało zawału nie dostał tak się spienił.Zaczął trąbić i tylko czekałem aż wysiądzie i zacznie mnie pouczać bamber co za głębokiej komuny zdawał prawko za drób.
kiker
kiker 01.07.2022, 10:26
Niestety mentalność oszołomów na polskich drogach to tak 30 lat za Skandynawią i Europą Zachodnią...znam to z autopsji...
XxX
XxX 28.06.2022, 18:54
Mieszkam centralnie na skrzyzowaniu, i weź dopiero wyjedz z podwórka jak wszyscy tam zapier******.! Zdecydowanie powinny byc wydłużone przerwy pomiedzy sygnalizacjami.
mieszkaniec
mieszkaniec 28.06.2022, 17:43
Proponuje na tym skrzyżowaniu postawić monitoring i mandaty posypią się ,żyła złota dla policjantów .
Zaprojektowane jak dla obcego
Zaprojektowane jak dla obcego 28.06.2022, 14:42
Wcale mnie to nie dziwi. Przy takiej organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu musiało w końcu do tego dojść.
Darek
Darek 28.06.2022, 12:36
Ludzie się na przepisach nie znają i to są efekty.Piesi bez upewniania wchodzą pod koła auta wpatrzeni w smartfony lub z telefonem przy uchu, a rowerzyści przejeżdżają przez zwykłe przejścia dla pieszych rowerami zamiast zejść i przeprowadzić.Tam gdzie jest przejazd dla rowerów to możecie przejechać ale na zwykłym przejściu ściągasz dup.. z roweru i przeprowadzasz.O pędzeniu rowerem na ścieżce rowerowej w rejonie skrzyzowań nie będę nawet wspominał.
Antyrower
Antyrower 28.06.2022, 11:07
Rowerzysci to swiete ktowy.ich przepisy nie obowiazuja. Czesto zachowuja sie jakby byli pozbawieni rozumu
Kierowca
Kierowca 28.06.2022, 11:33
Tam jest sygnalizacja swietlna.. Ja też bym ostatnio został potrącony jadąc na zielonym bo pan z auta osobowego pojechał na strzalce nawet nie zatrzymując się na czerwonym! Jestem kierowca i cyklista więc nie bronie nikogo!
Kierowca
Kierowca 28.06.2022, 16:34
Dziś na tym skrzyżowaniu dwóch w prawo skręcało na strzałce zielonej, a trzeci przejechał na czerwonym prosto..... 🤦🏻‍♂️

Pozostałe