[FOTO] Przedszkolaki w starogardzkiej komendzie

  • 24.06.2022, 10:55
  • Źródło: KPP Starogard
[FOTO] Przedszkolaki w starogardzkiej komendzie KPP Starogard

Podziel się:

Oceń:

Komendę Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim odwiedziły maluchy z Niepublicznego Przedszkola „Plastuś”. Mali goście zapoznali się z pracą policjantów, obejrzeli policyjny sprzęt, a także zobaczyli, jak wygląda radiowóz oraz policyjna strzelnica. Uczestnicy wycieczki z zainteresowaniem przysłuchiwali się wypowiedziom policjantki, która zdradzała im tajniki służby w policji.

14 czerwca br. starogardzcy stróże prawa gościli w swoich progach dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Plastuś”. Policjanci oprowadzili swoich gości po budynku komendy. Podczas tej niecodziennej wycieczki maluchy miały okazję między innymi zobaczyć, w jaki sposób mundurowi zabezpieczają odciski linii papilarnych. Wizytacja w komendzie była również doskonałą okazją do pokazania wyposażenia używanego przez mundurowych w czasie codziennej służby. Dzieci zobaczyły z bliska policyjny radiowóz oraz strzelnicę.

Wspólny cel policjantów i wychowawców to – troska o bezpieczeństwo dzieci. Tym przedszkolakom, które odwiedziły wczoraj progi starogardzkiej komendy, policjant będzie kojarzył się z osobą, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się z prośbą o pomoc.
 

Źródło: KPP Starogard

Zdjęcia (6)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe