Muzyczne oblężenie Grodziska Owidz

  • 18.06.2022, 18:25
  • redakcja
Muzyczne oblężenie Grodziska Owidz Anna

Podziel się:

Oceń:

Studio Muzyczne Starogard zorganizowało dziś, w Grodzisku Owidz, koncert podsumowujący zajęcia w roku szkolnym 2021/2022. Publiczność dopisała.

Muzyczne oblężenie Grodziska Owidz rozpoczęło się 18 czerwca, w samo południe. Na scenie wystąpili podopieczni Studia Muzycznego Starogard, w koncercie podsumowującym efekty ich rocznej pracy i zaangażowania w muzykę. Choć przedział wiekowy wykonawców był duży to poziom ich muzycznych umiejętności - wysoki. Po koncercie były dyplomy, podziękowania i gratulacje dla wykonawców. 
Klimat imprezy był bardzo rodzinny. Wydarzeniu towarzyszyło wiele atrakcji dla dzieci. 

O SMS
Studio Muzyczne Starogard to Fundacja pomagająca w rozwoju muzycznym i promocji artystów, realizuje nagrania i prowadzi lekcje muzyki.  
- Przekazujemy nie tylko wiedzę, ale swoje umiejętności zdobyte na przestrzeni lat. Oferujemy szeroki zakres możliwości rozwoju. Nie zamykamy się na żaden gatunek muzyczny i gwarantujemy indywidualne podejście do każdej osoby, która chce rozwijać swoją pasję związana z muzyką. W ramach zajęć oferujemy dostęp do korzystania z profesjonalnego sprzętu muzycznego i w pełni przystosowanych do tego pomieszczeń: sali prób i studia nagrań. Jest to jedyne miejsce w Starogardzie Gdańskim, w którym połączono możliwość prowadzenia zajęć i realizacji nagrań. Każdy kto tylko marzy o muzyce dzięki naszej pomocy może spełnić swoje marzenia – zapewnia pan Mikołaj (więcej www.studiomuzyczne.stg.pl).

_redakcja

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 20.06.2022, 09:02
Gratulacje dla Studia.Profesjonalna pomoc dla uzdolnionej muzycznie młodzieży.Występ super.
I co można zaliczyć na plus -nie ma na pierwszych" stronach" przedsięwzięciach powiatowych polityków.Czyżby nie mogli tym razem pozowac Konkolewska i Gabriel ?
Muzyk
Muzyk 21.06.2022, 15:28
Super impreza.

Pozostałe