Nieznany mężczyzna zaczepiał 8-letnią dziewczynkę? Sprawę bada policja

  • 15.06.2022, 14:38
  • redakcja
Nieznany mężczyzna zaczepiał 8-letnią dziewczynkę? Sprawę bada policja…

Podziel się:

Wczoraj jedna z internautek opublikowała w mediach społecznościowych wpis, z którego wynikało, że w godzinach popołudniowych w miejscowości Wielki Bukowiec w gminie Skórcz nieznany mężczyzna zaczepiał jej 8-letnią córkę. - Na szczęście udało jej się dobiec do sklepu (pomimo że biegł za nią, wołał i prosił, by czekała), gdzie zaopiekowała się nią ekspedientka. Przestraszony mężczyzna uciekł w pośpiechu… Kamera przy sklepie uchwyciła całe to zderzenie. O wszystkim poinformowałam Policje... Był to starszy siwy mężczyzna czarnym autem w wieku 50-60 lat - opisuje kobieta.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Policją, która przyjęła zgłoszenie w tej sprawie. Jak poinformował nas asp. sztab. Marcin Kunka, policjanci udali się wczoraj na miejsce, gdzie rozpytali świadków. Obecnie funkcjonariusze weryfikują, czy doszło do przestępstwa i prowadzą w tej sprawie czynności wyjaśniające. O sprawie powiadomiony został dzielnicowy.

Wiele wskazuje jednak na to, że mężczyzna nie miał złych zamiarów i prawdopodobnie chciał dopytać o drogę.
Policjanci apelują jednak do rodziców, aby ci zwracali szczególną uwagę na to, co, gdzie i z kim robią ich dzieci, gdyż – jak wiadomo – bezpieczeństwo najmłodszych w dużej mierze zależy od rodziców bądź opiekunów. Należy również rozmawiać z dziećmi i uświadamiać, jakie zagrożenia na nie czyhają.
Pamiętajmy jednak, aby nie lekceważyć tego typu zdarzeń i w razie wątpliwości powiadomić Policję.

_redakcja

Komentarze (0)


Pozostałe