Już w ten piątek startują skarszewskie Sobótki!

  • 16.06.2022, 20:30
  • redakcja
Już w ten piątek startują skarszewskie Sobótki!

Podziel się:

Oceń:

Już tylko doba dzieli nas od wielkiego skarszewskiego święta, które każdorazowo przyciąga do dawnej stolicy województwa pomorskiego tłumy mieszkańców całego regionu! W tym roku Sobótki rozpoczną się w piątek, 17 czerwca, a zakończą się rajdem motocyklowym w sobotę, 18 czerwca. Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji dla dużych i małych, młodszych i starszych. Na scenie wystąpi m.in. Andrzej Piaseczny czy C-BooL!

Każdego roku, tuż przed wakacjami, do Skarszew przybywają tłumy osób. Dzieje się tak za sprawą Skarszewskich Sobótek. Fantastyczne koncerty, wielkie gwiazdy, pyszne jedzenie, konkursy, gry i zabawy stwarzają wyjątkowy klimat, którego nie sposób zapomnieć. Nie inaczej będzie i w tym roku. Organizatorzy zadbali o to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wydarzenie rozpocznie się paradą ulicami miasta. Tuż po oficjalnym powitaniu wszystkich gości, na scenie zobaczymy występy lokalnych artystów. Niewiele później na scenie wystąpi zespół Klanczon Projekt, a tuż po nim usłyszymy włoskie przeboje w wykonaniu Andrea Lattari. To jednak nie wszystko! Gwiazdami tegorocznego święta Skarszew będą Andrzej Piasek Piaseczny oraz DJ C-Bool.
Tradycyjnie już za sceną stanie sporych rozmiarów lunapark z dmuchanymi zjeżdżalniami i placem zabaw. Na miejscu uświadczymy także gry i zabawy, a nowością będzie mobilne muzeum. Miłośnicy złocistego trunku będą mogli zrelaksować się w miasteczku piwnym, kosztując przy tym przekąsek z food trucków.

Kolejnego dnia, 18 czerwca, odbędzie się zlot motocyklistów, czyli Skarszewskie Sobótki Motocyklowe. Od godziny 11.00 na terenie Skarszewskiego Centrum Sportu trwać będą pokazy motocyklowe, pokazy pierwszej pomocy i koncerty. Znajdziemy tam również dmuchane zamki i inne ciekawe atrakcje. Równo o godzinie 14.00 rozpocznie się Parada Świętego Jana. Zabawa potrwa do późnych godzin nocnych.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe