Kasztanowa w Szpęgawsku oficjalnie otwarta

  • 19.06.2022, 10:35
  • redakcja
Kasztanowa w Szpęgawsku oficjalnie otwarta

Podziel się:

Oceń:

Oddana do użytku została już ulica Kasztanowa w Szpęgawsku. W jej oficjalnym otwarciu udział wzięli m.in. mieszkańcy wsi i przedstawiciele urzędu gminnego.

Wójt Magdalena Forc-Cherek mówiła podczas otwarcia drogi, że cieszy się razem z mieszkańcami, że udało się doprowadzić do szczęśliwego tę długo wyczekiwaną inwestycję.
- Oddajemy dziś do użytku nowoczesną drogę z pełną infrastrukturą. Jestem przekonana, że po pierwsze znacząco poprawi się bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu, a po drugie Szpęgawsk zyskuje na wizerunku - zwróciła się do zebranych wójt. Po części oficjalnej licznie zgromadzonych mieszkańców zaproszono na piknik.
Jeszcze w czerwcu rusza drugi etap budowy drogi, która połączy Szpęgawsk z Rywałdem.

 

_redakcja

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zwolennik.
Zwolennik. 21.06.2022, 15:48
Super wójt Cherek-Forc, bardzo pracowita i dzielna włodarz gminy.Oby tak dalej , nasza gmina pięknie rozwija się.Bez dwóch zdań nasza pani wójt wygra następne wybory.Ma bardzo dobrą opinię wśród mieszkańców.A co do napastliwych i niekulturalnych kilku internautów to jest
takie powiedzenie: "psy szczekają a karawana jedzie dalej". Mówiąc waszym językiem;"ujadajcie " miernoty bo takich używacie okresleń i to wszystko co wam pozostało.
,
jarek
jarek 26.06.2022, 12:03
wchodzisz w zadek , a fuj i to bez mydła , ciekawe ile za to kasujesz ???
Gość
Gość 26.06.2022, 17:32
To co piszesz jarku to świadczy o tobie.Patologia jak nic.Posądzasz ,ze ktoś to pochwala działania wójt.....robi to za pieniądze ?
Sądzisz po sobie ?
Brrr ,brrr co za typ.
Trolle gminne
Trolle gminne 21.06.2022, 11:20
Najwyraźniej w gminie zatrudnili ekipę, której zadaniem jest pisanie komentarzy wychwalających panią wójt.
Bolo
Bolo 21.06.2022, 15:54
Najwyraźniej błądzisz.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.06.2022, 12:35
Czyżby w twojej ciasnej główce nie mieściło się,ze sa mieszkańcy gminy,ktorzy doceniają pracę wójt Magdaleny Forc ?
Posądzanie wójt,ze zatrudnia kogoś do pisania pochlebnych na swój temat komentarzy świadczy o twojej głupocie !
Zapewne ty byś tak zrobił, ale Ona jest na to za honorowa.
Smutne realia
Smutne realia 21.06.2022, 14:35
Widać, że gminne trolle nie mając argumentów obrzucają inwektywami. Jaka gmina taki poziom.
Gość
Gość 21.06.2022, 15:35
Masz na myśli siebie ?
Billy Milligan
Billy Milligan 21.06.2022, 14:28
jedna jej osobowość może tak ale druga pewnie jest do tego zdolna
Gość
Gość 21.06.2022, 15:33
Znalazł się specjalista od osobowości wójt.
Najpierw zajmij się sobą i przeanalizuj do czego ty jesteś zdolny jako człowiek.
Zanim oceniasz innych przyjrzyj się sobie.
Daw
Daw 20.06.2022, 11:49
Ktoś z PiS był zrobić szum na otwarciu ? Bo jeśli nie to takie otwarcie się nie liczy.
Gość
Gość 20.06.2022, 14:14
A jak się lansuje "trójca powiatowa" czyli Chyła,Gabriel i Konkolewska to jest ok ?
Wolę kogoś z PiS aniżeli tych z powiatu.PiS przekazuje miliony na remonty dróg to nic szczególnego,ze uczestniczy w otwarciu .
zulus
zulus 21.06.2022, 14:28
twoje miliony tempy dzidu
Nauczyciel
Nauczyciel 21.06.2022, 15:50
Naucz się pisać.
Gość 2
Gość 2 20.06.2022, 09:16
Brawo pani Wójt ,widać pani starania dla mieszkańców gminy.
Najbardziej efektywny wójt w powiecie.
Kobieta z dużą wiedzą i doświadczeniem samorządowym.
...
... 21.06.2022, 11:13
Co palisz?
No
No 21.06.2022, 12:36
Najpierw powiedz co ty palisz ?
zatrworzonoprzerażona
zatrworzonoprzerażona 20.06.2022, 12:47
mizerota otoczona miernotami sama pani wojt to co najmniej osobowość wieloraka a jej przy.... znaczy naczelnicy to mizerota do kwadratu, pociotki urzędnicze po układach ....ale co gorsze przyczajony (a nawet nie tak bardzo przyczajony) nowy kandydat na wójta i jego klub radnych niezależnych to jeszcze większe papudraki zdaje się
Ala
Ala 21.06.2022, 12:44
Daruj sobie te obraźliwe zwroty.Nikt dobrze wychowany tak się nie wyraża.
Nie popisuj się bo to nic nie da.
Jesteś zawistna i zazdrosna o opozycję pani wójt.
zatrworzonaprzerażona
zatrworzonaprzerażona 26.06.2022, 21:20
o opozycję czy o pozycję? a może o pozycję "o" czyli zero? @Alu?
Popieram
Popieram 21.06.2022, 11:14
Dokładnie tak.
Ubawiony
Ubawiony 20.06.2022, 14:19
Kazdy ma prawo oceniać osobę publiczną.Uważam ,ze ty przesadziłaś nazywając wójt i urzędników mizerotami i miernotami.Nieładnie .. mizeroto albo jak wolisz miernoto ?
Wyborca
Wyborca 20.06.2022, 11:09
Podzielam opinię,że wójt Magdalena Cherem jest zaangażowana w działaniu dla swoich mieszkańców.
Oczywiście duża wiedza i pracowitość to jej atuty.
Brawo dla tej pani tym bardziej,że jest jedyną kobietą wójtem w powiecie.
Acha, jest jeszcze
kobieta wójt w Smętowie ,ale jak słyszałem tam rządzi następca Szarmach bo wójt Galant jest słabiutka ,oj słabiutka.
Jest to przykład,ze niestety niektórzy pchają się do władzy tylko po kasę .A ich jedyną i najmocniejszą stroną jest propaganda.
Biorąc smętowski przekład tym większy
szacunek dla pani wójt M.Cherek-Forc .
gosc3
gosc3 20.06.2022, 10:05
otoczoną miernotami na których tle można błyszczeć ....
natalia
natalia 19.06.2022, 20:13
ciekawe,że tym razem nie było lansiarzy i fotek...
Sławek EU07
Sławek EU07 19.06.2022, 19:40
Oby więcej takich działań, czas na budowę chodnika wzdłuż drogi Starogard Gd - Rywałd - Klonówka
Janusz Kotas-Chojecki
Janusz Kotas-Chojecki 21.06.2022, 12:03
Wydać miliony na chodnik, z którego będzie korzystać garstka ludzi. Kolejny świetny pomysł Sławka EU07! Skąd ty je bierzesz?
pebaćjes
pebaćjes 21.06.2022, 14:31
o ***k ***cki wrócił co to wczasy były - tęskniliśmy

Pozostałe