Nocą po lesie - Moczary ‘22

  • 12.06.2022, 18:50
  • redakcja
Nocą po lesie - Moczary ‘22

Podziel się:

Oceń:

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Nocny Marsz na Orientację Moczary ‘22. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję poznać malownicze okolice miejscowości Studzienice w gminie Kaliska. Organizatorzy zawodów zadbali o to, aby każdy znalazł kategorię odpowiednią dla siebie. Do wyboru będą cztery trasy piesze i jedna rowerowa.

Nocny Marsz na Orientację Moczary ‘22 odbędzie się w nocy z 18 na 19 czerwca w miejscowości Studzienice. Uczestnicy będą mogli wybrać jedną z pięciu tras o różnym stopniu trudności.
Dla najbardziej doświadczonych piechurów przygotowano trasę zaawansowaną, liczącą około 15 kilometrów. Mniej doświadczeni będą mogli zmierzyć się w kategorii młodzieżowej – średniozaawansowanej, gdzie do przejścia będzie około 10 kilometrów. Uczestnicy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w tym sporcie, będą mogli wybrać się na 8-kilometrową trasę z bardzo prostą mapą.
Ponadto Kociewski Klub Turystyczny przygotował trasę turystyczną, liczącą około 20 kilometrów oraz trasę rowerową, liczącą w przybliżeniu 40 kilometrów.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje
Zgłoszenia kierować należy na numer: 723 003 644, lub maila: [email protected]
Szczegóły dotyczące Nocnego Marszu na Orientację Moczary ‘22 dostępne są w wydarzeniu oraz na facebookowym profilu Kociewskiego Klubu Turystycznego. Patronat nad cyklem INO KKT objęła Gazeta Kociewska i portal Kociewiak.pl

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

motojack
motojack 14.06.2022, 07:35
nie deptać po smardzach jełopy
ww
ww 13.06.2022, 11:07
Starogard Gdański ulica Południowa jadą samochody nocą na własnych kołach bez tablic rejestracyjnych - czyje to są samochody ?

Pozostałe