Najważniejsze przepisy ruchu drogowego - Найважливіші правила дорожнього руху

  • 17.05.2022, 11:31
  • Źródło: KWP w Poznaniu (mw)/ KPP Starogard
Najważniejsze przepisy ruchu drogowego - Найважливіші правила дорожнього… Policja Starogard

Podziel się:

Oceń:

W związku z coraz większą liczbą kierowców z Ukrainy, przedstawiamy podstawowe informacje dotyczące obowiązujących przepisów ruchu drogowego w Polsce. Liczymy na to, że prezentowane materiały pozwolą przyswoić wiedzę, dotyczącą poruszania się po drogach w naszym kraju. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo zależy od wszystkich uczestników ruchu drogowego.


Źródło: KWP w Poznaniu (mw)/ KPP Starogard

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Qwerty
Qwerty 17.05.2022, 23:35
Za mało inteligentni jesteście .
Może kiedyś zrozumiecie że pomoc Ukr nie jest ok
Uwaga putinowski troll!
Uwaga putinowski troll! 18.05.2022, 06:40
Ty też nie grzeszysz inteligencją, nie potrafisz nawet skorzystać z opcji "odpowiedz", tylko odpowiadasz każdemu w głównym wątku i robisz bałagan w komentarzach. Słaby troll z ciebie
Qwerty
Qwerty 18.05.2022, 07:29
Nie wiedziałem że tak można panie wszystko wiem .
Qwerty
Qwerty 17.05.2022, 19:45
Za co chwala tym banderowcom??
Marian tłuku wyłącz TVP i TVN i włącz myślenie .
Drulek
Drulek 20.05.2022, 06:40
Na kłótniach Polsko Ukraińskich zawsze korzystał prowokator i nasz wspólny wróg - RoSSja.
Uwaga putinowski troll!
Uwaga putinowski troll! 17.05.2022, 21:44
Piszesz z Moskwy?
Marian
Marian 17.05.2022, 18:52
Ruskie trole.
Chwala Ukrainie!
Qwerty
Qwerty 17.05.2022, 18:20
Niech Polska przestanie włazić w dupę tym banderowcom. Wszystko dla nich nasz rząd robi .Yebac Ukr
Uwaga putinowski troll!
Uwaga putinowski troll! 17.05.2022, 21:45
Do budy, trollu
Ja
Ja 17.05.2022, 12:19
Skoro nie znaja przepisow to jakim prawem poruszaja sie po drogach w polsce. Moze trzeba wprowadzoc jakis krotki ale obowiazkwy kurs dla obywateli ukrainy?
Odpowiedź
Odpowiedź 17.05.2022, 21:47
A ty znasz przepisy wszystkich krajów, w których się poruszales po drogach? Chyba że nigdy w życiu nie wyjechałeś poza granicę Polski, a może nawet województwa
Ja
Ja 18.05.2022, 10:38
Widzisz glupolu...nawet nie wiesz ze wyjezdzajac do innego kraju masz obowiazek znac przepisy w nim panujace. Zawsze przed wyjazdem sprawdzam sobievw necie. Ale ty bys nawet na to nie wpadl kmiotku
Odpowiedź
Odpowiedź 18.05.2022, 12:33
Chyba trafiłem w czuły punkt, że od razu ci piana z pyska poleciała :D Brak argumentów często rodzi agresję.
Z pewnością czytałeś od deski do deski całe kodeksy drogowe, a może i karne, cywilne i wiele innych. Zapewne w oryginale, bo jesteś poliglotą.
Ja
Ja 18.05.2022, 14:29
Ehhhh. Do tego nie trzeba byc poliglota...
Śmiechu warte