100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Klonówce

  • 14.05.2022, 08:10
  • redakcja
100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Klonówce fot. Parafia w Klonówce

Podziel się:

Oceń:

W ubiegłym tygodniu jubileusz 100-lecia świętowała jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Klonówce. To niezwykłe wydarzenie połączone było z obchodami gminnymi Dnia Strażaka. Podczas uroczystości na ręce druhów przekazany został sztandar.

Uroczystość rozpoczęła msza święta w intencji braci strażackiej. Odprawił ją przyjaciel pożarników ksiądz proboszcz Ireneusz Smagliński. Po modlitwie uczestnicy święta przemaszerowali w paradnym szyku na plac przy remizie.
W obecności wielu znakomitych gości, parlamentarzystów, władz związkowych OSP, samorządowców i mieszkańców przekazano jednostce sztandar. Najbardziej zasłużeni druhowie otrzymali medale i odznaczenia. Była okazja do gratulacji, podziękowań i wielu miłych słów. Całość uświetniła Orkiestra dęta działająca przy OSP Pinczyn.
Zespół Gazety Kociewskiej życzy strażakom kolejnych 100 lat i tyle samo powrotów, co wyjazdów.

_redakcja

Zdjęcia (3)

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

midas
midas 16.05.2022, 13:00
Nie wiedziałem a zapewne mieszkańcy gminy również,że mamy tak wybitną wójtową-strażaczkę!!! Ile ukrytych talentów jeszcze pani skrywa??? A może by tak więcej,wydajniej,efektywniej (nie mylić z efektowniej) popracować,zdobywać środki pomocowe,unijne a nie tylko szczerzyć zęby i stawać w pierwszym rzędzie do zdjęć??? Więcej pokory a mniej beznadziejnego,prymitywnego lansowania.
były sołtys
były sołtys 17.05.2022, 10:41
tu się wyżywa jakiś konkurent pokonany przez Wójtową.A fe kolego,tak ciągle napadać na kobietę.
midas
midas 17.05.2022, 11:44
Nie napadam na wójtową. Nigdy nie była moim konkurentem bo ja całe życie ciężko pracuję na swoim. Pensja wójtowej oraz pana jak był pan sołtysem, pochodziła i pochodzi miedzy innymi z moich podatków. Dlatego mam prawo oceniać urzędników,którzy sa dla nas a nie odwrotnie.Życzę wiecej obiektywizmu.
Gość
Gość 17.05.2022, 19:19
Brawo dla pani wójt.
SUPER WÓJT I ŻADNA KRYTYKA TEGO NIE ZMIENI.
Krytykanci to najczęściej zgorzkniali nieudacznicy zyciowi.
Próbują sobie ulżyć opluwajac innych.Próbują być ironiczni a są żalosni.
Jarząbek
Jarząbek 18.05.2022, 09:02
Łubu-dubu, łubu-dubu ...
100% racji
100% racji 17.05.2022, 09:41
Bardzo trafny wpis. Mam identyczne zdanie. Pani wójt już dawno "odkleiła " się od rzeczywistości.
Obywatel
Obywatel 17.05.2022, 19:25
Na szczęście to tylko twoje zdanie.
Ja natomiast oceniam Panią wójt na pięć.Mądra,odpowiedzialna,
przedsiębiorcza i kompetentna.
Może dlatego niektórzy próbują na siłę atakować Panią Cherek.
Włączyła się zawiść i zazdrość.
midas
midas 18.05.2022, 15:24
Obywatelu czego mam zazdrościć i za co być zawistnym wobec pani wójt??? Może mnie pan oświecić???. Ja tylko wyrażam swoje bezstronne,subiektywne opinie a pan zaraz atakuje używając niezrozumiałych chyba dla siebie sformułowań.
xxcz
xxcz 18.05.2022, 16:54
Albo bezstronne,albo subiektywne,zdecyduj się pan na coś.Mówił pan ,że jest na własnym rozrachunku,pan nie ma roboty?Idż pan zbierac szparagi,to odechce się głupich komentarzy.
midas
midas 19.05.2022, 11:57
Głupszego komentarza nie czytałem. Czy ja pisałem,że nie mam roboty? Sam idż pozbierać szparagi albo bulwy to może dotlenisz mózg baranie.
yysz
yysz 19.05.2022, 06:17
a może by tak urzędasów pogonić w te szparagi razem z wianuszkiem klakierów co przyklaskują bo im jaśnie władza ochłapy do koryta wrzuca
midas
midas 19.05.2022, 11:57
popieram totalnie
Jarząbek
Jarząbek 18.05.2022, 09:01
Łubu- dubu, łubu-dubu ...
gość
gość 16.05.2022, 20:54
Święta racja, może by tak o drogi zadbać np. KOTEŻE - ROKOCIN, dziura na dziurze, nic się od lat z tym nie robi, na wysokości DPS koła PANI WÓT można pogubić i zamiast do Klonówki to proszę się tą drogą przejechać i zobaczyć jak mieszkańcy tych okolic mają fajną drogę, to są sprawy ważne a nie lans
Gość 2
Gość 2 17.05.2022, 19:29
Radni i sołtys tego nie widzi ?
To co oni robią ?
inz
inz 16.05.2022, 19:01
To dość częste. Okazuje się, że po otrzymaniu stołka nagle mają tyle umiejętności i zdolności za które są później wyjątkowo sowicie opłacani z naszych podatków.
Obserwator
Obserwator 17.05.2022, 19:27
Mówisz o sobie ?
PODpalacz
PODpalacz 16.05.2022, 07:05
no z tych na zdjęciu to prawdziwe strażaki ... pani wójt i jej przy***sy nawet naczelnik oświaty jest w straży no nie powinno mnie to dziwić bo ten klan dobrze sie w strukturach gminnych rozsiadł i doi z wszystkiego co tylko możliwe
Sławek EU07
Sławek EU07 15.05.2022, 11:31
Czy na pierwszym zdjęciu jest Wójt gminy Starogard?
Strażak
Strażak 17.05.2022, 19:26
SUPER kobieta ta nasza pani WÓJT.
Staż pożarną należy wspierać.
xxzc
xxzc 14.05.2022, 11:36
brawo strażacy!Obyście zawsze byli na czas!

Pozostałe