Wystawa Ogrodnicza z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE w Rënku

  • 28.04.2022, 13:56
  • Źródło: Pomorskie Centrum Hurtowe Renk
Wystawa Ogrodnicza z kiermaszem  WIOSNA W OGRODZIE w Rënku

Podziel się:

Oceń:

Tegoroczna „Wiosna w ogrodzie” odbywać się w dniach 14 i 15 maja na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk w Gdańsku Osowej.

W sobotę 14 maja trwać będzie od godziny 10-ej do 17-ej, a w niedzielę 15 maja od 10-ej do 16-ej – jak zawsze na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk,
w Gdańsku-Osowej, przy ul. Wodnika 50.

Zaproszenie do udziału w imprezie kierujemy zarówno do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin, jak i do tych, którzy nie odkryli jeszcze piękna i mocy, jaką skrywają w sobie otaczająca nas zieleń oraz roślinność.

Swój udział z doskonałym asortymentem w atrakcyjnej cenie gwarantują doświadczeni ogrodnicy, producenci, szkółkarze i handlowcy z całej Polski.

Swoją obecność zapewniają również producenci urozmaiconej oferty artykułów niezbędnych do wyposażania ogrodów, tarasów, balkonów.

Nasi Wystawcy przy okazji sprzedaży towaru z chęcią udzielą wielu cennych porad
i wskazówek - jak aranżować zieleń w ogrodach, na balkonach oraz jakie rośliny gdzie posadzić, jakie trendy obowiązują obecnie w ogrodniczej branży.

Wystawa połączona z kiermaszem przeznaczona jest nie tylko dla miłośników roślin
i ogrodnictwa, ogrodów, ale także dla amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów.

Dodatkowo szeroką ofertę produktów przygotują producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, wędlin, kaszubskiego chleba, drożdżówki i wyrobów twórców ludowych.

Jak co roku gwarantujemy także konkursy dla Wystawców w pięciu kategoriach:
na: najciekawszy produkt do ogrodu, najciekawszy produkt ekologiczny, najpiękniejszy kwiat wiosenny, czy najpiękniejsze drzewko i krzew.

Wstęp na imprezę jak zawsze jest bezpłatny. Przy wjeździe samochodem obowiązuje opłata parkingowa w wysokości 6,00 PLN za pojazd.

Bliższe informacje:

www.wiosnawogrodzie.pl  www.renk.pl

tel. 58/762-80-00

Źródło: Pomorskie Centrum Hurtowe Renk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe